Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Κόρες, θέλω να αγοράσω ένα άρωμα για μένα και βλέπω ότι υπάρχει μεγάλη διαφορά στην τιμή στο fragrancex.com από το strawberrynet.com το fragrancex το έχει 20 ευρώπουλα φθηνότερο (και 40 ευρώ διαφορά με την Ελλάδα σε τιμή έκπτωσης ΕΛΕΟΣ) μια και δεν το βιάζομαι να το παραγγείλω από εκεί η θα χάσω τα χρήματά μου ???

Έχω διαβάσει ότι έχει καθηστερήσεις άλλα τα στέλει έτσι??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δε νομίζω πως έχει χάσει κάποια χρήματα από fragrancex! Έχω παραγγείλει 4-5 φορές και το περισσότερο που έκαναν να έρθουν ήταν αυτό που αναφέρεται και στο site, δηλαδή 14 εργάσιμες. Και είμαι υπερ-ευχαριστημένη! Καλαμαράκι μου για το asos.com λεω. Τη μικρή την έχω υπερκαλυμμένη μέχρι Μαϊο (τα χα παρει από mothercare μαζί τα 6-9 και 9-12). Και εγώ τη μέτρηση θα προτιμήσω μιας και δε θέλω να ρισκάρω.

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω πως έχει χάσει κάποια χρήματα από fragrancex! Έχω παραγγείλει 4-5 φορές και το περισσότερο που έκαναν να έρθουν ήταν αυτό που αναφέρεται και στο site, δηλαδή 14 εργάσιμες. Και είμαι υπερ-ευχαριστημένη! Καλαμαράκι μου για το asos.com λεω. Τη μικρή την έχω υπερκαλυμμένη μέχρι Μαϊο (τα χα παρει από mothercare μαζί τα 6-9 και 9-12). Και εγώ τη μέτρηση θα προτιμήσω μιας και δε θέλω να ρισκάρω.

 

το ασος εχει παντως σε ορισμενα μεγαλη φορμα δηλαδη εγω παιρνω συνήθως 16-18 αγγλιας ε πηρα απο φοβο την πρωτη φορα 18αρι και μου πλεουν...

για αυτο καλυτερα δες την μετρηση!

 

Link to comment
Share on other sites

το ασος εχει παντως σε ορισμενα μεγαλη φορμα δηλαδη εγω παιρνω συνήθως 16-18 αγγλιας ε πηρα απο φοβο την πρωτη φορα 18αρι και μου πλεουν...

για αυτο καλυτερα δες την μετρηση!

 

βαλε καμια φωτο να σε δουμε καλε για να ξερουμε τα νουμερα πάνω κατω :)

 

και ας φτιαξουμε ενα θεμα με αγορες που δεν μας κανουν πχ και μπορει να κανοει σε καποια αλλη ετσι δεν θα κραταμε αχρηστες αγορες

 

ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Επισης να σας ρωτήσω....

επειδή μπήκε το νεο ετος δεν ετοιμαζομαστε να κανουμε μια μαζική αποστολη μαιλ στο marksandspencer μιας και ειχαν πει οτι ίσως μας βάλουν με το νεο ετος στις χωρες αποστολής?

 

καλαμαράκι μες στο μυαλό μου είσαι.

σε δικό μου μέηλ είχαν πει ότι θα ξεκινήσουν από το 2010 και το είχα γράψει και στο φόρουμ.

σκεπτόμουν λοιπόν να στείλω νέο μέηλ για να μ' ενημερώσουν αλλά αν το στείλουμε ομαδικά ακόμα καλύτερα.

(αν και εμένα ο καημός μου πια είναι το http://www.next.co.uk.......έχω κολλήσει λέμεεεεεε)

Link to comment
Share on other sites

και εγώ μέσα για m & s στο κατάστημα του Γέρακα έχω χτίσει έναν από τους τοίχους :mrgreen::mrgreen:

 

xaaaxa χαχαχαχαχα σωστή! και εγώ τους εχτισα το κατάστημα στο κοσμος!!

 

Link to comment
Share on other sites

Επισης να σας ρωτήσω....

επειδή μπήκε το νεο ετος δεν ετοιμαζομαστε να κανουμε μια μαζική αποστολη μαιλ στο marksandspencer μιας και ειχαν πει οτι ίσως μας βάλουν με το νεο ετος στις χωρες αποστολής?

 

Παντως να ξερετε οτι και εδω οι αγγλιδες ειχαν προβλημα με το μαρκς εντ σπενσερ που δεν εστελνε Σουηδια,μετα ομως απο επιμονες προσπαθειες το πετυχαν!!!

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπον τοτες...σας θελω ενωμενες

ξεκιναμε την αποστολη μαιλ στο μαρκς οκ???

εγω ειμαι στο σχολειο τωρα τελειωνει το διαλειμμα μου θα στειλω οταν γυρισω σπιτι

και φυσικα στειλτε και στο νεξτ (αχ πως τα γραφω!!!)

 

Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσια καποια ειχε αναφερει ενα σαιτ που λεει ποιοι στελνουν Ελλαδα...

το εχασα και θελω να το βαλω στη λιστα..

το θυμαται καμια???

 

Εγώ το είχα δημοσιεύσει. Αφορά τα περισσότερα από Αγγλία , ΗΠΑ κυρίως eshops που παραδίδουν Ελλάδα (και όχι μόνο)!!!

http://greece.internationalshopsonline.com/p/index

Link to comment
Share on other sites

τι λες μαρι...?

τα χαλια μου θα βγάλω στο πανελλήνιο???

ααα πολλα ζητάς...!

βάλε δικιά σου χααχαχαχαχα

 

emena δεν με ειδες στο φεις ????

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον τοτες...σας θελω ενωμενες

ξεκιναμε την αποστολη μαιλ στο μαρκς οκ???

εγω ειμαι στο σχολειο τωρα τελειωνει το διαλειμμα μου θα στειλω οταν γυρισω σπιτι

και φυσικα στειλτε και στο νεξτ (αχ πως τα γραφω!!!)

 

 

 

καλε μαθητρια εισαι ????? Μπραβο σου!!!

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

έστειλα το παρακάτω σε m&s και next:

 

Dear Sir/Madam,

please be kind enough to inform me whether you intend to include Greece in the countries that can shop online and if so, please let me know when this is scheduled to take place.

I am looking forward to your immediate response.

Thanks in advance,

Maria

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μαζί σας κορίτσια. Αν μπορεί κάποια ας δώσει τα ε-μέιλς και θα στείλω και εγώ!!!

 

μέσα από τα sites φιλενάδα επέλεξε το contact us έχουν online form

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

http://www.costumecraze.com/Baby-Costumes-p2.html

 

κοριτσια εχει παρει καποια απο το παραπανω e-shop ξερετε ποσα ειναι τα μεταφορικα γιατι δεν μπορω να βρω ακρη!!!!!

 

δες εδώ:

 

http://www.costumecraze.com/zip_check.php?zip=Enter+Zip%2FPostal+Code&country=GR

 

δεν έχω παραγγείλει, ωραία φαίνονται, αλλά πολλά μεταφορικά για μια στολή μόνο :confused:

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

χμ το m&s μου απάντησε ότι μπορούμε να βάλουμε παραγγελία μέσω καταστήματος στο UK. Το γνωστό. Άλλα λόγια να αγαπιόμαστε...

έστειλα ξεχεστικό να απαντήσουν συγκεκριμένα πότε θα μπορούμε να παραγγέλνουμε online...

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Δεν πειράζει Μαράκι. Αν δουν ό,τι υπάρχει ρεύμα μπορεί να αναθεωρήσουν. Ωστόσο πώς μπορούμε να παραγγείλουμε μέσω καταστήματος στο UK?

 

ναι αμέ, έχεις κόσμο εκεί να πάει; δες εδώ:

 

http://www.marksandspencer.com/International-delivery-Despatch-Delivery-Help/b/43739031

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...