Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΡΤΥ ΜΕ ΚΛΟΟΥΝ ΑΠΟ ΓΝΩΣΤΗ ΑΛΥΣΙΔΑ ΠΙΤΣΑΣ!!!!ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΧΩ?


Recommended Posts

καλησπέρα σε όλους

έχει κάνει κανεις πάρτυ με κλοουν απο γνωστη αλυσίδα πιτσαρίας που στην προσφορά του μενού των 100 ευρώ δίνουν και κλοούν με 35 ευρώ.

Αν ναι παρακαλώ βοηθήστε.Αξιζε τον κόπο η να δοκιμάσω κλοουν από αλλου?

ευχαριστώ προκαταβολικα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εκανε περυσι η κουμπαρα μου ηταν ο.κ δεν τρελαθικαμε κ ιολας ισως επειδη ειχαμε 6 παιδακια μονο κ τα δυο ηταν πολυ μικρα.. αλλα για 1.5 ωρα απασχολησε μεγαλους κ μικρους... ηταν καλουτσικα...

Link to comment
Share on other sites

Υποθέτω ότι λέμε για την ίδια αλυσίδα, δες σε αυτό το τόπικ από το πόστ 21 και κάτω.

 

Εγώ έμεινα ευχαριστημένη.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ το σκέφτομαι. Έχω ξαναχρησιμοποιήσει κοπέλα και ήμουν και πολύ ικανοποιημένη αλλά για 1,5 ώρα θέλει 100? οπότε σκεφτηκα ότι η προσφορά της πιτσαρίας συμφέρει. τηλεφώνησα και μου είπαν ότι μπορεί να μην είναι κλόουν αλλά έχουν κι άλλες στολές και επίσης οι τιμές είναι 35? η 1 ώρα, 47? για 1,5 και 59 για 2 ώρες. Αναρωτιέμαι όμως αν θα είναι καλή η κοπέλα και να καταφέρει να τα κρατήσει γιατί έχουμε μικ΄ρες ηλικές και πολλά αγόραι που αλλιώς θα μας τρελάνουν!

Όποιος άλλος έχει εμπειρία ας μας δώσει πληροφορίες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έκανε μια φίλη μου στο παιδι της ένα πάρτυ με αυτη την προσφορά αλλα δεν έμεινε αρκετά ικανοποιημένη!!!!ωραια πέρασαν τα παιδάκια αλλα η κοπελιτσα δεν είχε μεγάλη εμπειρία και δυστυχώς φανηκε!!!!αν θες πάντως μπορω ν σ προτείνω 1 δοκιμασμένη κοπέλα που είναι φθηνή!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε όλους

τελικά έκανα το πάρτυ με κλοουν απο το bourboulithres.gr και τα πιτσιρίκια ξεσάλωσαν!το συστήνω ανεπιφύλακτα

Εγώ από τη βάπτιση των μωρών μου έμεινα πολύ δυσαρεστημένη....

μα πάρα πολύ όμως....λυπήθηκα τα λεφτά που έδωσα.

Η κοπέλα μόνο που δεν έβαλε τα κλάματα για να τα παρακαλέσει να κάτσουν μαζί της. Καθόταν σε μια γωνία όλη την ώρα και μόνο χαμογελούσε.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...