Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Φύλαξη 2 παιδιών στη Παλλήνη από Σεπτέμβρη


Recommended Posts

Αναζητώ μια κοπέλα/κυρία με πείρα για τη φύλαξη των δυο παιδιών μου ηλικίας 4 και 6 χρονών από το Σεπτέμβρη. Το πρωί και τα δύο είναι σχολείο επομένως το ωράριο θα είναι καθημερινά από τις 2:40 μέχρι τις 7:00 το απόγευμα. Οι βασικές ανάγκες είναι η φροντίδα των παιδιών μετά το σχολείο (άλλαγμα, μπάνιο, σνακ) και η δημιουργική τους απασχόληση μέχρι το απόγευμα.

Απαραίτητες προϋποθέσεις:

• Μη καπνίστρια.

• Δυνατότητα πρόσβασης με αυτοκίνητο και παραλαβής των παιδιών από το σχολείο στο σπίτι που απέχει 5 λεπτά.

• Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση και συστατικές από προηγούμενους εργοδότες.

• Μόνο Ελληνίδα.

• Ηλικία μέχρι 50.

• Πτυχίο σε αντίστοιχη ειδικότητα (νηπιαγωγός, βρεφονηπιοκόμος κτλ.) θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.

 

Θα ήταν ιδανικό εάν υπήρχε η δυνατότητα απασχόληση για τη φύλαξη των παιδιών και κάποια Σάββατα ή Παρασκευές για τη βραδινή μας έξοδο.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


Καλησπέρα. Ενδιαφέρομαι μόνο για τις εξόδους σας γιατί εργάζομαι με μειωμένο ωράριο. Μένω παλλήνη και είμαι 50 ετών με 2 ενήλικα παιδιά. Αν ενδιαφέρεστε επικοινωνήστε μαζί μου.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ,

ΘΑΜΕ ΕΝΔΙΕΦΕΡΕ Η ΦΥΛΑΞΗ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΑ ΔΙΟΤΙ ΕΡΓΑΖΟΜΑΙ ΤΙΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ. ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟΥ ΝΗΠΙΑΓΩΝ ΙΔΙΩΤΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΚΑΙ ΚΑΤΟΧΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ.ΜΕΝΩ ΣΤΗΝ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 28 ΕΤΩΝ.ΑΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΤΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΤΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΜΕ Π.Μ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Καλησπέρα. Ενδιαφέρομαι μόνο για τις εξόδους σας γιατί εργάζομαι με μειωμένο ωράριο. Μένω παλλήνη και είμαι 50 ετών με 2 ενήλικα παιδιά. Αν ενδιαφέρεστε επικοινωνήστε μαζί μου.

 

Καλησπέρα,

Μπορείτε να μου στείλετε το τηλ σας για να επικοινωνήσουμε, αν ισχύει ακόμη?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...