Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αίμα στην 6η εβδομάδα


Afro85

Recommended Posts

Γειά σας κοριτσάκια μου!Με την σοκολάτα δεν έχω κανένα θέμα να μην τρώω και το τσιγάρο το συνήθισα πια και δεν μου λείπει αλλά τώρα μου είπε να κόψω όλα τα διεγερτικά καφε,σοκολάτα,τσάι μάλλον για την καρδούλα του και τι να κάνω;θα πίνω ντεκαφεινέ!

 

Μπορείς να πίνεις ντεκαφεινέ, αλλά και ελληνικό, επίσης φυσικούς χυμούς και αντί για τσάι χαμομήλι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα σας κοριτσάκια μου, πως είστε;

Goulitsa μου με απογοήτευσε το γεγονός, δεν φανταζόμουν ποτέ ότι θα υπήρχε πιθανότητα να μου τύχαινε κάτι τέτοιο! Προσπαθώ να μην το σκέφτομαι και αύριο που επιστρέφω στην δουλεία πραγματικά σφίγγεται η καρδιά μου στην σκέψη ότι θα με ρωτήσει κάποιος...ουφ.... τέλος πάντων... Εσύ τώρα.... τι είπαμε;;; Είπαμε να μην απογοητεύεσαι θα δεις αυτός ο μήνας θα είναι και ο τυχερός........

Maria koub το μεσημέρι που είδα το αίμα τον κάλεσα και μου έδωσε utrogestan πήρα ένα και το απόγευμα πήγα επειγόντος να με δει, κάναμε υπέρηχο όλα καλά αλλά πάλι δεν ακούσαμε καρδούλα και του είπα ότι θα πάω μέχρι τέλους δεν κάνω απόξεση. Όμως το βράδυ μπαίνω να κάνω μπάνιο και τα είδα ΟΛΑ.....η αιμορραγία της περιόδου είναι πταίσμα!!! Τον ξανακάλεσα και πρωί πρωί πήγα, όπου (εδώ απαντώ και στην Afro85) μπήκα για απόξεση αλλά το μικράκι μου είχε ήδη ξεκινήσει να φεύγει μόνο του και χρειάστηκα μόνο λίγο καθάρισμα όπως μας είπε. Μέσα στην ατυχία μου ήμουν τυχερή....

 

Πάντα σε τετοια θλιβερά γεγονότα έχουμε την σιγουριά ότι δεν θα συμβεί σε εμάς.. Κι εγω έλεγα ότι να μόλις αρχισουμε να προσπαθούμε για μωράκι αμέσως θα πιάσω... Υπομονή θέλει κορίτσι μου.. Κι ο πόνος θα απαλύνει και σύντομα θα έχεις μια νέα εγκυμοσύνη που η χαρά της θα καλύψει όλο αυτό..! Μακάρι βρε κούκλα μου να είναι ο τυχερός!

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια, τα νέα μας δεν είναι καλά. Την τέταρτη ξεκίνησε ή αιμοραγία και πεμπτη πρωι δυστυχώς έγινε το αναπόφευκτο. Δεν ξέρω τι να πω, τα έχω χαμένα, δεν νιώθω τίποτα μονο κενο. Θα μου πείτε θα περάσει, το ξέρω ... δεν ξέρω ποτε και πως, όμως το μονο σίγουρο οτι δεν θα ξεχάσω ποτε.

Ομως διαβαζω τα υπέροχα νέα σας και χαμογελαω!!! Κορίτσια μου σας εύχομαι οτι το καλυτερο!

manakaymeni ειναι πολυ λυπηρο αυτο που σου συμβενη μπορω να σε καταλαβω , τοχω περαση ..ο χρονος ειναι γιατρος κ θα απαληνη τον πονο σου ..κ θα σου δωση δυναμη για μια νεα προσπαθεια...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φιλενάδες μου!τι κάνετε;manakaymeni,και εγώ όταν μπήκα για απόξεση είχε ήδη αρχίσει να κατεβαίνει μόνο του και απλά με καθάρισε καλά!ο χρόνος και μια νέα εγκυμοσύνη,θα είναι γιατρός!όπως λέει και η Goulitsa,δεν περιμένουμε ό,τι θα συμβεί κάτι τέτοιο σε'μας αλλά όλα είναι για όλους και αν το σκεφτείς ψυχρά,καλύτερα στην αρχή παρά αργότερα!τα είχα και εγώ τόσο ονειρεμένα στο μυαλό μου και όταν έμεινα 1 μήνα μετά τον υπέροχο γάμο μας,σκέφτηκα ό,τι θα ολοκληρωθεί η ευτυχία μας και δεν περίμενα ποτέ να συμβεί σε'μας αυτό αλλά...

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μου τι κανετε?

Mana kaimeni ο χρονος θα σε βοηθησει να το ξεπερασεις...

Και εγω αποξεση ειχα κανει και μαλιστα εμενα ειχε πεσεθ ειδη....αλλα μου εκανε και δεν με κθαρισε καλα και ειχα αιμοραγιες με αποτελεσμα να ξαναμπω για δευτερη αποξεση...η ψυχολογια μου ηταν στο 0 ημουν ενας ρακος ...το παλεψα με το καιρο ...

Και ειμαι εδω και συζηταω μαζι σας...σου ευχομαι σε λιγους μηνες να εισαι εδω και πλεον να λεμε για την νεα σου εγκυμοσυνη!!!!!

Τα αλλα κοριτσια τι κανουν?μεγαλωνουν κοιλιτσες?goulitsa εσυ ξεζουμιζεις τον αντρα σου????

Φιλια σε ολες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαράκι μου,εσυ τι κάνεις;φουσκώνουμε και πάμε...δεν μου κάνουν τα τζίν με τίποτα ενώ έχω πάρει 1 κιλό!που θα βρούμε οικονομικά ρούχα εγκυμοσύνης κούκλες;μόνο με φόρμες την βγάζω!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τι να κάνουμε;τουλάχιστον να έρθει το καλοκαίρι να βάζω φορέματα που είναι πιο εύκολο να βρώ εδώ!δεν έχουμε bershka και h&m εδώ και στην διπλανή πόλη που έχουν δεν έχω δεί εγκυμοσύνης και δεν έχουν και eshop τα συγκεκριμένα!θα ψάξω να παραγγείλω απο site...

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τι να κάνουμε;τουλάχιστον να έρθει το καλοκαίρι να βάζω φορέματα που είναι πιο εύκολο να βρώ εδώ!δεν έχουμε bershka και h&m εδώ και στην διπλανή πόλη που έχουν δεν έχω δεί εγκυμοσύνης και δεν έχουν και eshop τα συγκεκριμένα!θα ψάξω να παραγγείλω απο site...

 

Στα καταστήματα με βρεφικα είδη Αφρο μου κοίταξε. Επειδή κι εγω ειμαι από μικρή πόλη αυτό με τα ρούχα εγκυμοσύνης το έχω δει και στο λέω με σιγουριά! Μαρια μου όχι μόνο τον ξεζουμίσα αλλα πρέπει να τον εχω αδυνατισει κιόλας! Σε αντίθεση με εμένα που πρέπει να τα έχω τσιμπήσει τα κιλακια μου :P

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Έτσι Goulitsa μου...δώσ'του να καταλάβει και καλή επιτυχία,εύχομαι να έχουμε ευχάριστα σε λίγες μέρες!!!μμμμ...θα το κοιτάξω αυτό που λες γιατί είναι η μόνη μου ελπίδα!αν και απο αυτά δεν έχουμε πολλά!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έτσι Goulitsa μου...δώσ'του να καταλάβει και καλή επιτυχία,εύχομαι να έχουμε ευχάριστα σε λίγες μέρες!!!μμμμ...θα το κοιτάξω αυτό που λες γιατί είναι η μόνη μου ελπίδα!αν και απο αυτά δεν έχουμε πολλά!

 

Άντε να δούμε ! Καλά μη νομίζεις ότι εμείς έχουμε πολλά ενα λητω έχουμε κι άλλο ένα οχι αλυσίδας ομως :P

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θα μείνεις πολύ πιο σύντομα Goulitsa μου και θα γεννήσουμε με λίγους μήνες διαφορά!Ναι Μαρία μου,η μπέμπα μου θα είναι πολλή λίγο μεγαλύτερη απο τον μπέμπη σου ☺!παρήγγειλα τελικά σήμερα ρουχαλάκια απο το ίντερνετ...για να δούμε!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε κούκλες;τι νέα;πως είστε σήμερα;με ένα πόνο Goulitsa μου για όλες μας!πότε έχετε το επόμενο ραντεβού σας;βγήκε το papp-a σου Μαρία μου;Pasxalitsa έχεις κανονίσει για αυχενική ή ακόμα;

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο αργυρουλα μου με το καλο ο μπεμπης!!!

Αφρο μου καλα ειμαστε!σημερα ειδα οτι πηρα 3κιλα και φρικαρααα.....

Το papp a λογικα θα εχει βγει σιγουρα αλλα κανεις δεν με εχει παρει να μου πει τιποτα!!!!!!μ χε πει ο γιατρος οτι αν ειναι κατι θα σε παρω εγω...αλλα δεν με πηρε...

Ισως να τον παρω εγω αλλα φοβαμαι μην γινομαι και ενοχλητικια!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Αργυρούλα!τέλεια...με το καλό ο μπέμπης σας!αχ!τι να κάνουμε Μαράκι μου;θα τα πάρουμε τα κιλάκια μας!είναι φυσιολογικό...ε,τότε θα έχουν βγεί και δεν σε πήρε γιατί είναι όλα καλά!αλλά αν θες να πάρεις να σιγουρευτείς,δεν είναι λογικό να φοβάσαι να τον πάρεις!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου τι κανετε;;;εγω μολις γυρισα απο την αυχενικη...ολα πολυ πολυ καλα...και παμε για το δευτερο αγορι :-D:grin::-D

τι κανετε εσεις;;;;

 

Αργυρούλα μου μπράβο !!! Έτσι να ακούω τα καλά σας νέα κορίτσαρες !!! Πω πω 3 άντρες στο σπίτι ε; Χαρά στο κουράγιο σου ! :P

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...