Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

μαγαζι για βαφτιση και γαμο


blue

Recommended Posts

Κοριτσια αν μενετε αθηνα και ψαχνεστε για γαμο ή για βαφτιση εχω να σας προτεινω το μαγαζι που πηγα εγω και εμεινα υπερ υπερ ευχαριστημενη, οχι μονο απο την τελεια εξυπηρετηση αλλα και τις ασυναγωνιστες τιμες.

 

η κοπελα που εχει το μαγαζι τη λενε Μαιρη και μπορει να σας φτιαξει οτι ονειρευεστε! αφηστε που αμα σας δειξει τους καταλογους της με αλλους γαμους και βαφτισεις δε θα ξερετε ποιο να διαλεξετε.

εμενα μου εφτιαξε όλο το στολισμο, μπομπονιερες, προσκλητηρια, χαλι εκκλησιας και σιγουρα για τη βαφτιση του μπεμπε μου εκει θα ξαναπαω.

 

εχει και σαιτ στο ιντερνετ http://www.marys-corner.gr βρισκεται στη Δαφνη στην Αγια Βαρβαρα, διπλα στο μετρο.

Ενδεικτικα θα σας πω πως η μπομπονιερα που εφτιαξα, σε αλλα μαγαζια που ρωτουσα θελαν 3-4 ευρω, κι εγω την εφτιαξα καλυτερα απ'οτι την εβλεπα με 1 ευρω. μπορω να σας στειλω και φωτο απο το γαμο μου και τη μπομπονιερα με εμαιλ αν θελετε για να καταλαβετε τι δουλεια εχει κανει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ειχα παει στο μαγαζι 2-3 φορες αλλα παντα το πετυχαινα κλειστο(ενω πηγαινα σε ωρες καταστηματων) γιατι ειχα δει δουλεια του σε περιοδικα!

Το αφησα ομως γιατι υπεθεσα οτι μπορεί να εκλεισε ή να λειτουργει συγκεκριμενες ωρες + μερες

pEmXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ευχαριστω καλη μου..

η μπομπονιερα οσο κι αν σου ακουγεται απιστευτο ηταν πιο φτηνη απο το χαρτινο κουτακι που σκεφτομουν αρχικα, και η ιδια μου προτεινε το plexi glass που πιο πολυ μ'αρεσε σαν ιδεα.

 

την ιδια μπομπονιερα αλλα με πρασινο τουλι την ειδα στην εκθεση μελλονυμφων περσι στην παιανια κι απο περιεργεια ρωτισα και μου ειπαν γυρω στα 3.5 ευρω ή 4!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλα σε αυτη την εκθεση οτι και αν κοιταζες ηταν φοβερο αλλα πανακριβο!

Αλλα πολυ ωραια η ιδεα πλεξιγκλας κουτακι και τοσο φτηνα!

ΠΑντως απο την εκθεση αυτη βρηκα το φωτογραφο του γαμου μου και εμεινα πολυ ευχαριστημενη με το αποτελεσμα !!

pEmXp3.png
Link to comment
Share on other sites

μπορω να σας στειλω και φωτο απο το γαμο μου και τη μπομπονιερα με εμαιλ αν θελετε για να καταλαβετε τι δουλεια εχει κανει.

 

Εάν έχεις χρόνο το mail μου είναι [email protected]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 months later...

Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...