Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

κηπος


margi1

Recommended Posts

Εγώ εκλεισα τα πάντα για την βάπτιση του γιού μου απο ένα μαγαζί στο πέραμα.Μόλις πήγα εκεί δεν χρειάστηκε να πάω πουθενά αλλου γιατί έχει τεράστια ποικιλία και πάνω απο όλα προτότυπες δημιουργίες σε προσίτές τιμές.

Βρηκα πράγματα που μόλις τα εφτιαχνάν και δεν έχου κυκλοφορήσει σε καμία βάπτιση .

Το μαγαζί λεγετε κήπος και είναι καραολή Δημητρίου 20 στο πέραμα.

Τέτοια μαγαζιά αξίζει να τα διαφημίζουμε.

Απο εξυπηρέτηση καλύτερα και απο άψογη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Το ξερω το μαγαζι..

Για το προσιτες τιμες δεν συμφωνω και απολυτα..

Εξαρταται βεβαια απο το βαλαντιο του καθενος.. γι αυτο και ειναι υποκειμενικο..

πχ για μενα μια μπομπονιερα 3.5 ευρω ειναι πολλα.. Για καποιον αλλο ισως ειναι αστειο ποσο.

Οπως επισης και το "ξεχωριστο" ειναι υποκειμενικο..

οντως κανουν χειροποιητα τα περισσοτερα αλλα μπορεις να τα κανεις και μονη σου οποτε σου ερχεται λιγοτερο απο το 1/3 τη τιμης. :D

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Το κόστος της μπομπονιέρας εξαρτάται πάντα απο το τί θα πάρεις.

Παντόυ ισχύει ότι ότι πληρώνεις πέρνεις.

Έχει και φτηνές αλλα και άκριβές για όλα τα βαλάντια.Γενικά όμως σημασία΄εχει σε ένα μαγαζί να βρήσκεις εξυπηρέτηση και λογικές τιμές .

Απο την άλλη για να φτιάξεις κάτι μόνος σου πρέπει να έχεις χρόνο να βρείς όλα τα υλικά και να τα μοντάρεις και το αποτέλεσμα απρόβλεπτο και ισως χωρίς κάτι πρωτότυπο.

όταν δουλέυεις και έχεις οικογένεια ο ελέυθερος χρόνος δεν υπάρχει...

Γι αυτό ο καθένας κάνει τις επιλογές του και αποφασίζει ανάλόγως

Link to comment
Share on other sites

όταν δουλέυεις και έχεις οικογένεια ο ελέυθερος χρόνος δεν υπάρχει...

Γι αυτό ο καθένας κάνει τις επιλογές του και αποφασίζει ανάλόγως

 

δυστυχως εχεις δικιο.θα μου αρεσε παρα πολυ να τα εφτιαχνα ολλα μονη μου,αλλα δυστυχως με 2 παιδια και φουλ εργασια χωρις να μπορω να παρω αδεια ο ελευθερος χρονος ειναι παρα πολυ περιορισμενος.

παντως κοριτσια σας αξιζουν συχγαρητηρια που μπορειται και τα φτιαχνετε ολλα μονη σας.ειναι ολλα καταπληκτικα.

71107turcfebzs2.gif

252682in41fsxg03.gif

Link to comment
Share on other sites

δεν χρειαζεται να εχεις και τρελο ελευθερο χρονο για να τα φτιαξεις.. Αρκουν δυο αογευματα στα μαγαζια και μετα καθεσε απο μια ωρα το βραδακι και σε δυο βδομαδες τα εχεις τελειωσει..

Αν υπαρχει και καποιος να βοηθησει λιγο (πχ εμενα με βοηθησε η αδελφη μου) τελειωνουν πολυ πιο γρηγορα..

Μαλιστα εμενα αυτοπου μου πηρε τον περισσοτερο χρονο ηταν να κοψω τα τουλια.. Αν επερνα ετοιμα κομμενα, ή πουγκια ή κουτακια σε δυο μερες θα ηχαν τελειωσει..

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...