Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Βαπτιση στο Περιστερι!


Spiroulina

Recommended Posts

Κοριτσια καλημερα!

Βαπτιζουμε την μπεμπα μας Σεπτεμβριο-Οκτωβριο και ψαχνουμε μια αιθουσα για 100-120 ατομα.Μενουμε στο Περιστερι,εχετε κατι να μας προτεινετε, και αν γνωριζετε και τιμες,ακομα καλυτερα!

Φιλια!!!

 

Γλυκιές μου πεταλουδίτσες...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τιμές γενικώς δεν ξέρω να σου πω αλλά θα σου πω τι έχω δει/ακούσει

 

αίθουσα στο περιστέρι που έχω πάει και μου άρεσε πολύ ήταν μια απ τις "Αρίων"

απ έξω δεν σου γεμίζει το μάτι αλλά μέσα είναι πολύ όμορφα

 

επίσης υπάρχει εκείνο το μεγάλο κέντρο απέναντι απ την Ηλεκτρονική Αθηνών και δίπλα απ τη sprider... εκεί νοικιάζεις αίθουσα μόνο και πας δικό σου DJ και κέτερινγκ

 

αυτό που επίσης σε εξυπηρετεί αν σε ενδιαφέρει, είναι όχι στο Περιστέρι αλλά σχετικά κοντά... η Λεωφ. Πάρνηθος με όλα τα κέντρα για εκδηλώσεις και κάποιες καταπληκτικές αίθουσες (είχα κάνει το γάμο μου εκεί πριν 2 χρόνια και είχα πληρώσει 32 ευρώ το άτομο)

Link to comment
Share on other sites

Στο Αρίων royal (είναι στην Αρκαδίας κάθετ στην Εθν.Μακαρίου )είχαμε κάνει την δεξίωση του γάμου μας πριν ενάμιση χρόνο , όντως ο χώρος του άνετος πολύ ωραία αισθητική , είναι απο τους ωραιότερους εμάς μας πήγε 28€/άτομο μείναμε πολύ ευχαριστημένοι.Αν θες κάποια πληροφορία επιπλέον πες μου.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκλεισα στην αίθουσα του Αρίων στο Μικρολίμανο του Περιστερίου την είχα δει σε φωτογραφίες. Έχουν σχετικά καλές τιμές τώρα από εξυπηρέτηση θα σου πώ τον Νοέμβριο γιατί τότε είναι η βάφτισή μας :wink:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πολύ καλή εξυπηρέτηση του προσωπικού, το μόνο που με χάλασε ήταν οτι η τούρτα εντελώς αστόλιστη... και αυτή η Χατζηαθανασίου στο γραφείο εντελώς αχώνευτη.. και μου είχε πει α)οτι ητούρτα θα είναι στολισμένη β)οτι η λουλουδού που εμαθα τελευταια στιγμή οτι θα υπάρχει θα εμφανιστεί αργά ενώ έσκασε μύτη απο τον πρώτο χορο!!

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς τους είπα τούρτα θα φέρω εγώ γιατί δεν ξέρω ακόμη τι ακριβώς θα κάνω. Λουλουδού το έγραψα και στο συμφωνητικό να μην εμφανιστεί καν γιατι θα την πάρω με τις πέτρες! Ο Γαλεράκης είναι πιο καλός και συζητήσιμος από την Χατζηαθανασίου. Στολισμό δεν κάνουν γενικώς καθόλου. Άν θέλεις τα πληρώνεις όλα extra και μάλιστα η τιμή που σου δίνουν προσοχή είναι χωρίς στολισμό και χωρίς d.j.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...