Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Βάπτιση με θέμα γοργόνες


mersy

Recommended Posts

Mersy καταρχίν σε ευχαριστώ για την απάντηση :D

 

τις τρυπούλες όπου περασες το κορδονάκι τις έκανες μετά αφου ειχες φτιάξει τα καραβάκια ; ε ; :roll::)

 

 

ναι με το περφορατέρ είναι πολύ έυκολο γιατί είναι άκρη άκρη

 

ωραια :D , στην "κλέβω" αυτήν σου την ιδέα ! :lol:

 

και κατι τελευταιο γιατι σε ζάλισα... :oops: τι διάσταση έχει το χαρτί ; που τα έφτιαξες ;

 

 

 

ΔΕΝ ΜΕ ΖΑΛΙΣΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ειναι όπως αγοράζουμε το φύλλο το κανσόν απλά το εκανα τριγωνο διπλώνοντάς το και έκοψα αυτό που περίσσευε ετσι ώστε να γίνει τετράγωνο το χαρτί τι θέμα έχεις αμα θές μπορείς να βάλεις και καραμελίτσες μεσα στο καραβάκι

 

δεν θα κάνω βάπτιση .... γενέθλια :oops::oops::oops: , θα έχουμε θέμα πειρατές - το κυνηγι του κρυμένου θυσαυρού κάτι τετοιο .... σκέφτομαι και να βάλω μεσα σοκολατάκια λύρες....(νομίσματα) και θα πάρει ενα το καθε παιδάκι μαζι με τα αλλα δωρακια πού θα δωσουμε για το "ευχαριστώ" που ήρθαν στο πάρτυ μας!

 

και πάλι μπράβο σου για όλα και ευχαριστώ! :D

 

πολύ καλό μπράβο σου ωραία ιδέα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 241
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

mersy,

το όνομα στο καραβάκι το έγραψες μετά την κατασκευή ή από πριν??????????

Πάντως είναι καταπληκτικά.Μπράβο σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

 

πρίν το φτιάξω το τύπωσα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

γεά σας χρυσοχέρες δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω να γράψω γιατί είμαι και άσχετη με την τεχνολογία γιαυτό και τόσο καιρό μόνο σας διαβάζω αλλά ξετρελάθικα με αυτά που βλέπω :D είναι όλα τέλια φανταστικά το κάτι άλλο!Μέσα από την καρδιά μου χιλίαδες ευχές για σας και τα μωράκια σας.

Έιχαμε ο ένας τον άλλο καί μετά ήρθες εσύ και έχουμε τα πάντα.

Link to comment
Share on other sites

καλάόλα τέλεια. Ρε κοριτσάκι το καράβι που θα μπει στα τραπέζια είναι μεγάλο? Ετσι φαίνεται στην φωτογραφια!

 

το καραβάκι θα μπεί στη μέση στα τραπέζια σε μέγεθος είναι πxy 35x40cm

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλάόλα τέλεια. Ρε κοριτσάκι το καράβι που θα μπει στα τραπέζια είναι μεγάλο? Ετσι φαίνεται στην φωτογραφια!

 

το καραβάκι θα μπεί στη μέση στα τραπέζια σε μέγεθος είναι πxy 35x40cm

 

καλά αυτό πρέπει να είναι το πιο τέλειο. τα ξυλάκια που τα βρήκες τόσο μεγάλα?

.png
Link to comment
Share on other sites

mersy όταν μπορέσεις γράψε που βρήκες τα κοχυλάκια και τους αστερίες(μόνη σου τους εβαψες)και πόσο σου στοίχισαν περίπου.Βαπτίζω και εγώ τη μπεμπούλα μου 2 Αυγούστου και θα προσπαθίσω να τα κάνω όλα μόνη μου α)γιατί είναι κοροιδία τα χρήματα που ζητάνε για απλά πράγματα και β)για την χαρά που έχω πριν καν αρχίσω να φτίαχνω!Σε ευχαριστώ πολύ.

Έιχαμε ο ένας τον άλλο καί μετά ήρθες εσύ και έχουμε τα πάντα.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ τα αγορασα τα υλικά απο καταστήματα χονδρικής αλλά για λιανική θα τα πάρεις απο την agrivest τους αστερίες τους έβαψα με χρώμα που διαλύουμε στα βάζα για διακοσμητικό αυτά οτι δήποτε θές πές μου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σαι καλά όπου κοίταγα αστερίες είχαν μόνο φυσικούς και παρότι δεν θα κάνω συγκεκριμένο θέμα θέλω κάτι που να έχει σχέση με θάλασσα.μακάρι να είναι ανοικτά το Σαββάτο να πάω να πάρω και να αρχίσω να φτιάχνω μαζί με τη μπεμπού μου!Τώρα τι θα κάνουμε είναι άλλο θέμα γιατί κοιμάτε και λίγο αυτό το μωρό!Πάντος σε ευχαριστώ και πάλι πολύ.

Έιχαμε ο ένας τον άλλο καί μετά ήρθες εσύ και έχουμε τα πάντα.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Mercy γεια!!!Τελεια προσκληση και πολυ συγκινητικη!!!Πραγματικα υπεροχη και με το καλο η βαπτιση σας.Ειμαι σχετικα καινουριο μελος στο forum αλλα ενα ακομη πιο καινουριο μελος η Golden χρειαζεται την ευρηματικοτητα σου για στιχακι προσκλητηριου-αν εχεις χρονο βεβαια-. Πως μπορει να επικοινωνησει μαζι σου?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...