Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΡΓΟΠΟΡΙΑ?


mairylin1

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΜΟΛΙΣ ΕΧΘΕΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΤΟ SITE.ΒΑΦΤΙΖΩ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ 29/6/2008.....ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΓΙΑ ΕΠΙΡΕΠΠΕΙΣ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΓΧΟΥΣ ... :shock::shock::shock: ΚΛΠ.ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΣΕ ΕΚΚΛΗΣΙΑ...ΩΡΑ.... ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ...ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ....ΚΑΙ ΑΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΡΑΠΕΖΙ... ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΝΟΥΝΟΣ ΔΩΡΟ ΚΑΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ.ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΝΑΙΣΘΗΤΗ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΤΕΡΑΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ.ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΣΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΟΤΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΝ ΤΟ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΩ ΡΟΜΠΑ?????ΚΑΤΙ ΕΙΠΕ Η ΝΟΝΑ ΓΙΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ....ΘΑ ΜΑΘΕΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ 10/6 H......E.....L.......P :cry::cry::cry:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πρωτα θα κλεισεις εκκλησια και ταβερνα, μετα προσκλητηρια και μπομπονιερες.....θα τα φτιαξεις η θα τα παραγγελεις? μερικα θελουν παραγγελια και αργουν.......μετα αποφασιζεις για γλυκο και κλεινεις φωτογραφο......

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Πρωτα θα κλεισεις εκκλησια και ταβερνα, μετα προσκλητηρια και μπομπονιερες.....θα τα φτιαξεις η θα τα παραγγελεις? μερικα θελουν παραγγελια και αργουν.......μετα αποφασιζεις για γλυκο και κλεινεις φωτογραφο......
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΕΣΗ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ VERA .ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΠΟΦΑΣΙΖΩ ΕΓΩ...ΞΕΡΩ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΘΕΛΟΥΝ ΑΛΛΟΥ....ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΤΡΑΠΕΖΙ ..ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΓΛΥΚΟ ΒΑΖΑΚΙΑ ΜΕ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΜΑΡΜΕΛΑΔΑ ΒΕΡΙΚΟΚΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΡΟΥΧΟ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ....ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ ΤΗΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΜΟΥ ΚΟΡΗΣ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ..........ΑΥΤΑ ΑΛΛΑ...ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΑΛΛΟΙ...ΑΥΤΑ ΣΕ ΠΟΣΟ ΧΡΟΝΟ ΤΑ ΦΕΡΝΩ ΒΟΛΤΑ??ΑΣΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑ....ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΝΑΝΑΙ(78 ΚΙΛΑ-165 ΥΨΟΣ)
Link to comment
Share on other sites

Ποιοι αποφασιζουν δλδ που θα βαφτισεις το παιδι σου?

 

Δεν μου πες αν θα τα φτιαξεις μονη.........

 

Βασικα μπομπονιερες μπορεις να παραγγειλεις αμεσα.......ειτε απο την περιοχη σου, ειτε απο on line καταστημα (εχουμε στις διευθυνσεις)

 

Προσκλητηρια θα τα φτιαξεις η θα τα παραγγειλεις? Που θα στειλεις? Εκτος περιοχης σου? Μπορεις να τα δρομολογησεις κι αυτα και να πιεσεις να αποφασισουν την εκκλησια......ποτε θα το αποφασισουν? Την παραμονη? Ποσο δυσκολο ειναι δλδ να κλεισουν εκκλησια? Αν δεν παιρνουν μπρος τοτε πες του οτι δεν θα κανετε προσκλησεις θα καλεσετε προφορικα......

 

Μπορεις να τα τυπωσεις σε δικο σου υπολογιστη ομως......και να τα ετοιμασεις ακομα και τις 2 τελευταιες βδομαδες........μπορεις να τυπωσεις το κειμενο σε χαρτι η ριζοχαρτο και να το τυλιξεις με δερμα που εχει ενα μεταγιον..........γινεται κολιε δλδ......κι αυτα τα εχεις ετοιμα για οταν χρειαστουν........

 

Να παραγγειλεις και βαζακια αμεσα για να μην αργησουν........οι παραγγελιες θελουν το χρονο τους, μη το αργεις....ουτως αλλως θα παρεις οτι ειναι ετοιμοπαραδοτο.......φτιαξε και το γλυκο οταν θα ξερεις οτι θα τα εχεις....ξεκινα με μπομπο και βαζακι αμεσα γιατι μπορει να εχεις καποια καθυστερηση.........και εντω μεταξυ ριχνε μια ματια για ρουχο.....να χεις το χρονο μπροστα σου......

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΠΟΦΑΣΙΖΩ ΕΓΩ...ΞΕΡΩ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΘΕΛΟΥΝ ΑΛΛΟΥ.............. ΑΛΛΑ...ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΑΛΛΟΙ...

Συγνώμη αλλά δεν καταλαβαίνω τίποτα ...!!!

........γιατί δεν αποφασίζεις εσύ?

........γιατί να θέλουν αλλού?

........γιατί περιμένεις να πάρουν αποφάσεις άλλοι?

........ποιοί είναι οι άλλοι?

........ποιανού είναι το παιδί...? :lol:

.png.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι για πες.. γιατι κι εγω δεν καταλαβα.. Ποιος θα αποφασισει για τη βαφτιση του παιδιου σου?

Απ΄οτι ξερω οσον αφορα κεντρα και εκκλησιες επρεπε ηδη να εχεις κλεισει πριν αποφασισεις ημερομηνιες..

και οσον αφορα μπομπονιερες μπορει να παρει πανω απο μηνα για να φταχτουν.. δεν νομιζεις οτι εχετε αργησει λιγο?

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΜΟΛΙΣ ΕΧΘΕΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΤΟ SITE.ΒΑΦΤΙΖΩ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ 29/6/2008.....ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΓΙΑ ΕΠΙΡΕΠΠΕΙΣ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΓΧΟΥΣ ... :shock::shock::shock: ΚΛΠ.ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΣΕ ΕΚΚΛΗΣΙΑ...ΩΡΑ.... ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ...ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ....ΚΑΙ ΑΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΡΑΠΕΖΙ... ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΝΟΥΝΟΣ ΔΩΡΟ ΚΑΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ.ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΝΑΙΣΘΗΤΗ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΤΕΡΑΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ.ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΣΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΟΤΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΝ ΤΟ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΩ ΡΟΜΠΑ?????ΚΑΤΙ ΕΙΠΕ Η ΝΟΝΑ ΓΙΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ....ΘΑ ΜΑΘΕΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ 10/6 H......E.....L.......P :cry::cry::cry:
κοριτσια ολα τελειωσαν....προσκλητηρια τα εχω και μοιραζω ...ρουχα μεγαλης...εκκλησια εννοειτε....γλυκα (βαζακια χρωματιστα) με μαρμελαδα μου..μπομπο...ρουχο δικο μου μενει μονο το ρουχαλακι της μπουμπους μου .ΠΩΣ????ΑΠΛΑ ΤΟΥΣ ΕΓΡΑΨΑ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΕΓΩ ....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΞΥΠΝΗΣΑΤΕ :D:D
Link to comment
Share on other sites

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΕΙΔΕΣ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕ 5 ΜΕΡΕΣ ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΥΝΕΧΙΣΕ, ΤΑ ΠΑΣ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ :!::!::!: ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΒΑΠΤΙΣΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΣΟΥ.

ντινα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

...ΠΩΣ????ΑΠΛΑ ΤΟΥΣ ΕΓΡΑΨΑ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΕΓΩ ....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΞΥΠΝΗΣΑΤΕ :D:D

Πολύ χαίρομαι που τ'ακούω mairylin!!!! :D

 

......μας τρόμαξες με το "δεν αποφασίζω εγώ" και το "περιμένω να αποφασίσουν άλλοι"... :lol:

 

.....δεν νιώθεις τέλεια τώρα που αποφασίζεις εσύ για την βάπτιση του παιδιού σου? :wink:

 

.....καλή συνέχεια στις ετοιμασίες σου!!!

.png.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως ακομα δεν καταλαβα τι εννοουσες..

κι εγώ λίγο θολό το έχω... :roll:

....εδώ που τα λέμε ,έχω μεγάλη περιέργεια ποιοί ήταν οι "άλλοι"... :roll::lol:

 

....δεν μας το αναλύεις λίγο mairylin για να μας φύγει η περιέργεια? :cool:

.png.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...