Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

πουαγκιά για βάφτιση


margarita12

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους και καλώς σας βρήκα. Βαφτίζω την κόρη μου 22 Ιουνίου, φτιάχνω μόνη μου τις μπομπονιέρες και αναζητώ πουγκιά από οργάντζα. Ξερεί καμια που μπορώ να τα βρώ? Ευχαριστώ εκ των προτέρων :oops:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


στο κατάστημα που λέγεται πακέτο-ατλας. Εχει πάρα πολλά και σε όποιες διαστάσεις θές.Φυσικά έχει και αλλού στο κέντρο της Αθήνας αλλά δεν ξέρω που μένεις για να σε βοηθησω περισσότερο.Αν θες γράψε λεπτομέριες για να σε κατατοπίσω.Καλή επιτυχία.

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους και καλώς σας βρήκα. Βαφτίζω την κόρη μου 22 Ιουνίου, φτιάχνω μόνη μου τις μπομπονιέρες και αναζητώ πουγκιά από οργάντζα. Ξερεί καμια που μπορώ να τα βρώ? Ευχαριστώ εκ των προτέρων :oops:

 

ουυυυυυυυυυ όλοι με τα είδη συσκευασίας!

έχει και ο Νικολις στην Αθήνα, έχει και ο Μπαρκάς στην Κουμουνδούρου...

 

όλοι έχουν :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ. Με βοηθήσατε αρκετά. Το πρόβλημα είναι ότι ψάχνω πουγκί μεγάλο σε μήκος και σε πλάτος. Το site με τα νεραιδόφτερα δυστυχώς δεν ανοίγει. Μόλις έχω νέα θα σας ενημερώσω. Φιλιά σε όλες και καλά κουράγια...!!!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Πουγκιά θα βρεις στην Ανθέων, Α. Πατήσια, λίγο ακριβότερα, αλλά μεγάλη ποικιλία. Για τα μεγάλα που είχα ρωτήσει μου είχαν πει αν θυμάμαι καλά 0,30 ευρώ, αλλά πρέπει να σκεφτείς τι θα βάλεις μέσα και τι θα έχει απέξω για να μη φαίνεται άδειο.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ. Με βοηθήσατε αρκετά. Το πρόβλημα είναι ότι ψάχνω πουγκί μεγάλο σε μήκος και σε πλάτος. Το site με τα νεραιδόφτερα δυστυχώς δεν ανοίγει. Μόλις έχω νέα θα σας ενημερώσω. Φιλιά σε όλες και καλά κουράγια...!!!!!! :lol:

 

ston nikolis αγόρασα εγώ κάτι τεράστια πουγκιά σε διάφορα χρώματα για να φτιάξω τις παιδικές μπομπονιέρες που θα είναι γεμάτες με καλούδια :wink:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

κοριτσια καλημερα και απο μενα.εφτιαξα και εγω μπομπονιερες-πουγκι και πηρα τα υλικα απο αφοι Μαμμωνα στην οδο Ρομβης 22(αν θυμαμαι σωστα τον αριθμο).ειναι οργαντζα στρογγυλη και μου ετοιμασε και τουλι κομμενο για να παρει ογκο η μπομπονιερα.και πηρα και ποντικοουρα για να τις δεσω(ετσι λεγεται το κορδονι που διαλεξα).συνολο 100 ευρω ολα αυτα για 300 μπομπονιερες.τελεια τιμη και τελεια εξυπηρετηση.0,30 η μπομπονιερα.εφτιαξα μπρελοκ και θα τα κρεμασω πανω.για κουφετα τα απλα μου ειπε 7,5-8ε.ελπιζω να βοηθησα

iQSqp3.png

qajOp2.png

MACEDONIA IS GREEK AND ONLY GREEK

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

σημερα πηγα για μπουμπουνιερες.......τιμη που μου ειπαν για βαζακι με γλυκο του κουταλιου, τρια κουφετα γευσης και μια κορονα στο καπακι .........5,20 ευρω......απογοητευτικα τελειως δηλαδη 150 μπουμπουνιερες 780 ευρω? ειναι δυνατον? για γλυκο του κουταλιου?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ουαουυυ :shock::shock::shock: !!!δες στο συνταγη της γιαγιας για βαζακι με γλυκο...πολυ χαμηλοτερη τιμη, φτιαξε μονη σου κουφετα και δεσε πανω!!

Και βαζεις και οτι αλλο θελεις για διακοσμητικο, αφου εισαι Αθηνα μπορεις να βρεις πολλα και φθηνα πραγματα!!

Τραγικη τιμη ο τυπος!! Γλυκο Τρουφα ειναι πεστου? :evil::evil::evil::evil:

HAmI.jpgHAmIp3.png

Μαρικακι 12/1/2007

Λενιώ 26/5/2009

Link to comment
Share on other sites

τα εχω παιξει τελειως με τετοιες τιμες.... και εγω αυτο σκεφτηκα αμεσως με 2,60 εχει γλυκο και με κουφετα μαζι.εχει παραγγειλει κανεις απο τις συνταγες τις γιαγιας? ειναι καλα?

Link to comment
Share on other sites

εγω οχι...εχω ακουσει κοπελες εδω ομως σε αλλα τοπικ δεν θυμαμαι συγκεκριμενα να σου πω...και ειπαν οτι ειναι ευχαριστημενες!!

Παντως αυτος που λες κλεβει ανοιχτα!! :evil:

HAmI.jpgHAmIp3.png

Μαρικακι 12/1/2007

Λενιώ 26/5/2009

Link to comment
Share on other sites

σημερα πηγα για μπουμπουνιερες.......τιμη που μου ειπαν για βαζακι με γλυκο του κουταλιου, τρια κουφετα γευσης και μια κορονα στο καπακι .........5,20 ευρω......απογοητευτικα τελειως δηλαδη 150 μπουμπουνιερες 780 ευρω? ειναι δυνατον? για γλυκο του κουταλιου?

Τοσο ακριβααα;;;;; :shock::shock:

Που πηγες καλε;;;;Για να μην παμε και χασουμε τζαπα το χρονο μας... :?

tRGJp2.png1054268gj3rg6cc5t.gif
Link to comment
Share on other sites

θα σου στειλω πμ για να μη θεωρηθει δυσφημιση...ενα απλα ρεσο με προσκλητηριο τυλιγμενο σε ροδελα 3,20..... μεγαλη τρελα....ενω τα βαφτιστικα της ηταν λιγο πιο λογικα , αν μπορεις να το πεις ολο το πακετο μεστολισμο κολυμπηθρας 840 ευρω.....τι να πω :o:o:o

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...