Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Διόρθωση τίκερ και υπογραφών συζήτηση και τεστ


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 85
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγώ πάντως ακόμα το σέρνω σε κάποια posts....Aς το διορθώσουν και οι υπόλοιπες...Εγώ το χρέος μου το έκανα! :wink:

Για να μη σέρνεται καθόλου θα πρέπει ή να έχουμε 2 μικρά τικερακια ή 1 μικρό και 1 μεγάλο.Αφού γίνεται,γιατί να μην το κάνουμε?Αdmin τί λες?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Με δύο μεγάλα δεν νομιζω πως υπάρχει πρόβλημα ή υπάρχει admin.. :?::roll:

υ.γ : τα έχω καιρό και τα δυο και δεν εχω καταλάβει κατί , δεν μου εχουν πει κάτι -κενα ανάμεσα τους δεν υπάρχουν βεβαια!

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

Αφροδιτη ισως εχεις καμια τεραστια οθονη και γι αυτο δεν παρατηρεις το προβλημα... Σε μια απλη 17 ιντσων ομως αναγκαζομαστε να πηγαινουμε αριστερα δεξια την οθονη γιατι "ξεχειλωνει"..

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Με δύο μεγάλα δεν νομιζω πως υπάρχει πρόβλημα ή υπάρχει admin.. :?::roll:

υ.γ : τα έχω καιρό και τα δυο και δεν εχω καταλάβει κατί , δεν μου εχουν πει κάτι -κενα ανάμεσα τους δεν υπάρχουν βεβαια!

 

Αφροδίτη μου ας τα μαζέψουμε λιγάκι γιατί σερνει ακόμα! :wink:

Link to comment
Share on other sites

εγω εβγαλα τη φωτο.Ελπιζω να ειναι οκ τωρα :wink:

 

Βαλεντίνα μου η φωτό σου χωράει.Δεν πιάνει σε μάκρος όλη την οθόνη,όυτε την ξεπερνάει.Λέμε για 2 μεγαλα τικεράκια που πρεπει να σέρνουμε για να διαβάσουμε.Αdmin μπορούμε να το διορθώσουμε αυτό? :?:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αφροδιτη ισως εχεις καμια τεραστια οθονη και γι αυτο δεν παρατηρεις το προβλημα... Σε μια απλη 17 ιντσων ομως αναγκαζομαστε να πηγαινουμε αριστερα δεξια την οθονη γιατι "ξεχειλωνει"..
Ναι ρε παιδί μου αυτό ήθελα να πω , έχουν ξεχειλώσει τα μάτια μου :shock: ...μετά από λίγο το καθένα (μάτι) κοιτά όπου θέλει :roll:
Link to comment
Share on other sites

Αφροδιτη ισως εχεις καμια τεραστια οθονη και γι αυτο δεν παρατηρεις το προβλημα... Σε μια απλη 17 ιντσων ομως αναγκαζομαστε να πηγαινουμε αριστερα δεξια την οθονη γιατι "ξεχειλωνει"..
Ναι ρε παιδί μου αυτό ήθελα να πω , έχουν ξεχειλώσει τα μάτια μου :shock: ...μετά από λίγο το καθένα (μάτι) κοιτά όπου θέλει :roll:

 

Honey I shrunk the tickers! :P

(Που είσαι almak! Σ' αποθυμήσαμε)

Link to comment
Share on other sites

Αφροδιτη ισως εχεις καμια τεραστια οθονη και γι αυτο δεν παρατηρεις το προβλημα... Σε μια απλη 17 ιντσων ομως αναγκαζομαστε να πηγαινουμε αριστερα δεξια την οθονη γιατι "ξεχειλωνει"..
Ναι ρε παιδί μου αυτό ήθελα να πω , έχουν ξεχειλώσει τα μάτια μου :shock: ...μετά από λίγο το καθένα (μάτι) κοιτά όπου θέλει :roll:

 

Μια απλή 20' plasma εχω 8)

 

Καλά και εσεις τόσο καιρο δεν το εχετε κάνει θέμα ;;;;;; γιατι απο οτι κατάλαβα και οσοι έχουν ακομα και 2 τικετ προβλημα δημιουργούν!!!!!

Χαρά στο κουράγιο σας :shock::roll: .Εμένα πάντως τώρα τελευταία σερνόταν που σε καποιους υπήρχαν 3 τικετ.

Και πάλι σας βγαζο το καπέλο για την υπομονή σας!

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το πρόβλημα δεν ήταν πριν με τα κανονικά διπλά τίκερ... όταν προστέθηκε τρίτο το παρατήρησα εγώ... Στο δικό μου υπολογιστή τουλάχιστον, για να είμαι και δίκαιη!

 

Πρέπει να τα μικρύνουμε όλοι? Ή όσοι έχουμε 2-3?

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites

Το λέω για να μην τα κάνετε όλες μίνι άδικα... από μία ματιά στο φόρουμ από εμένα είναι όλα ΟΚ εκτός από τα τόπικ που υπάρχουν 3 τίκερ.

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites

......(Που είσαι almak! Σ' αποθυμήσαμε)
Εεεεεεεεμμμμμμ κάνε κάτι , πες κάτι για να μπορέσω να σου την πω....να σε μαλώσω λίγο.

Η αλήθεια είναι πως έχετε ενα "θεματάκι" στις σχέσεις που κρατιέμαι με τα δόντια και δεν μπαίνω.....και δεν θα μπω :twisted:

Link to comment
Share on other sites

bigestsre.jpg

παρακαλούνται τα μέλη του φόρουμ να σεβαστούν τον περιορισμό του μήκους της υπογραφής και να προβούν στις απαραίτητες αλλαγές έτσι ώστε να μην δημιουργείται πρόβλημα στην ανάγνωση του φόρουμ.

 

 

ευχαριστούμε για την κατανόηση.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...