Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ερωτήσεις και απορίες σε θέματα χρήσης εργαλείων του forum της ΕΕΕΓ


Recommended Posts

στο κουτακι που γράφεις, πανω πανω , υπάρχουν καποια εικονιδια. πατάς αυτο που εχει μια σφαίρα μπλε σαν τη γη με ενα κρίκο αλυσίδας. εκει κανεις paste την διευθηνση που θες κ στην κανει λινκ.

 

Ευχαριστώ ελπίζω να τα καταφέρω.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 611
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Προσπαθω να φτιαξω μια δημοσκοπηση,πατησα νεο θεμα κ μου βγαινει το παρακατω μηνυμα το οποιο δε καταλαβαινω πως προεκειπτει...Δεν εχω μπαν η καινουρια εγγραφη:confused: Μηπως δε γινεται πλεον να ανοιξουμε νεες ψηφοφοριες?

 

 

δεν σας επιτρέπεται η πρόσβαση σε αυτή τη σελίδα. Μήπως δεν πατήσατε με αριστερό κλίκ, πάνω στον σύνδεσμο που εστάλει στο εμαιλ σας μετά την εγγραφή σας? Αν δεν πατήσετε σε αυτό το σύνδεσμο δεν μπορείτε να συμμετέχετε στις συζητήσεις του φόρουμ. ΑΝΑΖΗΤΗΣΤΕ ΣΤΟΝ ΦΑΚΕΛΟ JUNK του εμαιλ σας μήπως βρίσκεται εκεί το εμαιλ ενεργοποίησης. Εάν δεν λάβατε αυτό το μαιλ στείλτε μύνημα στο administrator(at)parents.gr συμπληρώνοντας το όνομα χρήστη που δηλώσατε κατά την εγγραφή σας. Το μύνημα θα πρέπει να σταλεί απο το εμαιλ που δηλώσατε κατά την εγγραφή σας. Άλλοι λόγοι:

  1. Ο λογαριασμός σας ίσως δε διαθέτει τα προνόμια που απαιτούνται για να έχετε πρόσβαση σε αυτή τη σελίδα. Μήπως προσπαθείτε να επεξεργαστείτε το μήνυμα κάποιου άλλου χρήστη, να αποκτήσετε πρόσβαση σε χαρακτηριστικά των διαχειριστών ή ενός άλλου συστήματος προνομίων;
  2. Αν προσπαθείτε να καταχωρήσετε μήνυμα, ίσως οι διαχειριστές έχουν απενεργοποιήσει το λογαριασμό σας?

<<φυσης ουδεν ποιει ματην>>

αν ητανε η γνωση ψωρα θα θηλαζε ολη η χωρα

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθω να φτιαξω μια δημοσκοπηση,πατησα νεο θεμα κ μου βγαινει το παρακατω μηνυμα το οποιο δε καταλαβαινω πως προεκειπτει...Δεν εχω μπαν η καινουρια εγγραφη:confused: Μηπως δε γινεται πλεον να ανοιξουμε νεες ψηφοφοριες?

γεια σας

παρακαλούμε διαβάστε εδώ :

http://parents.org.gr/forum/showpost.php?p=1630476&postcount=2

 

απο τη διαχείριση

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, εψαξα αλλα ως νεο μελος δεν μπορεσα να βρω ποσα posts πρεπει να κανω προτου μπορεσω να αναρτησω μια αγγελια. Ευχαριστω

δοκίμασες και δεν μπόρεσες ;;;

δεν υπάρχει όριο από όσο ξέρω ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 months later...
  • 2 εβδομάδες μετά...
ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΩς ΑΝΑΙΒΑΖΩ ΦΩΤΟΓΑΦΙΕΣ ΣΤΟ FORUM???

 

Καλησπέρα,

 

Τα καταφέρατε? Σε περιπτωση που δεν τα καταφερατε σας δινω οδηγειες. Εγώ κατέβασα το ImageShack Uploader. Αν το κατεβασετε, σερνεται μια φωτογραφια στο ασπρο πλαισιο που εχει αριστερα, μετα εκει που λεει image resize επιλεγεται το 320χ320 (for websites and email), μετα εκει που λεει privacy επιλεγετε το private, και μετα πατατε upload. Θα σας βγει ενα καινουργιο παραθυρο και εκει θα επιλεξετε και θα κανετε αντιγραφη την διευθυνση που εχει στο κουτι direct link πανω δεξια. Μετα θα ερθετε στο μυνημα σας στο forum και θα πατησετε το κουμπι 'εισαγετε εικονα' που ειναι πανω απο το μυνημα το 14ο κουμπι απο τα αριστερα θα σβησετε αυτο που εχει και θα κανετε επικολληση την διευθυνση που ειχατε κανει αντιγραφη και ατηστε ok. Τελος κανετε 'προεπισκοπηση μυνύματος' ποθ ειναι κατω δεξια να βεβαιωθειτε οτι εχει γινει σωστα και μετα πατατε 'καταχωρηση απαντησης'. Αυτα. Φαινονται πολλα αλλα ειναι ευκολο. Αμα εχετε καμια απορια γραψτε την και θα σας απαντησω. Ελιπιζω να βοηθησα.

Link to comment
Share on other sites

pws tha mporousa apla na allaksw to username mou??

Γεια σας

για αλλαγή ονόματος χρήστη :

στείλτε 3 εναλλακτικές προτάσεις για διαφορετικό όνομα χρήστη απο το email που έχετε δηλώσει κατα την εγγραφή σας

και είναι συνδεδεμένο με τον λογαριασμό σας ,

στο administrator(ατ)parents.gr (όπου (ατ) αντικαταστήστε με το σύμβολο @ ) με το εξής μήνυμα :

" Γεια σας έχω το όνομα χρήστη …….. και θα ήθελα να το αλλάξω σε 1 ……. ή 2…….. ή 3………. "

( Αυτο είναι απαραίτητο για λόγους ταυτοποίησης και ασφαλείας ) και στην συνέχεια αν και εφόσον ένα απο τα τρία ονόματα που προτείνεται , είναι διαθέσιμο , θα σας το αλλάξουμε εμείς !

 

ευχαριστούμε

απο τη διαχείριση

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα σας :))))

Εχω λάβει ειδοποίηση οτι τα μηνυματά μου πλησιάζουν το όριο.Εχω φτιάξει ήδη 3 νέους φακέλους αν έχω καταλάβει καλά.Μπορώ να τα αποθηκεύσω εκεί ή επιβάλλεται να τα διαγράψω?Πως μπορώ να διαχειριστώ τους νέους φακέλους γενικότερα?

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας :))))

Εχω λάβει ειδοποίηση οτι τα μηνυματά μου πλησιάζουν το όριο.Εχω φτιάξει ήδη 3 νέους φακέλους αν έχω καταλάβει καλά.Μπορώ να τα αποθηκεύσω εκεί ή επιβάλλεται να τα διαγράψω?Πως μπορώ να διαχειριστώ τους νέους φακέλους γενικότερα?

Ευχαριστώ πολύ

 

Γεια σας

ο μέγιστος αριθμός προσωπικών μηνυμάτων που μπορεί να έχει ένα εγγεγραμμένο μέλος είναι 150 στο σύνολο, ανεξάρτητα σε ποιον φάκελο είναι αυτά

( απεσταλμένα , εισερχόμενα ή /και σε custom φάκελο )

 

ευχαριστούμε

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα.Θα ήθελα να ρωτήσω εαν επιτρέπεται να εισάγω το Link μιας αγγελίας μου απο το parentscafe(πώληση είδους για ατοπική δερματίτιδα) στην ενότητα του Parents για την ατοπική.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Θα ήθελα να ρωτήσω εαν επιτρέπεται να εισάγω το Link μιας αγγελίας μου απο το parentscafe(πώληση είδους για ατοπική δερματίτιδα) στην ενότητα του Parents για την ατοπική.

Ευχαριστώ

Γειά σας,

αν το πρόιόν που αναφέρεται είναι φαρμακευτικό σκεύασμα σας ενημερώνουμε ότι απαγορεύεται η διακίνηση φαρμάκων είτε στο parentscafe.gr είτε στο parents.gr

Για περισσότερες λεπτομέριες παρακαλουμε διαβάστε εδω

parents.gr :

Διακίνηση Φαρμάκων μέσω του Διαδικτύου

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=107745

parentscafe.gr :

Διακίνηση Φαρμάκων μέσω του Διαδικτύου

http://parentscafe.gr/showthread.php?t=3245

 

 

Επίσης απαγορεύεται η τοποθέτηση συνδέσμων στο parents.gr που οδηγούν στο parentscafe.γρ για την προώθηση αγγελιών. Δυστυχώς κάτι τέτοιο είναι αντίθετο με τους κανόνες του φόρουμ της ΕΕΕΓ καθώς η δημοσίευση τέτοιων συνδέσμων από ένα μέλος μπορεί να οδηγήσει στην δημοσίευση πολλαπλών συνδέσμων και απο άλλα/πολλαπλά μέλη με αντίστοιχου μεγέθους δυσάρεστα αποτελέσματα για τις συζητήσεις του φόρουμ της ΕΕΕΓ.

 

ευχαριστουμε

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας,

αν το πρόιόν που αναφέρεται είναι φαρμακευτικό σκεύασμα σας ενημερώνουμε ότι απαγορεύεται η διακίνηση φαρμάκων είτε στο parentscafe.gr είτε στο parents.gr

Για περισσότερες λεπτομέριες παρακαλουμε διαβάστε εδω

parents.gr :

Διακίνηση Φαρμάκων μέσω του Διαδικτύου

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=107745

parentscafe.gr :

Διακίνηση Φαρμάκων μέσω του Διαδικτύου

http://parentscafe.gr/showthread.php?t=3245

 

 

Επίσης απαγορεύεται η τοποθέτηση συνδέσμων στο parents.gr που οδηγούν στο parentscafe.γρ για την προώθηση αγγελιών. Δυστυχώς κάτι τέτοιο είναι αντίθετο με τους κανόνες του φόρουμ της ΕΕΕΓ καθώς η δημοσίευση τέτοιων συνδέσμων από ένα μέλος μπορεί να οδηγήσει στην δημοσίευση πολλαπλών συνδέσμων και απο άλλα/πολλαπλά μέλη με αντίστοιχου μεγέθους δυσάρεστα αποτελέσματα για τις συζητήσεις του φόρουμ της ΕΕΕΓ.

 

ευχαριστουμε

 

Δεν ξέρω αν οι ενυδατικές κρέμες θεωρούνται φαρμακευτικό σκεύασμα πάντως δεν είναι συνταγογραφήσiμες επ΄ουδενί.

πρόκειται για προιόν που αγόρασα, άνοιξα αλλά δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω.

Αν η πώληση του συγκεκριμένου προιόντος αντιβαίνει τους όρους χρήσης τόσο του forum όσο και της χρήσης του διαδικτύου παρακαλώ ενημερώστε με.

και πάλι ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ακυρο

καλησπερα ανgel να σε ρωτησω κατι γιατι ειμαι αχγωμενη εχω 3 μερεσ καθιστερηση εχω μικρα πονακια σαν τησ περιοδου αλλα δεν ερχεται και νιωθω ετσι πολυκατεβασμενη τι να υποθεσω?

Link to comment
Share on other sites

Πως κάνουμε edit σε ένα post μετά την παροδο του 24ωρου;

 

Δεν κάνεις, μέσα σ'ενα 24ωρο μπορείς να αλλάξει κάτι που θέλεις.

[B][SIZE="3"]Τα δικαιώματά μας συκοφαντήθηκαν ως προνόμια [/SIZE][/B](κλεμμένο το'χω, δεν είναι δική μου σοφία)
Link to comment
Share on other sites

Πως κάνουμε edit σε ένα post μετά την παροδο του 24ωρου;

Γεια σας

για αλλαγή δημοσιεύσεων σας μετά το πέρας του 24ώρου όπου σας δίνεται η δυνατότητα επεξεργασίας , παρακολουμε ακολουθήστε τις παρακάτω οδηγίες :

Απο το email που είναι συνδεδεμένο με τον λογαριασμό σας στο φόρουμ στείλτε στο administrator(at)parents.gr το μήνυμα που θέλετε να αλλάξετε και συμπεριλάβετε απαραιτήτως στον email σας τα εξής στοιχεία :

 

α) σύνδεσμος (url/link) κάθε συγκεκριμένης δημοσίευσης και ημερομηνία και ώρα δημοσίευσης (δείτε την εικόνα παρακάτω ).

Αυτός ο συνδεσμος τελειώνει απαραιτήτως σε p=

β) Το παλιό κείμενο, ολόκληρο

γ) Το νέο κείμενο, ολόκληρο, που θα αντικαταστήσει το παλιό και ακριβώς κάτω απο το κάθε νέο κείμενο τη φράση (μήνας / έτος)

" 8/2011 edit admin αλλαγή του κειμένου μετά απο παράκληση του μέλους " (χωρίς τα εισαγωγικά)

Αυτο ειναι απαραίτητο ακόμα και για τις παραθέσεις quote που βρίσκονται σε επόμενες δημοσιεύσεις.

παράδειγμα σωστής παράκλησης για διόρθωση δημοσιεύσεων:

---------

Παράδειγμα

http://parents.org.gr/forum/viewtopi...r=asc&start=30

Παλιό κείμενο:*

Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 22, 2008 3:33 pm

αριθμός δημοσίευσης : #*

Θέμα δημοσίευσης: * (τίτλος του θέματος )

Εμένα μου το "κόλλησαν" ως nick ενός άλλου... nick που χρησιμοποιώ σε άλλους χώρους συζητήσεων**

Κι επειδή το πραγματικό μου όνομα έχει κάποια σχέση με το εν λόγω λουλούδι, είπα να το υιοθετήσω*

Νέο κείμενο:*

Το πραγματικό μου όνομα έχει κάποια σχέση με το εν λόγω λουλούδι και είπα να το υιοθετήσω*

8/2011 edit admin αλλαγή του κειμένου μετά απο παράκληση του μέλους

-------------

Σημείωση : αντικαταστήσεις παλαιών κειμένων με τελίτσες ή φατσουλες (emotikon) δεν πραγματοποιούνται καθώς εμπίπτουν στην παράβαση κανόνα περί κατάχρησης επεξεργασίας , (όταν δηλαδή κάποιος μέλος δημοσιεύσει μία απάντηση και στην συνέχεια την επεξεργάζεται και την αντικαθιστά με τελίτσες ή φαταούλες χάνοντας έτσι την οποιαδήποτε ενημερωτική αξία αλλά και την ροή μίας δημόσιας συζήτησης ) αλλά και του κανόνα περι δημοσιεύσεων τύπου chat (σύντομα μικρά μηνύματα χωρίς καμία ενημερωτική αξία που κανονικά θέση έχουν σε ένα chat room και όχι σε ένα φόρουμ)

 

Επίσης εξαιτίας του ότι οι εθελοντές μας έχουν περιορισμένο χρόνο στην διάθεσή τους στην περίπτωση που επιθυμείτε να γίνει κάποια αλλαγή

σε προηγούμενή σας δημοσίευση συγκέντρωστε όλες τις αλλαγές μαζί (απαραιτήτως) όπως στις οδηγίες που έχουμε πιο πάνω .(μην τις στέλνετε σε ξεχωριστά εμαιλ)

Πώς θα βρείτε τον συνδεσμο της συγκεκριμένης δημοσίευσης;

 

κάνοντας κλικ τον αριθμό της δημοσίευσης θα ανοίξει ένα νέο παράθυρο στον browser σας

αυτό είναι το url της δημοσίευσης που χρειαζόμαστε

(παράδειγμα : http://parents.org.gr/forum/showpost.php?p=1418302&postcount=6 ) μαζί με όλες τις άλλες πληροφορίες

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Θα μπορουσα να επικοινωνησω με καποιον υπευθυνο?

Διαγραφηκε ο λογοριασμος μου ( ο προηγυμενος) καθως και τα μηνυματα και τα θεματα μου και δεν μπορω να καταλαβω τον λογο.διαβασα ολους τους κανονες και δεν βρηκα πως τους παραβιασα.δεν ειμαι εταιρια,ουτε διαφημισα εταιρια.και αλλες κοπελες ειχαν βαλει αγγελιες και υπαρχουν ακομα.εδωσα καποιες συμβουλες σε κοπελες περι θεματων διατροφης και απο πανω διαγραφηκα οτι προβαλλω την δουλεια μου? αν το θεμα ηταν σε λαθος ενοτητα μπορουσα να προειδοποιηθω και να μεταφερθει οπως ακριβως εγινε και στο parents.cafe που ειχα βαλει σε λαθος ενοτητα χωρις να καταλαβω πως απαγορευεται.θα ηθελα να μου απαντησει καποιος παρακαλω.

ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορουσα να επικοινωνησω με καποιον υπευθυνο?

Διαγραφηκε ο λογοριασμος μου ( ο προηγυμενος) καθως και τα μηνυματα και τα θεματα μου και δεν μπορω να καταλαβω τον λογο.διαβασα ολους τους κανονες και δεν βρηκα πως τους παραβιασα.δεν ειμαι εταιρια,ουτε διαφημισα εταιρια.και αλλες κοπελες ειχαν βαλει αγγελιες και υπαρχουν ακομα.εδωσα καποιες συμβουλες σε κοπελες περι θεματων διατροφης και απο πανω διαγραφηκα οτι προβαλλω την δουλεια μου? αν το θεμα ηταν σε λαθος ενοτητα μπορουσα να προειδοποιηθω και να μεταφερθει οπως ακριβως εγινε και στο parents.cafe που ειχα βαλει σε λαθος ενοτητα χωρις να καταλαβω πως απαγορευεται.θα ηθελα να μου απαντησει καποιος παρακαλω.

ευχαριστω εκ των προτερων

γεια σας

εχετε ενημερωθεί ενδελεχώς με πμ ,για τις παραβάσεις στους όρους χρήσης της σελίδας μας τις οποίες εχετε πραγματοποιήσει

σχετικα με το σχόλιο :

 

Διαγραφηκε ο λογοριασμος μου ( ο προηγυμενος) καθως και τα μηνυματα και τα θεματα μου

Διαγραφές λογαριασμών δεν πραγματοποιούνται - Ο μόνος λόγος για την μή διαγραφή, ενεργών ή μή ενεργών, λογαριασμών μελών,

δεν είναι άλλος πέραν απο αυτόν που επιτάσσει η ευθύνη διαχείρισης μιας διαδικτυακής βάσης δεδομένων:

Για λόγους ασφαλείας (ταυτοποίησης κακόβουλων μελών), είναι απαραίτητη η ύπαρξη αρχείου, διευθύνσεων email και ip.

Όχι μόνο επιτρέπεται η μή διαγραφή, αλλά ενθαρρύνεται απο την δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος η διατήρηση τέτοιου αρχείου.

Μπορείτε να επικοινωνήσετε απευθείας με την δίωξη για περισσότερες πληροφορίες :

http://www.astynomia.gr

αυτο που συμβαίνει στις διαδικτυακές κοινότητες είναι ο λεγόμενος αποκλεισμός χρήστης = ban , απο την εν λόγο κοινότητα !

 

 

επιπρόσθετα να σας ενημερωσουμε για τα ακόλουθα :

 

σχολιασμός διαχείρισης δημόσια :

 

εάν έχετε κάποιο σχόλιο που αφορά την διαχείριση, παρακαλώ στείλτε μας το με πμ. Η δημοσίευση αντίθεσης με ενέργειες της διαχείριση δημιουργεί εντυπώσεις, και δεν δίνει ευκαιρία στην διαχείριση να απαντήσει σε όποια απορία.

 

διπλοεγγραφή :

 

Ταυτόχρονη χρήση δυο λογαριασμών

Απαγορεύεται η χρήση του φόρουμ απο δύο λογαριασμούς ταυτόχρονα. Η ταυτόχρονη χρήση επιβεβαιώνεται μέσω των τεχνικών εργαλείων της διαχείρισης.

Όταν διαπιστώνεται ταυτόχρονη χρήση, ο μεταγενέστερος λογαριασμός απενεργοποιείται, χωρίς άλλη ειδοποίηση»

http://parents.org.gr/forum/showpost.php?p=122660&postcount=1

 

διαφήμιση :

 

Δεν επιτρέπεται η χρήση του φορουμ απο εκπροσώπους εταιρειών, κατόχους blog, ιστοσελίδων ή άλλων επαγγελματιών κ η ανάρτηση στοιχείων επικοινωνίας, σε post ή υπογραφές.

Επίσης όταν φυσικά πρόσωπα έχουν επαγγελματική σχέση με εταιρεία που σχετίζεται με υπηρεσίες για παιδιά/γονείς ή άλλο παρεμφερές αντικείμενο εργασιών, απο τις οποίες αποκομίζουν χρηματικό ώφελος,

δεν επιτρέπεται να συμμετέχουν σε συζητήσεις όπου το θέμα αφορά το αντικείμενο της επιχείρησής αυτής, προς αποφυγή κατάχρησης του φόρουμ απο επαγγελματίες/εταιρείες με σκοπό την προβολή.

A) Για δελτία τύπου, (ανακοίνωση δραστηριοτήτων σας οι οποίες δημοσιεύονται δωρεάν): διαβάστε ΕΔΩ περισσότερες λεπτομέρειες για τις προυποθέσεις που πρέπει να έχουν οι ανακοινώσεις που θα στείλετε http://parents.org.gr/news/a486!

B)Εάν είστε ειδικός σε κάποιο επάγγελμα σχετικό με την υγεία και ψυχική υγεία του παιδιού ή άλλο παρεμφερές επάγγελμα, μπορείτε να δείτε εδώ σχετικό άρθρο για το πώς μπορείτε να γίνεται εθελοντικός επιστημονικός συνεργάτης στο forum της ΕΕΕΓ

http://parents.org.gr/news/a362

Γ) Εάν είσαστε κάτοχος blog μπορείτε να δείτε τις πληροφορίες για δημοσίευση του blog σας σε αυτή την ενότητα του parentscafe.grhttp://parentscafe.gr/showthread.php?t=1636

Δ) Εταιρείες που ανήκουν σε γυναίκες κ έχουν ιδρυθεί πρόσφατα κ δεν έχουν ακόμα μεγάλο ετήσιο τζίρο μπορούν να προβληθούν δωρεάν μέσω Γυναικείας Επιχειρηματικότητας. Δείτε εδώ: http://parentscafe.gr/showthread.php?t=862

Ε) Άλλη δυνατότητα προβολής των δραστηριοτήτων σας είναι η ανάρτηση banner ή advertorial επι πληρωμή. Επικοινωνήστε εάν θέλετε να κάνετε τέτοια ανάρτηση, με το parents(at)parents.gr

 

προς όλα τα μελη της κοινότητας θα θέλαμε να υπενθυμίσουμε :

 

 

Αν παρατηρήσετε κάποια δημοσίευση που θεωρείτε περίεργη επιθετική ή ενάντια στους κανόνες κάντε αναφορά δημοσίευσης δείτε εδώ πως λειτουργεί http://parents.org.gr/news/a354

Κανόνες του φόρουμ της ΕΕΕΓ : http://parents.org.gr/forum/misc.php?do=showrules

Infractions : http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=55586

 

 

ευχαριστούμε για την κατανόηση

απο τη διαχείριση

Link to comment
Share on other sites

σωστα ρωταω εδω?μ στειλατε ειδοποιηση για τα τικερ.πως μπορω να τα βαλω διπλα διπλα ή να τα μικρυνω?δεν γνωριζω κ οσο το εψαξα δεν μπορεσα να το βρω κ δεν θα ηθελα να τα διαγραψω.ευχαριστω κ καλημερα!

" Ήρθες εσύ κι η νύχτα γέμισε φως" 30.10.10-23.10.12

Μ+Γ 09.09.02

N9tLp2.pngikF4p2.png

Link to comment
Share on other sites

σωστα ρωταω εδω?μ στειλατε ειδοποιηση για τα τικερ.πως μπορω να τα βαλω διπλα διπλα ή να τα μικρυνω?δεν γνωριζω κ οσο το εψαξα δεν μπορεσα να το βρω κ δεν θα ηθελα να τα διαγραψω.ευχαριστω κ καλημερα!

Γεια σας

θα χρειαστεί να φτιάξετε εκ νεου τα τικερ σας και να επιλέξετε mini ticker, στην συνέχεια οταν θα τοποθετησετε στην υπογραφή σας τους κωδικούς θα πρεπει να τους προσθέσετε σε αυτήν την μορφή :

[ξβκξαγγιιοθςδου8 ΚΩΔΙΚΟΣ 1 ][ξθγιθφςετ ΚΩΔΙΚΟΣ 2 ] Δηλαδή μεταξύ των δύο κωδικών

δεν πρέπει να υπάρχει κανενα κενό , και έτσι τα μίνι τικερ σας θα τοποθετηθούν το ένα δίπλα στο άλλο

 

ευχαριστούμε

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...