Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

τουρτα γενεθλιων


maspi

Recommended Posts

δεν ξερω αν ειναι το σωστο σημειο για την ερωτηση μου..αν οχι παρακαλω οπως το μετακινησετε..

Το επομενο Σαββατο εχουμε τα 2α γενεθλια στις διδυμες μας..θελω να τους παραγγειλω μια τουρτα με σχεδιο δικο μου οχι απο αυτα τα τυποποιημενα που υπαρχουν σε ολα τα ζαχαροπλαστεια.

Μηπως ξερετε που μπορω να παω για να την παραγγειλω?Σε οσα ζαχαροπλαστεια ρωτησα εδω στην Καλλιθεα,δεν φτιαχνουν παρα μοναχα τις ετοιμες..Ομως καποια ζαχαροπλαστεια θα το κανουν..δε μπορει!!!!

Παρακαλω βοηθηστε με..πρεπει δευτερα πρωι να την παραγγειλω..εχω καθυστερησει το ξερω :oops:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγω παντως τις παραγγελνω απο τον Ζαφειρη.Ειτε με δικο μου σχεδιο,ειτε με δικα του πρωτοτυπα αλλα σου ειναι πολυ μακρια βρε φιλη μου. Αυτος ειναι πολυ γνωστος στα βορεια προαστεια.Ειναι στην Λυκοβρυση.Αν εχει site δεν το γνωριζω....

Αν δεν βρεις κατι αλλο στειλε πμ για τα στοιχεια του.

 

 

 

Μου τα φερνει και σπιτι χωρις επιβαρυνση.Εχει και ωραιο και οικονομικο catering.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν φτιαχνεις μονη σου αφου ηδη εχεις το σχεδιο?

 

:roll::roll:

το θεωρω αδυνατον να τα καταφερω!!!!

εκτος τις μικρες μου ,εχω και μια ακομη πιο μικρη..μολις 40 ημερων..και ειμαι μονη μου..τι να πρωτοπρολαβω???

προτιμω να πληρωσω..αλλα να ειμαι σιγουρη οτι θα εχουμε μια ομορφη και νοστιμη τουρτα!!!

 

Βιβικα σέυχαριστω,θα ψαξω αν εχει σελιδα στο ιντερνετ αλλοιως θα σου στειλω πμ

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...