Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ποσες μαμαδες μειναμε ακομα αθηνα;


gianna1000

Recommended Posts

καλημερα, ποσες μαμαδες, μειναμε εδω αθηνα; να μαζευτουμε λεω εγω για κανα καφεδακι σε καμια θαλασσα κοντα.

να γνωριστουμε κι ολας γιατι ειμαι και νεο μελος.

άντε και καλή τύχη μάγκες, που έλεγε και ο συγχωρεμένος ο σιδηρόπουλος.............. :rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις

γεια σας... και εσείς εδώ? εγώ θα έπρεπε να είχα φύγει αλλά έπαθα τρελή ψύξη που με χτύπησε στο νεύρο του προσώπου και είμαι με κορτιζόνη και αντιβίωση κλπ! Και δεν κάνει να κατσω στον ήλιο γιατί μπορεί να έχω φωτοευαισθησία λόγω κορτιζόνης! ΤΕΛΕΙΑ!!! Άντε να τελειώσει η αγωγή να ΦΥΓΟΥΜΕΕΕΕΕΕ!!!

Link to comment
Share on other sites

*christina slap-ιζει Liana που την κυνηγάει παντού*

Theni δεν πειράζει, θα σε παίξουμε :cool:

novpal περαστικά (κι όταν με το καλό γιάνεις, να μου θυμίσεις να σε μισήσω που θα φύγεις :D )

gianna & ismeni δεν θα φύγετε καθόλου εσείς;

 

--

You came and changed the way I feel, no one could love you more

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας... και εσείς εδώ? εγώ θα έπρεπε να είχα φύγει αλλά έπαθα τρελή ψύξη που με χτύπησε στο νεύρο του προσώπου και είμαι με κορτιζόνη και αντιβίωση κλπ! Και δεν κάνει να κατσω στον ήλιο γιατί μπορεί να έχω φωτοευαισθησία λόγω κορτιζόνης! ΤΕΛΕΙΑ!!! Άντε να τελειώσει η αγωγή να ΦΥΓΟΥΜΕΕΕΕΕΕ!!!

 

Nόβη μου είσαι καλά? εμείς σήμερα φεύγουμε για διακοπές και θα γυρίσουμε στις 24! ελπίζω να καταφέρουμε να τα πούμε από κοντά μετά...πήρα αυτοκίνητο επιτέλους!!

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ εδώ, πήγα και γύρισα και τώρα ψήνομαι στον καύσωνα.

Και όχι τίποτα άλλο τι να κάνεις μέσα σε μια φλεγόμενη Αθήνα όταν έχει φύγει το σύμπαν? Δεν πάει άλλο, του χρόνου θα αιτηθώ το καλοκαίρι να κρατήσει μόνο ένα μήνα, να προλαβαίνουμε να παίρνουμε τη γλύκα μας από τη θάλασσα και μετά να δροσιζόμαστε....;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Nόβη μου είσαι καλά? εμείς σήμερα φεύγουμε για διακοπές και θα γυρίσουμε στις 24! ελπίζω να καταφέρουμε να τα πούμε από κοντά μετά...πήρα αυτοκίνητο επιτέλους!!

 

Καλώς την! Με γειά το αυτοκίνητο! Άντε τώρα να πάρεις τη μικρή και να έρθετε, δίπλα είμαστε!

Καλά να περάσετε, εμείς αναβάλλαμε τις διακοπές μέχρι να τελειώσει η αγωγή μου για να μπορώ να κάνω και κανένα μπανάκι της προκοπής!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω εδω! Να μπω στη λιστα... Προλαβαινω?

 

Διακοπες προς το τελος Αυγουστου, ενα πενταημερο μαλλον χωρις να ειναι σιγουρο...

 

Ελεος! Θελω να φυγει αυτος ο Αυγουστος! Βαρεθηκα!

 

Απο την αλλη βεβαια επειδη μενω στη Βουλα, δεν εχω παραπονο, εξοχη ειναι! Και απο 14/8 που εχω αδεια θα πηγαινουμε και καθε μερα για μπανιο!

 

Christina για μπανιο ειναι πολυ ωραια στην Ωκεανιδα στη Βουλιαγμενη! Εμενα ο μικρος ειναι εκει καθε μερα σχεδον! Ειναι ο,τι πρεπει για μωρα! Εχει και στεγαστρο, και καφε! Μια χαρα δλδ!:lol::wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...