Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Parents PARTY braters4X4


almak

Recommended Posts

Αγαπητές μου συμφορουμίστριες αλλά και αγαπητοί μου συμφορουμίστες.

Έχω την χαρά να σας ανακοινώσω πως στις 21-3-09 Σάββατο βράδυ ( ώρα προσέλευσης 21:00) θα έχω ετοιμάσει ένα πάρτυ για ενήλικες …. για όλους μας δηλαδή.

Μια συγκέντρωση γονέων αλλά και φίλων μας χωρίς παιδιά.

Μια συγκέντρωση όπου το φαγητό δεν θα λείψει.

Η ατμόσφαιρα θα είναι κατά το δυνατόν Disco.

Οι μπύρες τα κρασιά τα αναψυκτικά και τα πρώτα μπουκάλια ποτά δικά μου. ( όποιος θέλει φέρνει το μπουκάλι του)

Τα φαγώσιμα λόγο δουλειάς είναι λεπτομέρεια.

 

Έχοντας κάνει ήδη 2 συγκεντρώσεις parents στον χώρο μου

http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?t=594'>http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?t=594

http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?t=6553'>http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?t=6553

δεν αντέχω να τριτώσει το κακό κάνοντας τα ίδια ( χώρια ότι μας βλέπω πνιγμένους το καλοκαίρι ). Έτσι θέλω να πιστεύω πως μια συνάντηση με φαγητό στα όρθια και πολύ μουσική και χορό θα μας κάνει καλό.

Εγώ βασικά θέλω να κάνω ένα πάρτυ όπου θα περάσουν καλά

οι φίλοι μου

οι συμφορουμίστες μου από το http://parents.org.gr

και οι συμφορουμίστες μου από το http://www.braters.gr

Τα φόρουμ που αναφέρω είναι τα 2 που ασχολούμαι καθημερινά.

Καλά παιδιά είστε και από τα δυο φόρουμ , αλλιώς δεν θα ασχολιόμουν και μαζί σας!!!!!!!!!

Θα ήθελα να έχω την χαρά και την τιμή να δω πολλές από τις φάτσες σας , αλλά πάνω απ΄όλα να περάσουμε καλά. Όποιος δεν θέλει να μου μιλήσει , ας έλθει και ας μην μου μιλήσει……….καταλαβαίνω.

Είστε καλεσμένοι ΟΛΟΙ , προσωπικές ειδοποιήσεις θα στείλω μόνο σε όσους δεν είναι καλεσμένοι , γι’ αυτό το νου σας στα πμ. :cool:

 

Το πάρτυ θα γίνει σε έναν από τους χώρους που διαθέτει η ταβέρνα «πελοπόννησος» λεωφόρος Πάρνηθος 375.

Τηλ. Επικοινωνίας 6979794611

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 245
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • almak

    almak 54 δημοσιεύσεις

  • mamyb

    mamyb 14 δημοσιεύσεις

  • maryp

    maryp 12 δημοσιεύσεις

  • fotinip

    fotinip 12 δημοσιεύσεις

Μ΄αρέσει η πρότασή σου almak..

Είναι και Σάββατο και θα προλάβω να γυρίσω πίσω..

Θα το σκεφτώ σοβαρά και θα το συζητήσω και με το σύζυγο..

Ελπίζω να τα καταφέρουμε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είστε καλεσμένοι ΟΛΟΙ , προσωπικές ειδοποιήσεις θα στείλω μόνο σε όσους δεν είναι καλεσμένοι , γι’ αυτό το νου σας στα πμ. :cool:

 

:lol::lol::lol::lol: φοβερός :lol::lol::lol: αν λάβω πμ , στο λέω δεν το ανοίγω :P

 

όπως πάντα πρωτοποριακός ο ΑΛΜΑΚ , όσο αφορα τον χώρο "Πελοπόννησος" , που εγω προσωπικά δεν εχω βρεθεί εκεί , αλλά φιλοι απο Αθήνα μου έχουν πει τα καλήτερα ...

 

Μπράβο λοιπόν για την πρωτοβουλιά/ιδέα :)

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

Καταπληκτική ιδέα

Ευχομαι να τα καταφέρουμε και να έρθουμε

Α του χρόνου ε΄πίζω να κανονίσουμε και τίποτα αποκριάτικα πάρτυ για μεγάλους οχι μόνο τα μικρά παιδιά είμαστε και μεις μεγάλα παιδιά

Το φαντάζεστε όμως δεν γνωριζόμαστε που δεν γνωριζόμαστε να ρθουμε και μασκαρεμένοι της αγνώριστης θα γίνει εκει μέσα

:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πότε λήγει η προθεσίας αποστολής - λήψης των π.μ.'ς μη επιθυμητών συμμετοχών ? Πότε θα γνωρίζουμε εάν είμαστε στη black-list???

 

Πάντως, άκρως πρωτοποριακή σκέψη, πολύ large, και η μουσική επένδυση με αποτελείωσε!

Παρακαλώ, το παραπάνω σχόλιο, να μην ληφθεί ως προσπάθεια αλλοίωσης των επιλογών του διοργανωτή.. :cool:

Love me or Hate me!

I'm still gonna shine!

Link to comment
Share on other sites

Τι ωραια ιδεα!! Almak ωρες ωρες, μου φαινεσαι εως και συμπαθης μπορω να πω...
Καλά μα τι πρέπει να κάνω ο δυστηχής έτσι ώστε να είμαι απλά συμπαθής , και όχι να σου φαίνομαι μόνο ώρες ώρες συμπαθής :?::?:

 

Σοβαρά τώρα:

Κανονίστε τις παρέες σας μέσα από το πάρεντς και ελάτε να περάσουμε μια βραδυά σε ένα πάρτυ σαν και αυτά που κάναμε σπίτι μας παλιότερα :cool:

Εγώ κάτι τέτοιο έχω στο μυαλό μου.

Λίστα θα ξεκινήσουμε από δευτέρα αφού θα έχει τελειώσει το μασκέ στο ψυχικό.

 

Αραιά και που θα κάνω υπενθυμίσεις του θέματος για να παραμείνει "ζεστή" η ιδέα έως τις 21-3-09.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα ειναι καλα μου μασκε.. θα εχει κλεισει τοτε το Τριωδιο και θα διασχιουμε την περιοδο της σαρακοστης.. :lol:

Θα ντυθουμε ομως ντισκο ανιμαλς.. ξερετε .. στυλ τραβολτα . ΑΒΒΑ κλπ κλπ

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μία διευκρίνιση. Όταν λες πάρτι για ενήλικες, εγώ το σκέφτομαι ότι θα έχει τίποτα πονηρό έτσι; :twisted: Δηλαδή τις γυναίκες μας να μην της φέρουμε;

 

Αν είναι έτσι:

 

ΣΤΕΙΛΕ PM ΣΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΑΜΕΣΩΣ PLIIIIIIIX!!! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Καλά μα τι πρέπει να κάνω ο δυστηχής έτσι ώστε να είμαι απλά συμπαθής

 

πωπω, το χερι μου πιαστηκε!! Μην νομιζεις οτι δεν ειδα την ερωτηση, απλα απ' την μερα που ρωτησες στρωθηκα στη δουλεια να απαντησω κι αυτη η λιστα τελειωμο δεν εχει!! :shock::shock:

:lol::lol: (πλακιτσα)

 

Δεν μου λες, εγω δεν καταλαβα κατι... Το θεμα μας ποιο θα ειναι; Disco 80s'??

 

Ρωταω ξερεις, γιατι δεν μου εχεις στειλει ακομη pm και τεινω να θεωρησω οτι ειμαι κι εγω καλεσμενη... (μηπως με ξεχασες; )

Link to comment
Share on other sites

Απαντώ σε Πάνο και jean.Λοιπόν το πάρτυ δεν έχει θέμα.

Δεν είναι δεξίωση.

Δεν είναι φιλανθρωπικό πρωτοχρονιάτικο σισήτιο του Δήμου Αθηναίων.

Δεν είναι μασκέ.

Δεν είναι παιδικό πάρτυ

Δεν έχω γενέθλια.

Δεν ...

Δεν ...

Δεν ...

 

Απλά θέλω να μαζέψω γνωστούς και φίλους από την καθημερινή μου ζωή , αλλά και από την καθημερινότητα μου στο ίντερνετ .

Βέβαια θα μπορούσα να τους καλέσω σε μια συγκέντρωση μεσημεριανή μαζί με τα παιδιά μας......... αλλά θεωρώ πως τέτοιες γίνονται αρκετές πλέον .

Η διαφορά στο όλο θέμα είναι -για όσους δεν γνωρίζουν- πως διαθέτω μια αίθουσα δεξιώσεων την οποία μπορώ να διαθέσω για ένα τόσο μεγάλο πάρτυ μόνο σε περιόδους που δεν γίνονται δεξιώσεις. Μια τέτοια περίοδος είναι η σαρακοστή .Αφού λοιπόν μπορώ να το κάνω το κάνω , και απλά περιμένω με την συμμετοχή να γίνει πραγματικότητα.

Τι ποιό απλό από μερικούς από εμάς να συναντηθούμε να τα πούμε να τσιμπήσουμε αλλά και να χορέψουμε.disco_gross_eb.jpg

Ναι η μουσική θα είναι τέτοια που οι σημερινοί 30άρηδες και 40άρηδες δεν βρίσκουν συχνά την ευκαιρία να ακούσουν

αλλά και να χορέψουν

http://www.youtube.com/watch?v=3IN3Y45gyg8&feature=related

Τα ελληνικά δεν θα λείψουν!!!!!!!

 

ΥΓ. Δεν είμαι ρατσιστής , πράγμα που σημαίνει πως και οι νεότεροι των τριαντάρηδων είναι ευπρόσδεκτοι και θα λάβουμε ειδική μέριμνα στο κομμάτι της μουσικής δια αυτούς

και τα πιμιά τα έστειλα και τέλεψα με αυτά :cool: υπάρχει και μια οργάνωση τεσπα :lol:

Link to comment
Share on other sites

Θα τσιμπίσουμε είπατε κε Αλμάκ μας???167547ayzfhafjx2.gif Μη μου στείλεις πμ και πάει χαμένο...γιατί θά'ρθω :cool::cool: (εκτός κι αν βγάλεις το: "τσιμπίσουμε") :lol::lol::lol:

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

 

αν δε παιξει τέτοιο για μια ώρα τουλάχιστον δεν έρχομαι.! κανόνισε! αχχα

 

(ειμαι άνω των 30 .. απο πότε μονο κατω των 30 ακουνε τετοια μουσική.... απαπαπαπ μαλλον μεγάλωσες πολύ και μπέρδεψες τιςδεκαετίες! μα τόσο μακριά σου είναι?)

...έγινα επιτέλους και εγώ μια parentholic ..

(If You Wanna Make The World A Better Place)

Take A Look At Yourself And Then Make A Change

R.I.P. Michael Jackson.

Link to comment
Share on other sites

 

αν δε παιξει τέτοιο για μια ώρα τουλάχιστον δεν έρχομαι.! κανόνισε! αχχα

 

ειμαι άνω των 30 .. απο πότε μονο κατω των 30 ακουνε τετοια μουσική.... απαπαπαπ μαλλον μεγάλωσες πολύ και μπέρδεψες τιςδεκαετίες! μα τόσο μακριά σου είναι?)

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites

 

αν δε παιξει τέτοιο για μια ώρα τουλάχιστον δεν έρχομαι.! κανόνισε! αχχα

 

ειμαι άνω των 30 .. απο πότε μονο κατω των 30 ακουνε τετοια μουσική.... απαπαπαπ μαλλον μεγάλωσες πολύ και μπέρδεψες τιςδεκαετίες! μα τόσο μακριά σου είναι?)

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλά μην σας δω να κάθεστε :idea::P:idea:
Link to comment
Share on other sites

 

αν δε παιξει τέτοιο για μια ώρα τουλάχιστον δεν έρχομαι.! κανόνισε! αχχα

 

ειμαι άνω των 30 .. απο πότε μονο κατω των 30 ακουνε τετοια μουσική.... απαπαπαπ μαλλον μεγάλωσες πολύ και μπέρδεψες τιςδεκαετίες! μα τόσο μακριά σου είναι?)

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλά μην σας δω να κάθεστε :idea::P:idea:

 

:lol::lol::lol: Kάποιος την πάτησε :lol::lol::lol:

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...