Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Συνάντηση στην Αθήνα για μέλη που δεν είναι ακόμα γονείς;;


livinath

Recommended Posts

Καλημέρα! Παίρνω το θάρρος να προτείνω μια συνάντηση μελών που δεν είναι ακόμα γονείς - και ίσως όχι σε έναν παιδότοπο - γιατί αν και θα ήθελα πχ. να έρθω σε μια συνάντηση, αισθάνομαι λίγο άβολα (και ίσως και στενάχωρα) να έρθω σε έναν παιδότοπο χωρίς να έχω και η ίδια (ακόμα) παιδιά. Δεν ξέρω αν υπάρχουν και άλλες κοπέλες που να συμμερίζονται αυτή την άποψη αλλά αν υπάρχουν δεν θα ήταν άσχημο να συναντιόμασταν όλες μαζί κάπου άλλου, έτσι;

 

Δεν προτείνω κάποιο τόπο ή ημερομηνία γιατί δεν ξέρω αν υπάρχουν άλλα μέλη που να θέλουν κάτι τέτοιο.

 

Καλημέρα και καλή εβδομάδα και πάλι!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΡΟΥΛΑ το ξέρουμε πιστεύω όλες μας και σας ευχαριστούμε! Ελπίζω να μην παρεξηγούμαι που προτείνω μια ξεχωριστή συνάντηση, νομίζω πως είναι κατανοητοί οι λόγοι άλλωστε :) .

 

Παρεπιπτώντως, λέω να βάλω post με link σε αυτό και στην ενότητα: "Θέλω να μείνω έγκυος/θέλω να γίνω μαμά/μπαμπάς". :D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Παίρνω το θάρρος να προτείνω μια συνάντηση μελών που δεν είναι ακόμα γονείς - και ίσως όχι σε έναν παιδότοπο - γιατί αν και θα ήθελα πχ. να έρθω σε μια συνάντηση, αισθάνομαι λίγο άβολα (και ίσως και στενάχωρα) να έρθω σε έναν παιδότοπο χωρίς να έχω και η ίδια (ακόμα) παιδιά. Δεν ξέρω αν υπάρχουν και άλλες κοπέλες που να συμμερίζονται αυτή την άποψη αλλά αν υπάρχουν δεν θα ήταν άσχημο να συναντιόμασταν όλες μαζί κάπου άλλου, έτσι;

 

Δεν προτείνω κάποιο τόπο ή ημερομηνία γιατί δεν ξέρω αν υπάρχουν άλλα μέλη που να θέλουν κάτι τέτοιο.

 

Καλημέρα και καλή εβδομάδα και πάλι!!

Καλησπέρα, θα ήθελα και εγώ να σας γνωρίσω από κοντά. Είμαι καινούργια και μόνο το να διαβάζω τις συζητήσεις σας μου κάνει καλό γιατί η αλήθεια είναι πως με έχει πάρει λίγο από κάτω.

Κάθε μέρα ένα θαύμα μας περιμένει, αρκεί να έχουμε τα μάτια μας ανοιχτά για να το δούμε.

 

0DCdp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα και πάλι! Πως σας φαίνεται η Κυριακή 28/09 ή 5/10 το απόγευμα; Μπορώ και κάποιες καθημερινές απογεύματα (Δευτέρα και Τρίτη) αν βολεύουν και εσάς. Επίσης θα πρότεινα ως μέρος συνάντησης κάποιο κεντρικό σημείο στην Αθήνα έτσι ώστε να είναι εύκολα προσβάσιμο από όλες. Αν εξυπηρετούν όλες σας οι ημερομηνίες κανονίζουμε μια από τις δύο και βλέπουμε και το μέρος και την ώρα...! :D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και πάλι! Πως σας φαίνεται η Κυριακή 28/09 ή 5/10 το απόγευμα; Μπορώ και κάποιες καθημερινές απογεύματα (Δευτέρα και Τρίτη) αν βολεύουν και εσάς. Επίσης θα πρότεινα ως μέρος συνάντησης κάποιο κεντρικό σημείο στην Αθήνα έτσι ώστε να είναι εύκολα προσβάσιμο από όλες. Αν εξυπηρετούν όλες σας οι ημερομηνίες κανονίζουμε μια από τις δύο και βλέπουμε και το μέρος και την ώρα...! :D

Καλημέρα. Εγώ είμαι ΟΚ & για τις δύο ημερομηνίες 28/09 & 05/10. Μόνο επειδή δε μένω Αθήνα θα σας παρακαλούσα να γίνει η συνάντηση νωρίς την Κυριακή ώστε να φύγω το απογευματάκι.

Ευχαριστω :D .

Ελπίζω να τα πούμε από κοντά.

Κάθε μέρα ένα θαύμα μας περιμένει, αρκεί να έχουμε τα μάτια μας ανοιχτά για να το δούμε.

 

0DCdp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μόνο επειδή δε μένω Αθήνα θα σας παρακαλούσα να γίνει η συνάντηση νωρίς την Κυριακή ώστε να φύγω το απογευματάκι.
Εγώ είμαι οκ με αυτό. Πρωί Κυριακής τότε;; Αφού μπορείς και εσύ και τις δύο Κυριακές ας περιμένουμε και τις υπόλοιπες, οκ;
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...