Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


daffy

Recommended Posts

Κοριτσια τι λετε μηπως ηρθε η ωρα να βρεθουμε????

Μετα τις καλοκαιρινες μας διακοπες και λιγο πριν αρχισουν οι μεγαλες μας υποχρεωσεις.Προτεινω προς τα μεσα Σεπτεμβριου για να εχουν γυρισει ολοι και Παρασκευη γιατι τα Σαββατοκυριακα του Σεπτεμβριου ειναι συνηθως γεματα απο κοινωνικες υποχρεωσεις. Τι λετε?? Εχουμε πολλα να πουμε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 614
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • daffy

    daffy 71 δημοσιεύσεις

  • nano

    nano 42 δημοσιεύσεις

  • SEFI

    SEFI 41 δημοσιεύσεις

  • Serba

    Serba 35 δημοσιεύσεις

εγω μπορω μετα της 20 σεπτεμβρη δυστυχως γιατι εχουμε την βαπτιση και μετα εμβολια στο καπακι

και θελω πολυ να ερθω σε αυτη την συναντηση.

ΜΑΝΙΝΑ,με ακους;

για να μη λες οτι δεν σε ακουω κοριτσι.....

ΑΝ αλλαξει κατι ομως μπορει και ναρθω

Link to comment
Share on other sites

daffy αυτο σκεφτομουνα και εγω εχθες..την επομενη μας συναντηση

 

Απλα αν ειναι καθημερινη καλο ειναι να γινει μετα της 7 για να ερθουμε και εμεις που δουλευουμε :)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας Θεσσαλονικομαμάδες!

Είμαι η Σοφία και μόλις εχθές έγινα μέλος της παρέας και θέλω πολύ να σας γνωρίσω, οπουδήποτε, βολεύει όμως περισσότερο αργά το απόγευμα 19:00 και μετά

Από τότε που κουράστηκα να ψάχνω, έμαθα να βρίσκω. Και από τότε που ο άνεμος μού εναντιώθηκε, έμαθα να σαλπάρω με όλους τους ανέμους. Φ. Νίτσε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μέχρι στιγμής δεν κατάφερα να έρθω στις προηγούμενες συνατήσεις.

Αν βολεύει με το μωρό μιας και σαραντίζει στις 15/9 (βγαίνουμε έξω απλά δεν πάμε σε χώρους με παιδιά) και είμαστε οκ με τους μεγάλους στο σχολείο θα ήθελα να έρθω να γνωριστούμε και από κοντά.

Θα παρακολουθώ για να μάθω τα νεότερα.

Link to comment
Share on other sites

pegi σ'ακούωωωωωωωωωωωωωωω χαχαχα :lol:

 

θέλω να έρθω αλλά έχουν μαζευτεί πολλά για σεπτέμβρη,η δουλειά αρχίζει με...γοργούς ρυθμούς,έχω ήδη κανονίσει μια έξοδο,μια ημερήσια εκδρομούλα,έχουμε και τα γενέθλια μέσα...επιπλέον καθημερινές τελειώνω το νωρίτερο 21.30....

 

 

 

οπότε,κανονίζετε εσείς ό,τι βολεύει τις περισσότερες,κι εγώ,αν κάτσει,έκατσε :wink:

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω έρθει σε καμιά συνάντηση, αυτή την φορά όμως λέω να το προσπαθήσω.

 

Που λέτε να γίνει η συνάντηση?

 

 

Δεν το πιστεύουν τα ματάκια μου δήλωσες συμμετοχή ή έτσι μου φάνηκε :lol::lol:

 

Κανονίστε το κι όπως πάντα στο όνομα μου ένα ερωτηματικό ... :wink:

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω έρθει σε καμιά συνάντηση, αυτή την φορά όμως λέω να το προσπαθήσω.

 

Που λέτε να γίνει η συνάντηση?

 

 

Δεν το πιστεύουν τα ματάκια μου δήλωσες συμμετοχή ή έτσι μου φάνηκε :lol::lol:

 

Κανονίστε το κι όπως πάντα στο όνομα μου ένα ερωτηματικό ... :wink:

 

Δήλωσα!!! και περιμένω και απο εσένα συμπαράσταση χωρίς ερωτηματικό......

Α!! επίσης σε περίμενα στο τσατ σήμερα που είχα και χρόνο αλλά.......δεν μου έκανες την χάρη :P:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ήρθα περίμενα και περίμενα αλλά έφαγα ένα υπέροχο στήσιμο κι έφυγα :lol::lol:

Αν έρθεις στην συνάντηση θα τσακιστώ και θα έρθω παρότι αλήθεια σου λέω δεν δαγκώνουν τα κορίτσια :lol::lol::lol:

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites

σίγουρα??? δεν δαγκώνουν???? :lol::lol::lol::lol:

Αφού είπα θα το προσπαθήσω... :D:D

 

Αφου ήρθες πως και δεν σε είδα βρε?? συνέχεια κοιτούσα αν μπήκες???

Αχ!!! αυτο το ταιμινγκ μας, πρέπει να το φτιάξουμε επιτέλους :D:D

Link to comment
Share on other sites

καλά εμείς οι δύο πρέπει να το συζητάμε τρεις μέρες ποιό μπροστά για να καταφέρουμε να συγχρονιστούμε πως είναι αυτές καμία σχέση http://img.pathfinder.gr/Media/i/4/4036/4326.jpg :lol::lol:

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια δεν έχω έρθει σε καμία συνάντηση κ θα ήθελα πάρα πολύ σε αυτήν να συμμετάσχω.με βολευει ολο τον σεπτεμβρη,απογευματινες ωρες.θα χαρω πολυ να τα πουμε απο κοντα.

Ο υιός μου:20/03/08 H κόρη μου:17/12/09

Μωράκι μου σε περιμένουμε...25/09/2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Από τις 3 προηγουμενες συναντησεις μας νομιζω οτι οι καλυτερες ηταν η πρωτη και η τελευταια. Και οι δυο παιδοτοποι ηταν πολυ καλοι. Αρα προτεινω Πύργο των Θαυματων ή Πήτερ Παν. Απο δυτικά δυστυχως δεν ξερω κανεναν για να προτεινω. Τώρα για ημερομηνια τι λετε για Παρασκευη 12/9 Σαββατο 13/9 Κυριακη 14/9 ή καλυτερα προς το τελος Σεπτεμβριου για να προλαβουμε να μαζευτουμε ολες πχ Παρασκευη 26/9 Σαββατο 27/9 Κυριακη 28/9.

 

Πως σας φαινεται???

Link to comment
Share on other sites

εγω κοριτσακια δεν ξερω αν θα ειμαι επανω ακομα τις ημερομηνιες αυτες σιγουρα θα ειμαι το πρωτο δεκαημερο του σεπτεμβρη αν δεν βολεψει δεν πειραζει την επομενη φορα να περασετε τελεια και εσεις και τα ζουζουνακια σας φιλακια πολλα πολλα

Link to comment
Share on other sites

καλά εμείς οι δύο πρέπει να το συζητάμε τρεις μέρες ποιό μπροστά για να καταφέρουμε να συγχρονιστούμε πως είναι αυτές καμία σχέση http://img.pathfinder.gr/Media/i/4/4036/4326.jpg :lol::lol:

 

:lol::lol::lol::lol::lol:

 

Καλά, καλά, μην τα βγάζεις όλα στην φόρα.... :lol::lol:

 

Λοιπόν, εγώ προτειμώ κάπου δυτικά κορίτσια, αλλα ας δούμε πρώτα πόσες είναι απο δυτικά.

Οι ημερομηνίες με βολεύουν όλες ( εκτός απρόοπτου....)

 

ΣΑΜ???

Link to comment
Share on other sites

Αν θα μπορέσω να έρθω με βολεύει και εμένα δυτικά γιατί θα είναι η πρώτη βόλτα με το αυτοκίνητο που θα είμαι μόνη με την μπέμπα και δεν ξέρω πως θα είναι να οδηγώ εγώ και αυτή να είναι πίσω μόνη.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ θα προτιμούσα δυτικά, αλλά δεν ξέρω παιδότοπο αρκετά μεγάλο για να χωρέσει, πχ 25 άτομα. Το Nouvelle στο Ωραιοκαστρο είναι ακατάλληλο για τοσο μεγάλη παρέα. Το Modus είναι μεγάλο αλλά εχει πολύ κόσμο το απόγευμα και επίσης καπνίζουν μέσα. Ίσως το Cartoon, που μου έχουν πει ότι είναι ωραίο έξω, αλλά δεν έχω πάει καλοκαίρι. Ας προτείνει κάποια κατι.. άλλιώς μάλλον ανατολικά...

Link to comment
Share on other sites

αχ, στο μυαλό μου είναι η daffy ...

εγώ μπορώ ... όποτε μου πείτε

μόνο Κυριακή 28 έχουμε μία βάφτιση και πρέπει να πάμε και γενικά σαββατο κύριακα όλο και κάποια κοιν. υποχρέωση προκύπτει...

όσο για την ώρα η δική μου 9-9:30 τα έχει παίξει και κοιμάται οπότε αν βρεθούμε αργά θα πρέπει να φύγω νωρίς...

 

Sam, μανίνα και ΜΑΡΥ Τ. ελπίζω να σας δούμε αυτή τη φορά ε;;;

age.png
Link to comment
Share on other sites

Θα προσπαθήσω να έρθω κι εγώ στην συνάντησα αλλά η αλήθεια είναι ότι θα με βόλευε πάρα πολύ αν το κανονίζατε για Κυριακή. Αν θα βόλευε κ τις υπόλοιπες η Κυριακή δηλαδή, αλλιώς δεν πειράζει, κανονίστε το εσείς κ θα προσπαθήσω. Το δυτικά καλό μου ακούγεται, εγώ είμαι Συκιές, αλλά δεν έχω ιδέα από παιδότοπους.

Link to comment
Share on other sites

ψηφιζω δυτικα φυσικά :cool:

 

τι λετε για το kinderpark στον Ευοσμο στην Καραολή (*το δευτερο)?

 

είναι μεγάλος παιδοτοπος λογικα χωραμε...αν θελετε ρωταω και κλεινουμε,δουλευει γνωστη εκει (βεβαια γινεται ο χαμος :? )-τελοσπαντων σκεφτειτε το και τα λεμε.

 

26 ειναι τα γενεθλια μας και δεν μπορω,13 ειναι η εκδρομουλα,12 η 14 εχω μια εξοδο...οπως και στις 9. :oops: για τις 20 σεπτεμβρη τι λετε??

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...