Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Οι συναντήσεις της Πέμπτης


Marle

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 579
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εεεεμμμμ... θα μπορούσε περιστασιακά να αλλάζει και ο τόπος συνάντησης;;;; Λέω εγώ τώρα και εφόσον συμφωνείτε.... :D

 

Κατά τα άλλα ως συναντήσεις... μέσα και εμείς... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα για την τοποθεσία!

Έτσι κι αλλιώς όταν χειμωνιάσει μπορούμε να μαζευόμαστε και σε κανένα σπίτι.... :lol: Πολύ μακριά το πήγα ε; :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα για την τοποθεσία!

Έτσι κι αλλιώς όταν χειμωνιάσει μπορούμε να μαζευόμαστε και σε κανένα σπίτι.... :lol: Πολύ μακριά το πήγα ε; :lol::lol:

 

Σωστήηηηηη!!! :wink:

 

Καλά κάνεις και το πηγαίνεις μακρία... ας έχουμε μακρόπνοα σχέδια... :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αν δίτε καναίνα ωρθογραφικώ λάθως είναι επειδή γράφω και ταυτόχρονα θηλάζω μια γκρινιάρα που δεν με αφήνει να διαβάσω τα ποστ. Είμαι εδώ ξανά, μετά από πολλές μέρες. Εννοείται ότι διάβασα όλο το προηγούμενο ποστ για να δω τι έγινε με τη Δαναΐτσα... Αφροδίτη στενοχωρήθηκα πολύ, σκέφτηκα πώς θα ένιωθα αν το πάθαινε αυτό η Μαρίνα. Χαίρομαι πάρα πολύ που τελικά έπεσε ο πυρετός και κατάφερες και πήγες στη συνάντηση. Εμείς ήρθαμε χτες τα μεσάνυχτα οριστικά Θεσσαλονίκη. Felinidoc, παρουσίασα και ορκίζομαι την Τετάρτη, τσάκα τσάκα. Δυστυχώς όμως θα φύγουμε αυθημερόν και δεν θα καταφέρω να έρθω πάλι στη συνάντηση της Πέμπτης... Όμως είμαι διαβασμένη και έμαθα πώς πήγε η προηγούμενη... Ελπίζω κάποια στιγμή να τα ξανακαταφέρουμε! Χάρηκα πάρα πολύ που σας γνώρισα όλες, λίγο ή περισσότερο! Ελένια, ευχαριστώ για τις ευχές σου, μετακομίσαμε γιατί αρχίζω δουλειά στη Θεσσαλονίκη. Εύχομαι και σε σας ό,τι καλύτερο και να σας έρθουν όλα βολικά! Γατούλες και Μυρτώ σας περιμένω!

.png
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια για την παρουσιαση Αμφιτριτη!!! Χαιρομαι που ξεμπερδευεις. Ευχαριστω πολύ και για την συμπαρασταση, ευτυχως τωρα ειναι ολα καλά και η Δανάη ξαναγινε θηριακι!

 

Ουτε γω εχω προβλημα για τον τοπο συναντησης, ετσι κ αλλιως ερχομαι απο κοκκινο μυλο. Και η βολτα στο θησειο ειναι ωραια ιδεα, και το παρκο της Φιλαδελφειας και το Τριτσης στο Ιλιον και οπου αλλου σας ερθει στο μυαλο, αρκει να εχει χωρο για να ξεσκασουν τα βλασταρια μας (και μεις) και πρασινο για την δροσια. Εκτος αν πιασουμε κατα θάλασσα μερια, αργα το απόγευμα....

GwASp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μέσα κι εμείς!!! Και για εθνικό κήπο και για ότι άλλο καλό προκύψει...όσο για το χειμώνα, πραγματικά το εύχομαι να το συνεχίσουμε και σε σπίτια!!!

 

Αμφιτρίτη, χάρηκα που άκουσα τα νέα σου! Ελπίζω σε κάποια συνάντηση να τα καταφέρεις να έρθεις...αλλιώς θα τα πούμε στη Θεσσαλονίκη!

df306542d5.pngbb1d25814b.png

Link to comment
Share on other sites

Ουτε γω εχω προβλημα για τον τοπο συναντησης, ετσι κ αλλιως ερχομαι απο κοκκινο μυλο. Και η βολτα στο θησειο ειναι ωραια ιδεα, και το παρκο της Φιλαδελφειας και το Τριτσης στο Ιλιον και οπου αλλου σας ερθει στο μυαλο, αρκει να εχει χωρο για να ξεσκασουν τα βλασταρια μας (και μεις) και πρασινο για την δροσια. Εκτος αν πιασουμε κατα θάλασσα μερια, αργα το απόγευμα....

 

Πολύ καλές οι ιδέες σου Αφροδίτη... :wink::D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ουτε γω εχω προβλημα για τον τοπο συναντησης, ετσι κ αλλιως ερχομαι απο κοκκινο μυλο. Και η βολτα στο θησειο ειναι ωραια ιδεα, και το παρκο της Φιλαδελφειας και το Τριτσης στο Ιλιον και οπου αλλου σας ερθει στο μυαλο, αρκει να εχει χωρο για να ξεσκασουν τα βλασταρια μας (και μεις) και πρασινο για την δροσια. Εκτος αν πιασουμε κατα θάλασσα μερια, αργα το απόγευμα....

 

Πολύ καλές οι ιδέες σου Αφροδίτη... :wink::D

 

Εγκρίνω κι επαυξάνω!!! Μόνο να μπορούμε να έρθουμε εύκολα με συγκοινωνία γιατί δεν παίζει ΙΧ...

Link to comment
Share on other sites

Αν δίτε καναίνα ωρθογραφικώ λάθως είναι επειδή γράφω και ταυτόχρονα θηλάζω μια γκρινιάρα που δεν με αφήνει να διαβάσω τα ποστ. Είμαι εδώ ξανά, μετά από πολλές μέρες. Εννοείται ότι διάβασα όλο το προηγούμενο ποστ για να δω τι έγινε με τη Δαναΐτσα... Αφροδίτη στενοχωρήθηκα πολύ, σκέφτηκα πώς θα ένιωθα αν το πάθαινε αυτό η Μαρίνα. Χαίρομαι πάρα πολύ που τελικά έπεσε ο πυρετός και κατάφερες και πήγες στη συνάντηση. Εμείς ήρθαμε χτες τα μεσάνυχτα οριστικά Θεσσαλονίκη. Felinidoc, παρουσίασα και ορκίζομαι την Τετάρτη, τσάκα τσάκα. Δυστυχώς όμως θα φύγουμε αυθημερόν και δεν θα καταφέρω να έρθω πάλι στη συνάντηση της Πέμπτης... Όμως είμαι διαβασμένη και έμαθα πώς πήγε η προηγούμενη... Ελπίζω κάποια στιγμή να τα ξανακαταφέρουμε! Χάρηκα πάρα πολύ που σας γνώρισα όλες, λίγο ή περισσότερο! Ελένια, ευχαριστώ για τις ευχές σου, μετακομίσαμε γιατί αρχίζω δουλειά στη Θεσσαλονίκη. Εύχομαι και σε σας ό,τι καλύτερο και να σας έρθουν όλα βολικά! Γατούλες και Μυρτώ σας περιμένω!

 

Μπράβο μπράβο μπράβο !!!!!

Λοιπόν καλό ξεκίνημα, και θα τα ξαναπούμε και κάποια στιγμή φαντάζομαι και από κοντά!!!

WLn5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!

 

Μόλις γυρίσαμε από το "επαγγελματικό ταξίδι" για το οποίο σας είχα ρωτήσει πριν καιρό.

Μετά από προτροπή της Αγλαιας (ευχαριστώ Αγλαια) πήρα μαζί μου τη μπέμπα και τη μαμά μου, και φυσικά καθόλου δεν το μετάνιωσα. Παρόλο που το ίδιο το ταξίδι ήταν ταλαιπωρία (χάσαμε το αεροπλάνο του πηγαιμού και έτσι μείναμε μόνο 24 ώρες στον προορισμό μας) εγώ ήμουν άνετη που είχα τη μπέμπα κοντά, χωρίς θήλαστρα και τηλεφωνήματα όλο αγωνία. Η μπέμπα είδε νέες εικόνες και απέκτησε νέες εμπειρίες, θήλασε σε νέα και απίθανα μέρη και νομίζω πως τώρα είναι ακόμη πιο ώριμη (ή μπορεί να την έχω ψωνίσει εγώ περισσότερο με το παιδί μου!). :roll:

 

Επίσης η δουλειά μου πήγε μια χαρά, αφού ήξερα πως η μπέμπα είναι στο καφέ ακριβώς κάτω από το παράθυρό μου! Μας κόστισε κάτι παραπάνω (δεν θέλετε να ξέρετε-μέσα μπήκα), αλλά χαλάλι!

 

Ζηλεύω που συναντηθήκατε την Πέμπτη, αλλά στην επόμενη συνάντηση θα πάμε από τις πρώτες και θα σας περιμένουμε. Για να ρίξουμε το μέσο όρο ηλικίας! Η bon-bon πού είναι;

 

Αμφιτρίτη, συγχαρητήρια! Να ακούω τέτοια να παίρνω θάρρος, γιατί χρωστάω κι εγώ πτυχιακή. Πιθανότατα θα έρθω Θεσσαλονίκη από Σεπτέμβρη. Κανόνισε μέχρι τότε να μπαίνεις στο φόρουμ για να μπορώ να σε βρω. Αν τάξεις κατσίκα μπορεί να έρθει και η άλλη γατούλα. Θέλεις να μου στείλεις πμ πού θα δουλεύεις; Έχω μία και μοναδική φίλη γιατρό στη Θεσσαλονίκη, λες να είστε σύνάδελφες;

1103660.png

________

I think men who have a pierced ear are better prepared for marriage. They've experienced pain and bought jewelry.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή η επόμενη συνάντηση είναι στις 12 Ιουνιου Πέμπτη το απόγευμα;;;;

 

Έτσι λέω κι εγώ... να συναντηθούμε την Πέμπτη στις 12/06. Τώρα για το μέρος, αν δεν έχει κάποια καμμιά άλλη ιδέα μπορούμε να βρεθούμε στο ίδιο μέρος ή στην παιδική χαρά του Θησείου, τί λέτε;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Άντε να μεγαλώσουμε κι εμείς και να ακολουθούμε στις βόλτες σας!!!

 

Νωρίς είναι ακόμα...

Από του χρόνου μάλλον... :?:wink:

 

Παντως αν εχει καλο καιρο, φυσικά και μπορεις να ερθεις, δε θα παιξετε στις κουνιες βέβαια, αλλα θα παρετε καθαρο αέρα. :lol::lol::lol:

 

Η ιδεα του θησειου μου αρεσει, αν θελετε και εσεις. Θα μας ξεναγησει η Μυρτώ :lol::lol::lol:

Αντε ρε c@t που εισαι??? Μας ελειψες!!!

GwASp3.png

Link to comment
Share on other sites

Άντε να μεγαλώσουμε κι εμείς και να ακολουθούμε στις βόλτες σας!!!

 

Νωρίς είναι ακόμα...

Από του χρόνου μάλλον... :?:wink:

 

Παντως αν εχει καλο καιρο, φυσικά και μπορεις να ερθεις, δε θα παιξετε στις κουνιες βέβαια, αλλα θα παρετε καθαρο αέρα. :lol::lol::lol:

Δεν αποκλείεται να σας την κάνουμε την έκπληξη! :wink:

Το ΑΓΓΕΛΑΚΙ μας...

 

53d74c016a.png

 

Together we stand, divided we fall...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!

Εμείς φυσικά είμαστε μέσα για την Πέμπτη!

Στον Εθνικό Κήπο είναι πιο όμορφα και βολικά για τους μικρούς περιπατητές που δεν κάθονται σε ένα σημείο, αλλά φυσικά ακολουθούμε και στο Θησείο :D

Ό,τι αποφασίσει η παρέα :D

 

annastasia είδα τον Κώστα τον κομπόστα στην παραλία στις Μαρίκες την Κυριακή το πρωί με γιαγια ή πουλάκια έκαναν τα μάτια μου??

Γούστο έχει να βρεθούμε γειτόνισσες του Σαββατοκύριακου :D

KbCJp2.pngEYukp3.png
Link to comment
Share on other sites

Στο Θησείο θα σας ξεναγήσουμε και εγώ και η Marle! Ο Ιάσονας είναι θαμώνας...το μόνο πρόβλημα είναι ότι αυτή η παιδική χαρά είναι μικρή, αλλά απ' την άλλη έχει διάφορα άλλα σημεία για βόλτα...εγώ φυσικά θα χαρώ να συναντηθούμε δίπλα στο σπίτι μου!!! :D:D:D

df306542d5.pngbb1d25814b.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!

Εμείς φυσικά είμαστε μέσα για την Πέμπτη!

Στον Εθνικό Κήπο είναι πιο όμορφα και βολικά για τους μικρούς περιπατητές που δεν κάθονται σε ένα σημείο, αλλά φυσικά ακολουθούμε και στο Θησείο :D

Ό,τι αποφασίσει η παρέα :D

 

annastasia είδα τον Κώστα τον κομπόστα στην παραλία στις Μαρίκες την Κυριακή το πρωί με γιαγια ή πουλάκια έκαναν τα μάτια μου??

Γούστο έχει να βρεθούμε γειτόνισσες του Σαββατοκύριακου :D

 

Χαχαχα!!!!

Δεν έκαναν ΚΑΘΟΛΟΥ πουλάκια τα μάτια σου!!! :wink:

 

Πηγαίνουμε πολύ συχνά τα ΣΚ έχει εξοχικό η πεθερά μου εκεί... ειδικά αυτό το Σάββατο είχαμε εμείς έξοδο (λόγω επετείου την κάναμε και επίσημη τρομάρα μας) και τον πήγαμε στη γιαγιά Σάββατο βράδυ και πήγαμε και εμείς την Κυριακή! Πες μου ότι έχετε και εσείς σπίτι εκεί να κάνω τούμπες!!!

:lol::lol::lol:

 

Γιούπιιιιι!!! Βρήκαμε παρέα ΚΑΙ στη Ραφήνα!!!!

:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ΤΕΛΕΙΑ!!!!!

Ναι έχουμε εξοχικό και λέμε να προσπαθήσουμε να πηγαίνουμε τα ΣΚ όλο το καλοκαίρι -όσο είμαστε στην Αθήνα δλδ.

Όποτε ξαναπάτε σφύρα -κλέφτικα, ξέρεις εσύ :D:D

Πολύ χάρηκα τώρα :D:D:D:D:D

KbCJp2.pngEYukp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΤΕΛΕΙΑ!!!!!

Ναι έχουμε εξοχικό και λέμε να προσπαθήσουμε να πηγαίνουμε τα ΣΚ όλο το καλοκαίρι -όσο είμαστε στην Αθήνα δλδ.

Όποτε ξαναπάτε σφύρα -κλέφτικα, ξέρεις εσύ :D:D

Πολύ χάρηκα τώρα :D:D:D:D:D

 

Να ερχόσαστε, να ερχόσαστε... και εμείς έτσι λέμε να το κάνουμε.... να υποθέσω είσαι κοντά στις Μαρίκες και εσύ; Λες να είμαστε κοντά και με τα... πόδια;;;

 

Το τηλέφωνό σου το έχω... οπότε θα ρίξω σήμα άμα πάμε!!!

:wink:

Link to comment
Share on other sites

Να ερχόσαστε, να ερχόσαστε... και εμείς έτσι λέμε να το κάνουμε.... να υποθέσω είσαι κοντά στις Μαρίκες και εσύ; Λες να είμαστε κοντά και με τα... πόδια;;;

 

Το τηλέφωνό σου το έχω... οπότε θα ρίξω σήμα άμα πάμε!!!

:wink:

 

από την παραλία 5' με τα πόδια!

Αυτο ΣΚ θα είμαστε σίγουρα! Θα περιμένω σήμα!

KbCJp2.pngEYukp3.png
Link to comment
Share on other sites

 

από την παραλία 5' με τα πόδια!

Αυτο ΣΚ θα είμαστε σίγουρα! Θα περιμένω σήμα!

 

Μου φαίνεται πως είμαστε πάαααααρα πολύ κοντά!!! :D:wink:

 

Ίσως είμαστε και εμείς το ΣΚ! Σε αυτή την περίπτωση θα ρίξω τηλέφωνο ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...