Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Βόρεια


Ελένη10

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

A, πολλές βριλησσιώτησες έχουμε μαζευτεί!

 

Κορίτσια σε ποιες κούνιες/πάρκο πηγαίνετε? Εμείς πάμε κυρίως στο μεγάλο πάρκο με το πνευματικό κέντρο (που μακάρι να το είχα κάνει καφέ!) ανάμεσα Μπακογιάννη και Υμητού.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ μένω στο Πολύδροσο απέναντι από τα Βριλήσια.

Ενα ωραίο μέρος για παιδια και για καφέ είναι στο ρεμα πίσω από τον Ζαχαριά, στο πάρκο, που δεν εχει αυτοκίνητα. Τώρα που ο καιρός ανοιγει, εμεις πάμε συχνά

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, κι εγώ Βριλήσσια μένω. Κοντά στο γήπεδο Χαλανδρίου. Η μπέμπα μου είναι σχεδόν 3 μηνών κ πάμε βόλτα στο πάρκο πάνω από την Αττική Οδό κ στα δρομάκια των Βριλησσίων προς πλατεία κλπ. Αν κανονίσετε καφεδάκι πείτε μου κ εμένα... Έχει άλλη μαμά εδώ κοντά τόσο μικρό μωράκι;

3ig4p2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω πηγαινω στις κουνιες που ειναι κοντα στον βασιλοπουλο κοντα στο μετρο.

Kαι γω πάω εκει καμμια φορά

Πάω και στην Oλύμπου κοντά στην Aττική Oδό και στο πάρκο πανω από την Aττική Oδό

Συνήθως πρωί

Link to comment
Share on other sites

και εγω παω στο παρκο στην αττικη οδο πρεπει μου φαινεται να κανονισουμε συναντηση με ολα τα κοριτσια ε?

 

Nαι anda να το κανονίσουμε κανα πρωι

αν θες σου στελνω το τηλ μου με πμ

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Σαββατο πρωι ή μεσημέρι (το βλέπουμε αυτό), εμεις θα πάμε στο πάρκο εκεί πίσω από τον Ζαχαριά στην Πεντέλης. Δεν έρχεστε κι εσεις οι βόρειες να παίξουμε (και να πιούμε και καφέ)?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...