Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ποσο κακο μπορει να εχω κανει;


Recommended Posts

Καλησπερα!!!χρειαζομαι οσο τιποτα την βοηθεια σας γιατι εχω φρικαρει ειμαι σε απελπισια...

Μολις εκανα ενα τεστ κ ειναι θετικο. Κ ενω θα πρεπε να μαι τοσο ευτυχισμενη εγω κοντευω να παθω εγκεφαλικο...

 

Θελαμε παιδακι θελουμε πολυ ειχα κανει εξετασεις αιρνω συμπληρωματα φυλλικο.

Ομως ο αντρας μου ελειπε ολο το μηνα με τη δουλεια ενα σκ μονο ηρθε μια φορα εγινε κ οχι κ σε τοσο γονιμες μερες.κ εγω δυο βδομαδες τωρα δεν το φανταδτηκα δεν το σκεφτηκα οτι μπορει να ειχε συμβει...ην μια βδομαδα εκανα χημικη διετα κ την αλλη λυσαξα...εβγαινα εξω κατι η τσικνοεμπτη κατι κατι γιορτες εχω πιει ενα σωρο ποτα εχω καπνισ πολυ....καφεδες επισης πολους.....μονο ευτυχως φαρμακα δεν ηπια ουτε ντεπον......τα κοβω τωρα ολα μαχαιρι εννοειται αυτο.αλλα....

 

Θεε μου ποσο κακο μπορει να χω κανει;;;;;;α;α;αα φοβαμαι πολυ..............φοβαμαι.....φοβαμαι να παρω το γιατρο μου...μισω τον εαυτο μου που δν το σκεφτηκα

 

Σας παρακαλω πειτε μου κατι....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τιποτα δεν εχει παθει το μωρακι σου...ηρέμησε και με το καλό!Στην αρχη όλες μεχρι να το μαθουμε καπως ετσι ζουμε και γυμναστικη μπορει να κανουμε δουλειες ποτα κλπ.Αν ειναι να μεινει θα μεινει δεν επηρεαζεται απο αυτα.Αφου δεν πηρες φαρμακα ή δεν εκανες καποια ακτινογραφια ας πουμε μη φοβασαι για τα υπολοιπα.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ!!τωρα που ειπες δουλειες ...αλλο κ αυτο... ενα μηνα μονημου εχω σηκωσει το σπιτι..εχω τιναξει χαλια εχω σηκωσει σακουλες και σακουλες σουπερ μαφκετ και ολες μαζινα μην ανεβοκαγεβαινω...κα τι δεν εχωκανει πια...

Πως δε πηρα φαρμακα δεν ξερω που ειχα ενα βηχα μια βδομαδα που δε περιγραφετε....αχ θεε μου μααρι να μην εχω κανεικαμιαανεπανορθωτη ζημα στο παιδι .ου

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!!χρειαζομαι οσο τιποτα την βοηθεια σας γιατι εχω φρικαρει ειμαι σε απελπισια...

Μολις εκανα ενα τεστ κ ειναι θετικο. Κ ενω θα πρεπε να μαι τοσο ευτυχισμενη εγω κοντευω να παθω εγκεφαλικο...

 

Θελαμε παιδακι θελουμε πολυ ειχα κανει εξετασεις αιρνω συμπληρωματα φυλλικο.

Ομως ο αντρας μου ελειπε ολο το μηνα με τη δουλεια ενα σκ μονο ηρθε μια φορα εγινε κ οχι κ σε τοσο γονιμες μερες.κ εγω δυο βδομαδες τωρα δεν το φανταδτηκα δεν το σκεφτηκα οτι μπορει να ειχε συμβει...ην μια βδομαδα εκανα χημικη διετα κ την αλλη λυσαξα...εβγαινα εξω κατι η τσικνοεμπτη κατι κατι γιορτες εχω πιει ενα σωρο ποτα εχω καπνισ πολυ....καφεδες επισης πολους.....μονο ευτυχως φαρμακα δεν ηπια ουτε ντεπον......τα κοβω τωρα ολα μαχαιρι εννοειται αυτο.αλλα....

 

Θεε μου ποσο κακο μπορει να χω κανει;;;;;;α;α;αα φοβαμαι πολυ..............φοβαμαι.....φοβαμαι να παρω το γιατρο μου...μισω τον εαυτο μου που δν το σκεφτηκα

 

Σας παρακαλω πειτε μου κατι....

 

Καλε τιποτα δεν εχεις κανει αν ηταν να παθαινει κατι ενα μωρο ετσι ευκολα δεν θα γεννιοντουσαν μωρα!!!λες οσες προσπαθουν για μωρακι να μπαινουν σε γυαλα ή να κοβουν τα παντα μεχρι να ερθει το θετικο τεστ ? Χαλαρωσε κ απο δευτερα πηγαινε για χοριακη κ κλεισε ραντεβου για τον υπερηχο σου!!! Κ συνχαρητηρια!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...