Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Help!! Γιατζόγλου Αναστάσιος


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!

 

Εμένα μου σύστησαν τον Κο Γιατζόγλου ως άριστο γυναικολόγο.

 

Πήγα εχτές συγκεκριμένα για πρώτη φορά. Ήταν πολύ επεξηγηματικός και διευκρινιστικός! Η μόνη αλλά σοβαρή αμφιβολία μου είναι ότι ενώ ο προηγούμενος γυναικολόγος, μου διέγνωσε μερική αποκόλληση και μου έδωσε προγεστερόνη, ο κος Γιατζόγλου επέμενε ότι δεν βλέπει τιποτα και δεν χρειάζεται να την παίρνω.. Είμαι στην 6η εβδομάδα και έχω καταμπερδευτεί!

 

Είναι δυνατόν με διαφορά μίας ημέρας (δευτέρα πήγα στον έναν τρίτη στον άλλο) άλλα να μου λέει ο ένας και άλλα ο άλλος;;

Εν τω μεταξύ και τον πρώτο μου τον σύστησε φίλη που γέννησε πριν ένα χρόνο και διανύει τον 7ο μήνα της εγκυμοσύνης της.. Δεν ξέρω τι να κάνω

 

Νομίζω εάν πάω σε τρίτο θα μπερδευτώ ακόμα πιο πολύ..

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια!

 

Εμένα μου σύστησαν τον Κο Γιατζόγλου ως άριστο γυναικολόγο.

 

Πήγα εχτές συγκεκριμένα για πρώτη φορά. Ήταν πολύ επεξηγηματικός και διευκρινιστικός! Η μόνη αλλά σοβαρή αμφιβολία μου είναι ότι ενώ ο προηγούμενος γυναικολόγος, μου διέγνωσε μερική αποκόλληση και μου έδωσε προγεστερόνη, ο κος Γιατζόγλου επέμενε ότι δεν βλέπει τιποτα και δεν χρειάζεται να την παίρνω.. Είμαι στην 6η εβδομάδα και έχω καταμπερδευτεί!

 

Είναι δυνατόν με διαφορά μίας ημέρας (δευτέρα πήγα στον έναν τρίτη στον άλλο) άλλα να μου λέει ο ένας και άλλα ο άλλος;;

Εν τω μεταξύ και τον πρώτο μου τον σύστησε φίλη που γέννησε πριν ένα χρόνο και διανύει τον 7ο μήνα της εγκυμοσύνης της.. Δεν ξέρω τι να κάνω

 

Νομίζω εάν πάω σε τρίτο θα μπερδευτώ ακόμα πιο πολύ..

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας

 

Κοριτσι η προγεστερονη κανει καλο οποτε αν ειχες αιμα πρεπει να συνεχισεις να την περνεις. Τοσο νωρις στην εγκυμοσυνη ειναι νωρις κ καμια φορα οι υπερηχοι διαφερουν κατι πολυ μικρο που ειδε ο ενας ο αλλος να μην το βλεπει λογο μηχανηματος που χρησιμοποιει ή λογο του οτι κατι που υπηρχε απορροφηθηκε. Ειναι τοσο μικρες οι διαφορες!! Γιατι δεν κανεις μια εξεταση προγεστερονης να δεις τι επιπεδα εχεις??? Αιματος ειναι κ ειναι παμφθηνη

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσι η προγεστερονη κανει καλο οποτε αν ειχες αιμα πρεπει να συνεχισεις να την περνεις. Τοσο νωρις στην εγκυμοσυνη ειναι νωρις κ καμια φορα οι υπερηχοι διαφερουν κατι πολυ μικρο που ειδε ο ενας ο αλλος να μην το βλεπει λογο μηχανηματος που χρησιμοποιει ή λογο του οτι κατι που υπηρχε απορροφηθηκε. Ειναι τοσο μικρες οι διαφορες!! Γιατι δεν κανεις μια εξεταση προγεστερονης να δεις τι επιπεδα εχεις??? Αιματος ειναι κ ειναι παμφθηνη

 

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου!!

Αίμα δεν έχω δει καθόλου ευτυχώς. Απλά στον υπερηχο ο πρώτος είδε λέει μια μικρή αποκολληση και έτσι μου έδωσε προγεστερονη, ενώ ο δεύτερος με καθησυχαζει ότι όλα είναι τέλεια και δεν υπάρχει λόγος να την παίρνω.. Και να σου πω την αλήθεια το ιατρείο και τα μηχανήματα του ήταν ολοκαίνουρια και υπερσύγχρονα θα έλεγα. Επειδή όμως τώρα θα κάνω τις πρώτες εξετάσεις θα κάνω και αυτό που είπες..

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...