Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

περρισεψαν 450-500 μοναδες gonal-f..ΑΘΗΝΑ


Recommended Posts

καλησπερα,ειμαι παλιο μελος στο forum. ειμαι 34 χρονων και προσπαθω συνολικα 4,5 χρονια για μωρο. μετα απο παλινδρομη κυηση {φυσιολογικη συλληψη} στην 5η εβδομαδα, εγιναν 3 σπερματεγχυσης αποτυχημενες. ειμαι σε διαδικασια εξωσωματικης, προχθες εκαναν ωολληψια και την δευτερα προχωραμε σε εμβριομεταφορα. ολα πρωτογνωρα για εμας. τα φαρμακα τα πηρα μετα απο επιτροπη του ικα αλλα δυστηχως δεν με φτασανε και χρειαστηκε να αγορασω αλλεσ 3000 μοναδες περιπου επιπλεον για να συνεχιση η διαδικασια της εξωσωματικης. στο σημειο που βρισκομουν δεν μπορουσα να κανω πισω και δανιστικα χρηματα για να προμηθευτω αυτα τα ακριβα φαρμακα, αν σκεφτουμε οτι οι 900 μοναδες που ειναι σε πεννα κοστιζει 324 ευρω. την τελευταια πεννα των 900 μοναδων την ανοιξα στις 16 νοεμβριου ημερα τεταρτη...και μου εχουν περισσεψει οπως ανεφερα 450-500 μοναδες οι οποιες θα ληξουν σε 20 μερες. για μενα αυτες οι μοναδες κοστιζουν 160 ευρω απο τα χρηματα που εχω δανηστει. συγνωμη για το θαρος-θρασος ισως που εχω για καποιους να μην το χαριζω αλλα να το δινω στη μιση τιμη απο οτι κοστιζει κανονικα {δηλ 80 ευρω} ...αλλα ειναι χρηματα που δεν ειναι δικα μου και πρεπει να τα επιστρεψω αμμεσα απο εκει που τα δανηστικα.οποιος ενδιαφερετε ασ μου στειλει σε προσωπικο μνμ. σημειωνω οτι θα βρισκομαι αθηνα μεχρι την πεμπτη 24 νοεμβριου 2016. ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα..δυστηχως δεν ειχα ανταποκριση για την πωληση του φαρμακου και το καταλαβαινω απολυτα. σε δυο μερες φευγω απο ΑΘΗΝΑ και ειναι κριμα να μην το παρει το φαρμακα καποιος που το εχει αναγκη πραγματικα, . οποια κοπελα ειναι σε διαδικασια εξωσωματικης και το εχει αναγκη , ασ μου στειλει μνμ.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα για ακομα μια φορα....σημερα θα βρισκομαι τελευταια μερα Αθηνα και αυριο επιστρεφω Κρητη...οποτε οποια χρειαζεται το φαρμακο ας επικοινωνηση

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...