Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Εγκυμοσυνη αμεσως μετα απο αποξεση


Demimavra

Recommended Posts

Kαλησπέρα!! Είμαι νέα στην παρέα αν και σας παρακολουθώ χρόνια.

Είμαι 27 χρονών έχω ένα παιδάκι 2 ετών και τον προηγούμενο μήνα είχα μια παλλίνδρομη κύηση την 7η εβδομάδα.

Έκανα απόξεση και ως εδώ καλα. Το θέμα μου είναι ότι έμεινα πάλι εγκυος πριν καλα καλά δω την 1η περίοδο ενώ μου είχε πει ο γιατρός να περιμένω 2 μήνες και μετα. Εχει συμβεί σε καμία: Κι αν ναι είχαν επιπλοκές; ευχαριστώ εκ των προτερων...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ο γιατρός σου είπε να περιμένεις 2 μήνες γιατί ακόμη η μήτρα σου είναι σε φάση αποβολής και οι ορμόνες δεν έχουν επανέλθει. καλό είναι να αφήνουμε ένα διάστημα, τόσο όσο ήταν και η εγκυμοσύνη που σταμάτησε.

αυτό δε σημαίνει ότι επειδή έμεινες έγκυος νωρίτερα θα έχεις οπωσδήοτε άσχημο αποτέλεσμα. απλά, αν περίμενες, θα είχες περισσότερες πιθανότητες να πάνε όα καλά.

εύχομαι να έχεις ένα καλό αποτέλεσμα!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έμεινα γρηγορα εγγυος μετα απο αποξεση αλλα περιμενα την 1η περιοδο κ μετα.Φοβομουνα λιγο αλλα ολα καλα πηγαν.Τωρα για κατευθειαν δεν ξερω αλλα δε νομιζω να εχεις θεμα.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ κι εγώ ευχομαι να πάνε όλα καλά ,μέχρι τελους. Απλά δεν το επεδίωξα δεν ήθελα να βρεθώ σε αυτή την θέση έτσι έγινε και με το πρώτο μου παιδί.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...