Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ


Recommended Posts

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


Γνωριζει καμια κοπελα με ενημερωση γι αυτον το γιατρο???

Καλημέρα! Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα τον Γιάννη σιδερη όμως δυστυχώς πέθανε και έτσι από το γραφείο του μας συστήσουν τον κ.γιατζογλου. Ημουν πολύ επιφυλακτική στην αρχή όμως τώρα μπορώ να σου πω ότι είναι και καλύτερος από τον πρώτο γιατρό μου. Τώρα βρίσκομαι στην 19η εβδομάδα και ελπίζω να πανε όλα καλά μέχρι το τέλος! Να έχεις υπόψιν σου ότι είναι πολύ επεξηγηματικος σε όλα και σε προσέχει ιδιαίτερα. Επιπλέον ανήκει και στον εοππυ και δεν χρειάζεται να τρέχω αλλού για τις συνταγές και εξετάσεις. Ελπίζω να σε βοήθησαν. Εύχομαι τα καλύτερα!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Μας παρακολουθεί οικογενειακώς ο κ.Γιαντζόγλου και πριν λίγους μήνες με ξεγέννησε. Είναι εξαιρετικός γιατρός από τους πολύ ελάχιστούς που ενδιαφέρονται πραγματικά για σένα.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
Γνωριζει καμια κοπελα με ενημερωση γι αυτον το γιατρο???

 

Ο καλυτερος γιατρος που εχω γνωρισει!!!!Πολυ καλος ανθρωπος,εξαιρετικος γιατρος!Με βοηθησε να κανω την κορη μου,εκει που με ειχαν εγκαταλειψει οι ελπιδες μου!Του χρωσταω πολλα!Ειναι πολυ κοντα στην γυναικα,στην εγκυμοσυνη,δεν εχω λογια!!Εχει περασει καιρος απο αυτη την ανακοινωση,αλλα την ειδα τυχαια και ειπα να σας πω δυο λογια!!!:D

:P
Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Καλησπέρα κορίτσια!

 

Εμένα μου σύστησαν τον Κο Γιατζόγλου ως άριστο γυναικολόγο.

 

Πήγα εχτές συγκεκριμένα για πρώτη φορά. Ήταν πολύ επεξηγηματικός και διευκρινιστικός! Η μόνη αλλά σοβαρή αμφιβολία μου είναι ότι ενώ ο προηγούμενος γυναικολόγος, μου διέγνωσε μερική αποκόλληση και μου έδωσε προγεστερόνη, ο κος Γιατζόγλου επέμενε ότι δεν βλέπει τιποτα και δεν χρειάζεται να την παίρνω.. Είμαι στην 6η εβδομάδα και έχω καταμπερδευτεί!

 

Είναι δυνατόν με διαφορά μίας ημέρας (δευτέρα πήγα στον έναν τρίτη στον άλλο) άλλα να μου λέει ο ένας και άλλα ο άλλος;;

Εν τω μεταξύ και τον πρώτο μου τον σύστησε φίλη που γέννησε πριν ένα χρόνο και διανύει τον 7ο μήνα της εγκυμοσύνης της.. Δεν ξέρω τι να κάνω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια!

 

Εμένα μου σύστησαν τον Κο Γιατζόγλου ως άριστο γυναικολόγο.

 

Πήγα εχτές συγκεκριμένα για πρώτη φορά. Ήταν πολύ επεξηγηματικός και διευκρινιστικός! Η μόνη αλλά σοβαρή αμφιβολία μου είναι ότι ενώ ο προηγούμενος γυναικολόγος, μου διέγνωσε μερική αποκόλληση και μου έδωσε προγεστερόνη, ο κος Γιατζόγλου επέμενε ότι δεν βλέπει τιποτα και δεν χρειάζεται να την παίρνω.. Είμαι στην 6η εβδομάδα και έχω καταμπερδευτεί!

 

Είναι δυνατόν με διαφορά μίας ημέρας (δευτέρα πήγα στον έναν τρίτη στον άλλο) άλλα να μου λέει ο ένας και άλλα ο άλλος;;

Εν τω μεταξύ και τον πρώτο μου τον σύστησε φίλη που γέννησε πριν ένα χρόνο και διανύει τον 7ο μήνα της εγκυμοσύνης της.. Δεν ξέρω τι να κάνω

 

Σου απαντησα κ στο αλλο θεμα!!! Μην ανχωνεσε ολα καλα!!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου Γλυκιά μου πρώτη φορά βλέπω να γράφουν για τον ιατρό μου .και εγώ το τελευταίο διάστημα τον γνώρισα ύστερα από σύσταση δύο φίλων μου που γέννησαν εκεί. Σε είδε διακολπικα σωστά?? Δεν νομίζω μωρέ να κάνει λάθος αλλιώς πάρε 3η γνώμη. Εγώ πάντως τον εμπιστεύομαι. Ενημέρωσε μας ότι και αν γίνει.εχεις αίμα η καφέ??

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου Γλυκιά μου πρώτη φορά βλέπω να γράφουν για τον ιατρό μου .και εγώ το τελευταίο διάστημα τον γνώρισα ύστερα από σύσταση δύο φίλων μου που γέννησαν εκεί. Σε είδε διακολπικα σωστά?? Δεν νομίζω μωρέ να κάνει λάθος αλλιώς πάρε 3η γνώμη. Εγώ πάντως τον εμπιστεύομαι. Ενημέρωσε μας ότι και αν γίνει.εχεις αίμα η καφέ??

 

Καλησπέρα βΊ

Δεν έχω ευτυχώς καθόλου αίμα.. Και μένα μου εμπνέει εμπιστοσύνη αν και πρώτη φορά που πήγα! διακολπικα τι εννοείς; Ηπερηχο μου έκανε όπως και ο άλλος

Link to comment
Share on other sites

Συνήθως όταν έχουμε αποκολληση έχουμε και αιμα για αυτό ρώτησα. Με δύο τρόπους γίνεται ο υπερηχος ειτε κολπικα είτε κοιλιακα. Οι αποκολλησεις φαίνονται από τον διακολπικο υπερηχο. Από την στιγμή που δεν υπάρχει αίμα και πόνος λίγο δύσκολο να υπάρχει αποκολληση .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...