Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

β-επιπέδου


Recommended Posts

Εκανα πριν δυο μερες τη β'επιπεδου στο Λητω με το γιατρο Ε. Φάρο.

Εμεινα κατευχαριστημενη.

Κατσαμε σχεδον 1μιση ωρα, στην αρχη μιση ωρα αλλα δε φαινοταν ολοκληρη η σπονδυλικη στηλη του μωρου και ετσι μπηκαμε και βγηκαμε 3 φορες.

Πολυ σχολαστικος, ηρεμος, μας τα εξηγουσε ολα, εκανε και το καλαμπουρι του.

Η εξεταση κοστιζε 100? αλλα με την καρτα του ομιλου Υγεια πληρωσαμε 80?, πηραμε αναλυτικα γραμμενες ολες τις μετρησεις, τα σχολια καθως φωτογραφιες και DVD.

(μας εδωσαν και ενα κουτακι με διαφορα δειγματα)

WaUBp2.png

WHWGp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 83
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εχει κανει καποια κοπελα β επιπεδου στο κεντρο εξωσωματικης αθηνων? εχω ραντεβου στις 4 φεβρουαριου εχω τρομερο αγχος κ ουτε ιδεα για το τι γινεται...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
εχει κανει καποια κοπελα β επιπεδου στο κεντρο εξωσωματικης αθηνων? εχω ραντεβου στις 4 φεβρουαριου εχω τρομερο αγχος κ ουτε ιδεα για το τι γινεται...

 

Lemonaki καλημέρα,

 

Έκανες τελικά την β επιπέδου στο συγκεκριμένο κέντρο? Προφανώς με τον Κο Τζώρτζη πρέπει να την έκανες. Πες μου σε παρακαλώ εντυπώσεις γιατί θα κάνω και εγώ τον Μάρτιο.

 

Σε ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
Γειά σας! Ήθελα να ρωτήσω αν ξέρετε κάποιον γυναικολόγο που να εξειδικεύετε στην λήψη τροφοβλάστης/ χοριακών λαχνών για προγεννητικό έλεγχο?

 

Λεπτομερειακά δεν μπορώ να σου πω περί τροφοβλάστη/χοριακών λαχνών όμως γενικά ως εμβρυολόγο θα σου έλεγα να σε δει ο κος Μπακούλας στο Κολωνάκι. Είναι πιστοποιημένος γιατρός για τις όλες τις μεγάλες εξετάσεις και τον εμπιστεύομαι απόλυτα ως επιστήμονα. Εκεί έκανα την αυχενική μου, εκεί θα κάνω και τη β' επιπέδου σε ένα μήνα περίπου.

TmO0p3.png Ο τρόπος που μιλάμε στα παιδιά μας, γίνεται η εσωτερική τους φωνή.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 months later...

Καλησπερα...εγω την εκανα προχθες την β'επιπεδου στο αλεξανδρας!πληρωσα 35 κ μου την εκανε ο κυριος Φωτεινοπουλος!εξαιρετικος!μια ωρα με εξεταζε και δεν με παρατησε παρολο που ο μπεμπης μας ηταν ντοπαλος και δεν γυρνουσε !

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες τις μελλοντικές ή ήδη μανούλες!

Και ο δικός μου μικρούλης δεν έπαιρνε θέση, αλλά, ευτυχώς, ο γιατρός μου Χάρης Κασίμης στη Μιχαλακοπούλου, που είναι και ειδικός σε αυτές τις εξετάσεις, έδειξε απεριόριστη υπομονή και μου εξήγησε τα πάντα!!

:D:D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...