Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

σύνδρομο παγωμένου ωμου


Recommended Posts

Βοήθεια. Δεν αντέχω άλλο. Βρίσκομαι στην 18 εβδομάδα και εδώ και μια εβδομάδα υποφέρω από φρικους πόνους στον ώμο με ταυτόχρονη δυσκαμψία. Όλο αυτό παρουσιαστή κε ξαφνικά. Ο πόνος χειροτερεύει το βράδυ. Η μόνη βοήθεια που έχω είναι τα απλά παυσίπονα που δεν κάνουν τίποτα. Ο ορθό παιδικός μου είπε ότι αυτό το συνδρομο παρουσιάζετε σε περίπτωση εγκυμοσύνης η εμμηνόπαυσης λόγω ορμονολογικων διαταραχών. Μου έδειξε απλά κάτι ασκησεις να κάνω μόνη μου.Εχετε ακούσει κάτι παρόμοιο?,? Η υπομονή μου εξαντλείται! !!!έχω μια εβδομάδα αυπνη! !@

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Το ειχα παθει οταν θηλαζα τη κορη μου. Εκανα ακτ/φια, καμία σχέση με ορμονικό, ένα ψίγμα στην άθρωση. Το βράδυ έκλαιγα. Δεν έπαιρνα τπτ, σε 1 βδομάδα πέρασε. Περαστικα.

Το Ήλεκτράκι μου και ο Οδυσσέας μου, οι ηλιαχτίδες μου!

..................................................................................

Ο Θεός πέθανε...

Ο Μαρξ πέθανε...

κι Εγώ τώρα τελευταία δε νοιώθω πολυ καλά...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...