Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

καλησπερα σας ζηταω την βοηθεια σας παρακαλω


Recommended Posts

καλησπερα στην αγαπητη παρεα σας ειμαι νεα εγγεγραμμενη εδω και ζηταω την βοηθεια σας παρακαλω.εχω δυο μικρα αγγελουδια την μαρια μου που ειναι 4,5 χρονων και το νεογεννητο κοριτσακι μας που ειναι 3 μηνων.ο αγγελος μου η μαρια το σαββατο 16/1 ενω περνουσαμε τοσο υπεροχα εβαλε στο στομα της χωρις να το αντιληφθουμε μια διακοσμητικη πετρα που ειχαμε και την καταπιε.φυγαμε σαν τρελοι στο νοσοκομειο το παιδι δεν ειχε συμπτωματα μη καλης αναπνοης και ελεγε πως η πετρα εχει παει στο στομαχακι του,στο νοσοκομειο του κοιταξανε το οξυγονο που ηταν πολυ καλο και του βγαλανε και μια ακτινογραφια αλλα η πετρα δεν φαινεται στην ακτινογραφια οπως μας ειπαν οι γιατροι και μας εδιωξαν λεγοντας μας οτι θα βγει απο τα κακα της αλλιως σε μια εβδομαδα να την ξαναπαμε.πηραμε τηλ.την παιδιατρο μας και μας ειπε το ιδιο οτι θα το βγαλει απο τα κακα της αλλα μας εδωσε περισσοτερο χρονο για ελεγχο δυο εβδομαδες αλλιως θα μας στειλει σε παιδοχειρουργο.εμεις βεβαια εχουμε παει να σκασει.βλεπουμε τα κακα της καθε μερα αλλα μεχρι στιγμης τιποτα.αν καποιος φιλος εχει περασει το ιδιο που δεν το ευχομαστε ουτε στον χειροτερο εχθρο μας ας μας πει υπαρχει καποια εξεταση που να δειχνει σε ποιο σημειο μπορει να βρισκεται η πετρα και αν το αγγελουδι μου δεν μπορεσει να την βγαλει αυτο σημαινει οτι θα πρεπει να παει για χειρουργειο η για καποιο ειδος εξεταση οπως ειναι η ενδοσκοπηση - γαστροσκοπηση?το μεγεθος της πετρας ηταν γυρω στους 2.5 ποντους.σας ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...