Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Σύσφιξη κοιλιάς μετα τη γέννα - Thermage


yogini

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 105
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ειμαι στον 7ο και απο τωρα σκεφτομαι την αδεια κοιλια γεματη χαλαρωση κ ραγαδες που θα εχω σε 2,5 μηνες.... φφφφφ πειτε ρε κοριτσια τι κανουμεεεεε (μηπως υπαρχει καμια μεθοδος μαζι με τη καισαρικη να ξεμπερδευω?)

 

δε μπορει!!! κατι κανουν!!!! γρρρρρρρ :D

 

Ότι κάτι κάνουν, κάνουν σίγουρα... Το θέμα είναι γιατί το κρύβουν και δε λένε πχ. κορίτσια υπάρχει λύση, κάντε αυτό, κοστίζει τόσο και όλοι καλά...

Link to comment
Share on other sites

Τιποτα ΄μαγικο ΄ δεν κανουν... Δεν τρωνε στην εγκυμοσυνη πολυ, κανουν διατροφη αμεσως μετα και γυμναστικη. Μη παρεμβατικοι μεθοδοι υπαρχουν πολλοι. Thermage, sound and shape, κρυολυση... Γκουγκλαρετε! :) το θεμα ειναι πως αυτα ειναι ακριβα και απο μονα τους δεν κανουν τιποτα. Οι ραγαδες οσο ειναι κοκκινες κατι γινεται ωςτε να φαινονται ελαχιστα! Κρεμες, γυμναστικη και διατροφη. Η συσφιξη ειναι πολυ πιο ευκολη. Με γυμναστικη και διατροφη, επανερχεσαι... Κοιλιοπλαστικη , η μονιμη λυση, επιτρεπεται μετα το εξαμηνο. Οσες εχουν πραγματικα ΄παθος ΄ με το σωμα τους, τα καταφερνουν. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

ψάχνω πλαστικό τώρα για κοιλιοπλαστική :) μεγάλωσε η μικρή μου κοντεύει δυό και μόλις κόψει την θηλασμό λέω να το κάνω το βήμα! Δεν υπάρχει καμιά άλλη εναλλακτική στην δερματική χαλάρωση δυστυχώς οπότε μαζεψτε τα χρήματα για μια καλή λύση....

Link to comment
Share on other sites

αχ και να ηξερες ποσο πολυ σε νιωθω...εκανα εγγραφη μονο κ μονο γτ εισαι η μονη που βρηκα να εχει ακριβως το ιδιο προβλημα με μενα...ημουν 25μισο οταν γεννησα τις διδυμουλες μου κ μου αφησαν ''ενθυμιο'' αυτη την αθλια κοιλια...πηγα σε γυμναστηριο αλλα το προβλημα παραμενει.σφικτη απο μεσα κ απ' εξω το χαλι.ντρεπομαι στην παραλια (με τα ολοσωμα δειχνω πιο χαλια) κ νιωθω απαισια οταν καταλαβαινω πως με σχολιαζουν...προσφατα εμαθα για το thermage κ διαβασα τα μηνυματα σου κ απογοητευτηκα..κ ημουν τοσο ενθουσιασμενη με αυτη την μεθοδο!ειμαι 27μιση κ ανυπομονω να μεγαλωσω (40 φευγα) μηπως και νιωσω λιγοτερο χαλια...!!πιστευεις πως αν ειχες παει αλλου με περισσοτερα λεφτα θα ειχες καλυτερο αποτελεσμα??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...

οι ραγάδες αν εμφανιστούν ότι και να κάνεις δεν φεύγουν ειδικά αν έχουν γίνει από ροζ λευκές... Τώρα όσον αφορά την χαλάρωση με την γυμναστική μπορείς να τα καταφέρεις πολύ καλά! Εγώ δεν είχα μεγάλη κοιλιά στην εγκυμοσύνη και μετά ξεκίνησα γυμναστική στις 40 ημέρες, με αποτέλεσμα μετα από μερικούς μήνες να μην έχω καθόλου χαλάρωση, είχε μαζέψει όλο το δέρμα (Βέβαια έκανα γυμναστική και σε όλη την διάρκεια εγκυμοσύνης)

catcatard20130202_-4_My%20Little%20girl%20is.pngdev007prs__.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...