Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΜΟΛΙΣ........ 630 ΓΡ


Recommended Posts

Pegg eimoun stin idia fasi me esena, eixa aimoragies kai riksi thilakiou apo tis 22 ebdomades to palepsa mesa sto nosokomeio kai gennithike o mikros mou stis 30 ebdomades 1820 itan me texniki ipostiriksi parolou tis kortizones pou ekana gia na ton etoimasoun ta pleumonakia tous pigena kathe mera 2 fores kai go kai eklega pano apo tin thermokitida , itan toso mikroskopikos, perasa arketa mexri na akouso kati kalo, gia na fantastis o gynaikologos mou me eipe oti den perimene na paro paidi sto spiti, na ksereis ta proora einai poio dynata thelei ypomoni kai pistei pana polla koukla mou exo dei polla proora para pola twra o mikros einai 3 minon kai 12 meres kai me trexi san to beggo zoi na exei to kamari mou kai einai 6800, ypomoni kai to stauro sou panta, ego ekana ta panta koukla mou 40 meres mesa, ypomoni o theos tha se anamiusi..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Pegg eimoun stin idia fasi me esena, eixa aimoragies kai riksi thilakiou apo tis 22 ebdomades to palepsa mesa sto nosokomeio kai gennithike o mikros mou stis 30 ebdomades 1820 itan me texniki ipostiriksi parolou tis kortizones pou ekana gia na ton etoimasoun ta pleumonakia tous pigena kathe mera 2 fores kai go kai eklega pano apo tin thermokitida , itan toso mikroskopikos, perasa arketa mexri na akouso kati kalo, gia na fantastis o gynaikologos mou me eipe oti den perimene na paro paidi sto spiti, na ksereis ta proora einai poio dynata thelei ypomoni kai pistei pana polla koukla mou exo dei polla proora para pola twra o mikros einai 3 minon kai 12 meres kai me trexi san to beggo zoi na exei to kamari mou kai einai 6800, ypomoni kai to stauro sou panta, ego ekana ta panta koukla mou 40 meres mesa, ypomoni o theos tha se anamiusi..

 

Σευχαριστώ πού ετσι είναι υπομονη και επιμονη χρειαζεται και ολα γινονται!!!!Η Ιωαννουλα μου αποδειχθεικε απιστευτα δυνατη και ακομα και τωρα προσπαθει να κανει τα παντα και στο τελος ειμαι σιγουρη οτι θα τα καταφερει!!!!!!!!!Οπως μου λεγανε και ολοι στο forum ειναι μεγαλη αγωνιστρια και μου το αποδεικνυει καθημερινα

Link to comment
Share on other sites

Σευχαριστώ πού ετσι είναι υπομονη και επιμονη χρειαζεται και ολα γινονται!!!!Η Ιωαννουλα μου αποδειχθεικε απιστευτα δυνατη και ακομα και τωρα προσπαθει να κανει τα παντα και στο τελος ειμαι σιγουρη οτι θα τα καταφερει!!!!!!!!!Οπως μου λεγανε και ολοι στο forum ειναι μεγαλη αγωνιστρια και μου το αποδεικνυει καθημερινα

 

 

Δεν έχω γράψει ποτέ σε αυτό το θέμα γιατί κάθε φορά που το διαβάζω συγκινούμαι αφάνταστα και με παίρνουν τα κλάμματα...γερά και δυνατά τα παιδάκια σου να είναι, γλυκιά μου, και εσύ το ίδιο και να τα χαίρεσαι! υγεία σε όλα τα παιδάκια του κόσμου!

wy4Sp3.png ek7Sp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Peggoula μου έχουμε ξαναμιλήσει στο παρελθόν ... ήθελα απλά να σου ευχηθώ να χαιρεσαι τα παιδάκια σου!!!! Να ' ναι γερά τυχερά και ευτυχισμένα στη ζωή τους!!!! Και εσείς οι γονείς ... γεροι, δυνάτοι και υπερήφανοι!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

παντα κοιτω οπου γενιουνται προωρακια γιατι το εζησα δυστυχωσ αυτο το μαρτυριο για τρεις μηνες,δεν υπαρχουν λογια να περιγραψει κανεις τα συναισθηματα,ευχομαι να τελειωσετε και εσεις καλα οπως και εμεις.τα κοριτσακια ειναι δυνατα!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Είχα πολύ καιρό να μπω και έμεινα έκπληκτη απο τα νέα σου Pegg. Τα θερμά μου συγχαρητήρια!!!!!!!!! Τελικά η ζωή τα φέρνει περίεργα και έχω βρεθεί κι εγώ με προωρακια.... 880 gr και 950gr. Αναρωτιέμαι, πως είναι πλέον η κοράκλα σου μετά απο τόσο καιρο????.?.??

Link to comment
Share on other sites

Είχα πολύ καιρό να μπω και έμεινα έκπληκτη απο τα νέα σου Pegg. Τα θερμά μου συγχαρητήρια!!!!!!!!! Τελικά η ζωή τα φέρνει περίεργα και έχω βρεθεί κι εγώ με προωρακια.... 880 gr και 950gr. Αναρωτιέμαι, πως είναι πλέον η κοράκλα σου μετά απο τόσο καιρο????.?.??

 

Σε ευχαριστω πολυ!!!Η κορακλα μου λοιπον παει τελεια φετος μαλλον θα περπατησουμε!!!Αργουμε λιγο αλλα θα τα κανουμε ολα!!Λεμε μαμα μπαμπα και ναι και φυσικα μας κανει οτι θελει!!!!!!!!:P:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Pegg μου, δεν έχω ξαναγράψει στο θέμα σου, το διάβασα αναλυτικά και δεν έχω λόγια...με έχετε συγκινήσει τόσο πολύ!! Να σας έχει ο Θεός πάντα γερούς, να χαίρεσαι την υπέροχη κόρη σου και το αγοράκι σου, να μην έχετε ποτέ πια τέτοιες στεναχωριες και να καμαρώσετε τα παιδιά σας όπως επιθυμείτε, πάνω απ΄όλα ΓΕΡΑ και ΔΥΝΑΤΑ!! Σε φιλώ πραγματικά και σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω λογια!!!! σημερα διαβασα την ιστορια σου ειμαι καινουργια εδω,δεν εχω παιδακι,στη προσπαθεια ειμαι:D!!!! καταρχην να χαιρεσε τα ομορφα παιδακια σου!!! καλα η Ιωαννα σου φοβερη αγωνηστρια μαλλον πηρε απο τη μαμα της;) !!!!!! να ειναι παντα γερα και δυνατα τα παιδακια σου και εσυ να χαιρεσε και να τα καμαρωνεις!!!!!!!!!!!!!!!!

love is for free.....!!!!!;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ δεν μπορώ να σου περιγράψω πως με συγκίνησες...Πάντα αγαπούσα τα παιδάκια, ήθελα να κάνω πολλά παιδιά και πάντα με άγγιζαν ιστορίες για μωράκια, αλλά από τότε που έγινα μαμά δεν μπορώ να συγκρατηθώ όταν διαβάζω τέτοιες ιστορίες...Τι να σου πω;;; Αρχικά να χαίρεσαι τα παιδάκια σου και χρυσή να είναι κάθε στιγμή μαζί τους...Να γεμίζουν πάντα την ζωή σου και την αγκαλιά σου... Πίστευα πως αν πάθαινε ποτέ κάτι το μωράκι μου θα τρελαινόμουν, αλλά άνθρωποι σαν εσένα και την Ιωαννούλα σου μόνο κουράγιο και μαθήματα ζωής μας δίνουν...Να σας έχει ο Θεός ΠΑΝΤΑ καλά...!

VSslp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Σας ευχαριστώ τοοοοοοοοοοσο πολυ ολες!!!!!Εξακολουθειτε να με κανετε να συγκνουμε με το ενδιαφερον σας ακομα και μετα αποτόσο καιρο!!!!!!!Σας ευχαριστω μεσα απο τη καρδια μου.Μια μερα ειπα θα τυπωσω ολα τα μυνηματα συμπαραστασης που δεχτηκα και θα τα δειξω στην Ιωαννα μου.Μετα βέβαια απο πολλά πολλα χρονια αλλά θα το κανω!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ τοοοοοοοοοοσο πολυ ολες!!!!!Εξακολουθειτε να με κανετε να συγκνουμε με το ενδιαφερον σας ακομα και μετα αποτόσο καιρο!!!!!!!Σας ευχαριστω μεσα απο τη καρδια μου.Μια μερα ειπα θα τυπωσω ολα τα μυνηματα συμπαραστασης που δεχτηκα και θα τα δειξω στην Ιωαννα μου.Μετα βέβαια απο πολλά πολλα χρονια αλλά θα το κανω!!!!!!!!!!!!

 

Πραγματικά με συγκινήσε και εμένα η ιστορία σου ... Εύχομαι τα καλύτερα για σένα και την οικογένεια σου ! Τελικά όλα ειναι θέλημα θεου . Και όσες έχουμε περάσει κάτι αντίστοιχο το ξέρουμε καλα . Εμένα ο γιος μου γενηθηκε 29 εβδομάδων 1440 κλ. Πριν 8,5 χρονια και ειναι ένας παιδαρος τωρα που έχουμε ξεχάσει τι περάσαμε !!!

:wdZ6p3.png

 

arhIp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...
Σας ευχαριστώ τοοοοοοοοοοσο πολυ ολες!!!!!Εξακολουθειτε να με κανετε να συγκνουμε με το ενδιαφερον σας ακομα και μετα αποτόσο καιρο!!!!!!!Σας ευχαριστω μεσα απο τη καρδια μου.Μια μερα ειπα θα τυπωσω ολα τα μυνηματα συμπαραστασης που δεχτηκα και θα τα δειξω στην Ιωαννα μου.Μετα βέβαια απο πολλά πολλα χρονια αλλά θα το κανω!!!!!!!!!!!!

 

καλημερα να σου ζηση!συγκινηθηκα πολυ!κ εμενα ο μπεμπης μου 25 εβδομαδα γεννηθηκε 800γρ!σημερα ειναι 11 μηνων 7διορθωμενα και ειναι πολυ καλα!το μωρουλι σου πως ειναι?ολα οκ?

Link to comment
Share on other sites

μια φιλη μου μετα απο απειρες εξωσωμετικες γεννησε την 26 εβδομαδα ενα αγορακι750 γραμμαρια.εχουν περασει 15 μερες και το μωρο βρισκεται σε μια σταθερη καλη κατασταση.λετε να πανε ολα καλα?

7Ggjp2.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα να σου ζηση!συγκινηθηκα πολυ!κ εμενα ο μπεμπης μου 25 εβδομαδα γεννηθηκε 800γρ!σημερα ειναι 11 μηνων 7διορθωμενα και ειναι πολυ καλα!το μωρουλι σου πως ειναι?ολα οκ?

 

Όλα καλά θα πάνε δε θέλει άγχος!!!!Το μωρούλι μου μεγάλωσε και είναι πλεόν 4,5 διαβάζω και εγώ τις αναρτήσεις μου και συγκινούμε από την συμπαράσταση όλων εκεινη την περίοδο τι να πω επιμονή και υπομονή!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

μια φιλη μου μετα απο απειρες εξωσωμετικες γεννησε την 26 εβδομαδα ενα αγορακι750 γραμμαρια.εχουν περασει 15 μερες και το μωρο βρισκεται σε μια σταθερη καλη κατασταση.λετε να πανε ολα καλα?

 

Πες στην φιλη σου απο την στιγμη που περασαν 15 μερες ολα θα πανε καλα! Φυσικα εχει δρομο με το καλο οκτωμβριο θα το παρει αλλα οκ ολα καλα!

Link to comment
Share on other sites

ΤΗς ειπαν πως πρεπει να κλεισει μηνα για μεγαλυτερη ασφαλεια για το κεφαλακι του.αιμα του βαζουν και εχει ενα θεμα με την μη πηξη του αιματος.σας λεει κατι αυτο?

7Ggjp2.png

 

Link to comment
Share on other sites

Κάποιοι άνθρωποι (μεγάλοι) το εχουν αυτο!

Δεν πήζει δηλαδη το αιμα!

Τωρα σε μωρακι μπορει να ειναι κατι περιστασιακό...

Δεν ξερω αλλα επειδη ειχα εναν γνωστό που ειχε αυτο το θεμα δεν ηταν τιποτα το σοβαρο!!!

Μπορει ομως να μην ειναι μόνιμο αυτο!!!Τι της είπαν;

Να προσευχεστε και ολα θα παμε καλα με το θαυματάκι!!!!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...