Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

δυσκολια χωνεψης με το καθετηρακι


Recommended Posts

αντε μπραβο.....το βαρος που χρειαζεται το φτανεται(2κιλα).....σε λιγο θα παει κ στα κουνακια,θα το ταιζετε με το μπιμπερο.....τι σε λιγο,απο μερα σε μερα....ολα καλα...μπραβο....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αντε μπραβο.....το βαρος που χρειαζεται το φτανεται(2κιλα).....σε λιγο θα παει κ στα κουνακια,θα το ταιζετε με το μπιμπερο.....τι σε λιγο,απο μερα σε μερα....ολα καλα...μπραβο....

Σαν ψεμματα θα μου φαινεται η μερα που θα την παρουμε σπιτι!!!!!!!!Και ναι πηστευω οτι οι μερες πλησιαζουν!!!!!!!!!!!!!Ειμαι αισιοδοξη γιατι το κοριτσακι μου απο την πρωτη στιγμη μας δινει μαθηματα για τον αγωνα της ζωης και εχει βγει νικητρια!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ετσι οπως τα λες..ολα τα προωρακια,ειναι αγωνιστες..παλευουν για τη ζωη τους,απο τη στιγμη της γεννησης τους...για αυτο θα ειναι παντα αγωνιστες κ νικητες....

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια,

και σημερα ολα καλα!Συνεχιζεται η σιτιση της μικρης μου κανονικα!!!Ειμαι σιγουρη οτι μερα σε μερα θα παμε στα κουνακια!!!Σημερα ηταν ζωηρουλα και γενικα ειναι δηλαδη ετσι μου λενε οι μαιες, ολο κλαιει και την εχουν πιπιλα με ταινια για να μην την βγαζει!!!!!!!!!Εντομεταξυ κοιμαμαι οσο μπορω περισσοτερο γιατι πλησιαζει ο καιρος για τα ξενυχτια!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτο μαζεψε υπνο σαν τις καμηλες γιατι προβλεπεται τρελο ξενυχτι φτανει η ωρα που θα την παρετε σπιτι και δεν θα το πιστευεις!!!!!!!! Δεν ξερω αν ειναι θεμα προωρου η χαρακτηρα αλλα απο την στιγμη που πηρα εγω τον δικο μου σπιτι δεν ηθελε πουθενα περα απ την αγκαλια μου και ετσι πορευτηκαμε. Μεχρι που μπουσουλησε και περπατησε 11 μηνων και μετα τελος απλα τον κυνηγαω χαχαχαχχαχα.

 

Θα περιμενουμε νεα μολις βγειτε να χαρουμε που τελειωσε η ταλαιπωρια σας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια,

σημερα που μιλησαμε με την γιατρο ειπε οτι το πολυ διαστημα περασε!!!!

Αυξηθηκε η ποσοτητα σιτησης σε 20 γρ και βρεθηκε το μικροβιο η αντιβιωση συνεχιζεται μεχρι να δειξει η εξεταση που της καναν χθες οτι εφυγε το μικροβιο!

Επισης λογω των παρεντερικων αυξηθηκε ο ικτερος και επεσε ο αιματοκριτης αλλα με την σιτηση ολα καλα!

ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΜΕ ΓΡΗΓΟΡΑ!!!!!!!!!!!!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Με το καλο!!!!! Λιγο υπομονη ακομα και φτασατε σπιτι!!!!!

 

Ευχαριστω κοπελα μου για τις ευχες σου και για το ενδιαφερον σου!Και εσυ να εχεις οτι επιθυμεις!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ολα καλα χαρα...αφου τρωτε 20μλ γαλα....θα πατε γρηγορα στα κουνακια...να διορθωθει κ ο ικτερος....συντομα σπιτι....ετοιμασε πορτ μπεμπε!!!!!

 

Ολα ειναι ετοιμα νανσυ μου και περιμενουν την μικρουλα μας! Μολις επεστρεψα σπιτι μετα την γεννα δεν ηθελα να μπαινω στο παιδικο δωματιο και να το βλεπω αδειο!Ευτηχως η παναγια βοηθησε και σε μερικες μερες θα γεμισει χαρα το σπιτι μας!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...