Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΝΑΠΑΝΤΗΤΑ ΜΗΝ. ΑΠΟ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ


Recommended Posts

απλώς για να μου λυθεί η απορία έχω στείλει 2 φορές π.μ. σε συντονιστή για κάρτα που έχω φάει και δε μου έχει απαντήσει γιατί αυτό;

 

Υ.Γ:αυτό δε συμαίνει οτι δε συμφωνώ για την κάρτα που έφαγα!

io6Qp3.png

g3BCp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


απλώς για να μου λυθεί η απορία έχω στείλει 2 φορές π.μ. σε συντονιστή για κάρτα που έχω φάει και δε μου έχει απαντήσει γιατί αυτό;

 

Υ.Γ:αυτό δε συμαίνει οτι δε συμφωνώ για την κάρτα που έφαγα!

 

Αυτό έχει συμβεί και σε μένα!

Πραγματικά, δεν το βρισκω σωστό!

Link to comment
Share on other sites

αγαπητά μέλη.

αυτή η καθυστέρηση δεν είναι θέμα επιλογής, αλλά αναγκαστική κατάσταση.

 

δεν έχουν όλοι οι συντονιστές την άδεια να απαντουν σε μυνήματα, και δεν είναι αρμοδιότητά τους να κάνουν κάτι τέτοιο.

η συνηθης διαδικασια ειναι ο συντονιστης να προωθει το μυνημα προς απάντηση προς άλλο συντονιστή ή διαχειριστή.

 

Στις περισσότερες δηλαδή περιπτώσεις δεν θα σας απαντήσει ο ίδιος συντονιστής στον οποίο στείλατε μυνημα.

 

Εξαιτίας φόρτου εργασιών προτεραιότητα έχουν τα μυνήματα που αφορούν διαδικαστικά θέματα, ενημερωτικά θέματα, προβλήματα συνδεσιμότητας κλπ, και τελευταίες σε ιεραρχια προτεραιότητας είναι οι απαντησεις σε πμ που αφορούν παρατήρηση για μια κάρτα ειδοποίησης, ειδικά όταν αυτή δεν είχε κάποια κύρωση.

 

Εάν δεν ήταν απαραίτητη η συνεννόηση με πμ μεταξύ συντονιστών, θα ηταν απενεργοποιημένη η δυνατότητα να λαμβάνουν πμ απο τα μέλη γενικώς,

-έτσι ώστε τα μέλη να στέλνουν απευθείας πμ στον αδμιν για κάποιο θέμα - αλλά κάτι τέτοιο αυτή τη στιγμή δεν είναι τεχνικώς δυνατό να ρυθμιστεί έτσι.

 

για οποιαδηποτε θέματα στο μέλλον θα είναι καλό να κάνετε απλώς αναφορά μυνήματος που εχετε λάβει την κάρτα έτσι ώστε να πηγαινει απευθείας η ειδοποίηση στην διαχείριση.

Ακόμα, δεν είναι όλοι οι συντονιστές καθημερινά στο φόρουμ. Η εργασία τους γίνεται σε εθελοντική βάση οπότε δεν υπάρχει πάντα δυνατότητα αυθημερών να προωθούνται τα πμ.

 

Αυτή τη στιγμή υπάρχουν αναπάντητα μυνήματα που αφορούν κάρτες ειδοποίησης, ακόμα απο την αρχή του μήνα, αλλά και πιο πριν. Δυστυχώς δεν υπαρχει χρονική δυνατότητα, με το υπάρχον προσωπικό και εθελοντές, να στέλνεται απάντηση σε όλα αυτά τα μυνήματα.

Ειδικά όπου δεν υπάρχει σαφές ή, για χ λόγους, επείγον αίτημα, ένα μύνημα αναγκαστικά θα μείνει τελευταίο (και πιθανώς αναπάντητο).

Παρακαλούμε για την κατανόησή σας.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...