Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Βοήθεια!


mpempisx.

Recommended Posts

Αγαπητοί φίλοι θα ήθελα να μυραστώ μαζί σας το πρόβλημα μου και να ακούσω τη γνώμη σας! Έχω μια κόρη η οποία ειναι 6 ετών! Λόγω κακών σχέσεων με τα πεθερικά μου και του οτι δεν εχουμε επαφές η κόρη μου δεν γνωρίζει καν οτι έχει δύο γιαγιάδες και δύο παππούδες! Ξερει μόνο τους γονείς μου αφου μόνο με αυτούς έχει επαφές! Τώρα λόγω υγείας του άντρα μου αποφάσισε η πεθερα μου να ρθει απο επαρχια να είναι παρων σε ενα χειρουργειο που θα κανει ο αντρασ μου! Ο οποιος της είπε να ερθει να μεινει σπιτι μας! Εγω δεν θελω εφοσον δεν εχω επαφες μαζι τησ εδω και 4 χρόνια! Τι θα πω στο παιδι μου; και πως θα την παρουσιασω; να επισημανω πως ο λογοσ που δεν εχουμε επαφες είναι οτι δεν με συμπαθησε ποτε σαν νυφη της και επειδη το παιδι μας το βγάλαμε αλλο ονομα απο αυτο που θέλαν εκεινοι! Γι αυτο το λόγο δεν επιδίωξαν ποτε να χουν και επαφη με την εγγονη τους! Δεκτη καθε συμβουλή!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα σε ολες τις μανουλες εδω περα..μετα απο καιρο αποφασισα να γραψω κι εγω την δικη μου ιστορια για να ακουσω τη γνωμη σας..Εχω ενα γιο ο οποιος ειναι 15 μηνων και ακομα αβαπτιστος..πραγμα που εχει αρχισει και με στεναχωρε..οταν εμεινα εγκυοσ αποφασισαμε με τον ανδρα μου οτι αν ειναι κοριτσι θα διαλεξω εγω ονομα κι αν ειναι αγορι θα βγαλει τον πατερα του..Το προβλημα τωρα ομως ειναι οτι οταν γεννησα το γιο μου οι σχεσεις μου με τα πεθερικα χαλασανε μετα απο αγριο τσακωμο και απο τοτε δεν μιλαμε..δεν θελουν επαφες μαζι μου(εννοειται πως ουτε εγω να τους δω θελω) θελουν μονο να βλεπουν το μικρο χωρις εμενα σπιτι τους.Ο αντρας μου συνεχιζει και θελει να βγαλει το παιδι το ονομα του πατερα του εγω δεν θελω και δεν μπορω να ανεχτω να φωναζω το μικρο ετσι εχοντας στο μυαλο μου οτι αυτοςς ο ανθρωποσ ειναι ο χειροτερος που εχω γνωρισει στη ζωη μου..τι να κανω σας παρακλω βοηθηστε με γιατι δεν μπορω να βγαλω ακρη ..ο αντρασ μου δεν καταλαβαινει τη θεση μου και δεν θελει να ακουσει για αλο ονομα κι ετσι το θεμα εχει μεινει στο οτι δεν ξερουμε ποτε θα βαφτισουμε το μωρο..βοηθειαα..

 

Ο γιος που το 2013 ήταν 15 μηνών έγινε κόρη;;; Λίγο μικρός δεν είναι για αλλαγή φύλου;;;

9maTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...