Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

σχολικες τσαντες paxos


Recommended Posts


Διαφημίσεις


Μπορείς να πάρεις ένα τηλέφωνο να σε ενημερώσουν για τα καταστήματα πώλησης.....

 

PAXOS ABEE 210 3420531 http://www.paxos.gr

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ωραια σας ευχαριστω.Πηγα στα jumbo αγ.παρασκευης και δεν ειχαν...

 

 

Κοιταξες καλα....θελω να πω.. υπαρχουν και απομιμησεις...δλδ εχει μια τσαντα που ενω φαινεται οτι ειναι ιδια και εχει την ιδια τιμη...αμα προσεξεις η μια ειναι παξος και η αλλη...no name(βεβαια αν προσεξεις πιο πολυ εχει και μεγαλη διαφορα στην ποιοτητα.

Εμενα η κορη μου πηρε με την Ντορα και στην βαφτηστηρα μου πηρα με την μπαρμπι(παξος και οι δυο :wink: )

Καλες αγορες :D

Link to comment
Share on other sites

ωραια σας ευχαριστω.Πηγα στα jumbo αγ.παρασκευης και δεν ειχαν...
πηγα εχθες στο jumbo στην αγια και ειχε.Το λεω με σιγουρια γιατι πηραμε :D
ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ.. :oops:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ωραια σας ευχαριστω.Πηγα στα jumbo αγ.παρασκευης και δεν ειχαν...
πηγα εχθες στο jumbo στην αγια και ειχε.Το λεω με σιγουρια γιατι πηραμε :D
ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ.. :oops:
ευχομαι καλη επιτυχια.Παντως για να σε βοηθησω τις εχει στο ισογειο,πρωτα συναντας τις αγοριστικες και πιο μεσα τις κοριτσιστικες
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα βλακεία και πήρα από το ebay http://cgi.ebay.com/16-Disney-Pixar-Cars-Mcqueen-Doll-Kids-Back-Pack-B17_W0QQitemZ160270723048QQihZ006QQcategoryZ142316QQtcZphotoQQcmdZViewItemQQ_trksidZp1742.m153.l1262

Καμία σχέση με τη photo. Θα την κρατήσω για το κολυμβητήριο και θα πάω να πάρω paxos

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα βλακεία και πήρα από το ebay http://cgi.ebay.com/16-Disney-Pixar-Cars-Mcqueen-Doll-Kids-Back-Pack-B17_W0QQitemZ160270723048QQihZ006QQcategoryZ142316QQtcZphotoQQcmdZViewItemQQ_trksidZp1742.m153.l1262

Καμία σχέση με τη photo. Θα την κρατήσω για το κολυμβητήριο και θα πάω να πάρω paxos

γιατι;;πολυ ομορφη ειναι.δεν ειχα σκεφτει το ebay,θα κοιταξω και εγω

:D

Link to comment
Share on other sites

Δε λέω ωραία είναι αλλά δεν είναι τόσο "ανατομική" για την πλάτη. Σε όσους το λέω βέβαια με κοροϊδεύουν 1ον γιατί ο μικρος θα πηγαινοέρχεται με μεταφρικό και 2ο γιατί όλα τα πιτσιρίκια τις τσάντες τις κλοτσοπατάνε... :mad:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βρε κοριτσια πως θα κανω αγορα και εγω απο το ebay?

 

Πρέπει πρώτα να γραφτείς. Δεν έχει κανένα κόστος. Έπειτα για τις αγορές σου πρέπει να έχεις χρεωστική ή πιστωτική κάρτα και καλό θα είναι να γίνονται μεσω paypal (paypal.com) όπου κι εκεί πρέπει να γραφτείς. Είναι λίγο γραφειοκρατικό στην αρχή αλλά αγοράζεις πράγματα που είτε δεν τα βρίσκεις εδώ είτε τα βρίσκεις σε πολύ χαμηλή τιμή.

Ό,τι θελήσεις στη διάθεσή σου!

Link to comment
Share on other sites

Τελικα με τα "cars" πηρα του Μαριου οπου διαπιστωσα οτι ηταν paxos και της Μελινας της πηρα την air bag που ειναι ανατομικη,μου αρεσαν περισσοτερο τα σχεδια των air bag.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...