Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts


Διαφημίσεις


Tozdel έχει γίνει ήδη η "παραγγελιά" και εγκρίθηκε απο την ομάδα του parents.gr και είναι θέμα χρόνου αλλά και ολίγον τεχνικό θέμα.

Κάντε λίγη υπομονή... ξέρω ότι κρατιέστε ήδη :D αλλά προσπαθήστε λίγο ακόμα :)

 

μέχρι να ανοίξει χρησιμοποιήστε το υπέροχο καφέ μπεμπέ... σερβίρει... ελληνικό, fredo, cappuccino και.... δεν ξέρω τι άλλο :D

...έγινα επιτέλους και εγώ μια parentholic ..

(If You Wanna Make The World A Better Place)

Take A Look At Yourself And Then Make A Change

R.I.P. Michael Jackson.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπορει να γινει μια ενοτητα στο φορουμ και να ονομαστει chat και καθε μερα να ανοιγει ενα νεο τοπικ με την ημερομηνια της ημερας και να λεμε τα νεα μας.

 

δεν ξερω βεβαια αν υπαρχει ο απαιτουμενος χωρος για κατι τετοιο. :?:roll:

Link to comment
Share on other sites

Είναι δυνατον να βλέπουν τα μέλη διαφορετικά τις ημερομηνίες στα στικεράκια άλλων μελών.. Και αν ναι γιατι μπορεί να συμβαίνει αυτό?

Οι θησαυροί μου:

Δημήτρης 5,5 χρονών, Ματθαίος 22 μηνών

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς λόγω κάποιου σημαντικού θέματος υγείας στην οικογένεια, θα καθυστερήσει η τοποθέτηση του chat μια εβδομάδα, θα έχω στο σπίτι την ανηψιά μου, και εν μέσω δουλειάς το βλέπω πολύ δύσκολο αυτές τις μέρες να συνεργαστώ με την διαχείριση για αυτό το τεχνικό θέμα...... (δεν μπορούν να το κάνουν μόνοι τους) θα γίνει όμως σίγουρα την επόμενη εβδομάδα. Είχαμε κανονίσει να γίνει αυτή τη εβδομάδα αλλά οι συνθήκες δεν το επιτρέπουν έτσι όπως φαίνεται...

(ελπίζω να πάνε όλα καλά....!!)

εάν μπορείτε κάντε λίγη υπομονή ακόμα, θα σας είμαι ευγνώμων.

...έγινα επιτέλους και εγώ μια parentholic ..

(If You Wanna Make The World A Better Place)

Take A Look At Yourself And Then Make A Change

R.I.P. Michael Jackson.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Δυστυχώς λόγω κάποιου σημαντικού θέματος υγείας στην οικογένεια, θα καθυστερήσει η τοποθέτηση του chat μια εβδομάδα, θα έχω στο σπίτι την ανηψιά μου, και εν μέσω δουλειάς το βλέπω πολύ δύσκολο αυτές τις μέρες να συνεργαστώ με την διαχείριση για αυτό το τεχνικό θέμα...... (δεν μπορούν να το κάνουν μόνοι τους) θα γίνει όμως σίγουρα την επόμενη εβδομάδα. Είχαμε κανονίσει να γίνει αυτή τη εβδομάδα αλλά οι συνθήκες δεν το επιτρέπουν έτσι όπως φαίνεται...

(ελπίζω να πάνε όλα καλά....!!)

εάν μπορείτε κάντε λίγη υπομονή ακόμα, θα σας είμαι ευγνώμων.

 

Σου εύχομαι Μαρία να πάνε όλα καλά με το θέμα της υγείας που αναφέρεις και να είναι όλα περαστικά και μετά έρχονται όλα τα υπόλοιπα.

Link to comment
Share on other sites

ευτυχώς πήγαν καλά τα πράγματα.... είχαμε τεράστια αγωνία,..

ο πρώτος μου ξάδερφος κάπως σαν μεγάλος μου αδερφός 43 ετών, έκανε εγχείριση ανοιχτής καρδιάς, αλλαγή βαλβίδας, με μόσχευμα πλαστικό.... (η δική του ήταν ετοιμορροπη) αρκετά δύσκολη εγχείριση στην οποία ήταν υπεύθυνος ο γιακούμπ!!....

πέρασε ένα 24 ωρο τώρα και είναι όλα καλά, η κόρη του μένει με μάς απο την παρασκευή, και έρχεται και μαζί στον παιδικό το πρωί. ..

αλλά όπως καταλαβαίνετε hands full για να την κρατάμε απασχολημένη, είναι και 9 ετών και καταλαβαίνει τα πάντα..

πώ πώ πώ τι ήταν αυτό........ δεν τον έχει δεί ακόμα, μάλλον αύριο ή μεθαύριο...!! έχουμε φτιάξει ένα σωρό δώρα για τον μπαμπά της, και ζωγραφιές κτλ...

είναι υπέροχα που την έχουμε μαζί (κανονικά μένουν Πάτρα) αλλά η ευκαιρεία αυτή φυσικά φρικτή και δεν την εύχομαι σε κανέναν....

ευχαριστησα τον θεό... .. . ....

ευτυχώς όλα καλά,..!!

σας ευχαριστώ όλους για τις ευχές σας!! μου έδωσαν κουράγιο για να της το μεταφέρω. ( ήταν ενήμερη για όλη την διαδικασία).....

...έγινα επιτέλους και εγώ μια parentholic ..

(If You Wanna Make The World A Better Place)

Take A Look At Yourself And Then Make A Change

R.I.P. Michael Jackson.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...