Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Δεν μπορω να καταλαβω γιατι εγω δεν ημουν σωστη ενω το forum ηταν


Recommended Posts

Μου ηρθε μηνυμα οτι το σχεδιο στην υπογραφη μου ηταν μεγαλο.Μου εστειλαν 2 link για να διορθωσω το προβλημα και απαντησα οτι οταν τα "παταω" εμφανιζεται το μηνυμα οτι ο συνδεσμος εχει μεταφερθει,αρα δεν μπορω να διορθωσω το προβλημα.Απαντηση δεν πηρα,και μου εσβησαν την υπογραφη μου.....

Ειναι ενα πραγματικα χρησιμο forum αλλα κατω απο αυτες τις συνθηκες ¨δημοκρατιας¨,απογοητευθηκα στις πρωτες μερες.

Ευχαριστω για την φιλοξενια

[/url] Νεφέλη 12/06/08[/b][/font][/size][/color]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τα links ήταν με οδηγίες???

 

Αν ναι, κάνε μια αναζήτηση, έχει κάπου ακριβώς τι μέγεθος πρέπει να έχει η υπογραφή και για πιο λόγο...

 

Η Δημοκρατία δε σημαίνει ότι δεν ακολουθούμε κάποιους κανόνες...Από τη στιγμή που συμμετέχεις οικειοθελώς σε μια ομάδα-φόρουμ εν προκειμένω-στην οποία κάποιος έχει θέσει κανόνες, καλό είναι να μην τους καταπατάμε...Γνώμη μου, έτσι???

 

Είναι αυτό που λέω και για την Ελλάδα-δε φταίει ότι ΔΕΝ υπάρχουν κανόνες στην Ελλάδα, αλλά ότι οι περισσότεροι δεν τους εφαρμόζουν!

 

Μην απογοητεύεσαι και με λίγη καλή διάθεση, θα διορθωθούν όλα...

 

Φιλικά, πάντα...

EukOp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Τα links ήταν με οδηγίες???

 

Αν ναι, κάνε μια αναζήτηση, έχει κάπου ακριβώς τι μέγεθος πρέπει να έχει η υπογραφή και για πιο λόγο...

 

Η Δημοκρατία δε σημαίνει ότι δεν ακολουθούμε κάποιους κανόνες...Από τη στιγμή που συμμετέχεις οικειοθελώς σε μια ομάδα-φόρουμ εν προκειμένω-στην οποία κάποιος έχει θέσει κανόνες, καλό είναι να μην τους καταπατάμε...Γνώμη μου, έτσι???

 

Είναι αυτό που λέω και για την Ελλάδα-δε φταίει ότι ΔΕΝ υπάρχουν κανόνες στην Ελλάδα, αλλά ότι οι περισσότεροι δεν τους εφαρμόζουν!

 

Μην απογοητεύεσαι και με λίγη καλή διάθεση, θα διορθωθούν όλα...

 

Φιλικά, πάντα...

 

Δεν εχω ιδεα πώς ηταν τα Links....μου εγραψαν οτι εκει θα αλλαξω το μεγεθος αλλα δεν ανοιγαν.Το μηνυμα ηρθε το μεσημερι και πριν λιγο δεν υπηρχε η υπογραφη.Συμφωνω απολυτα μαζι σου-δεν αντιλεγω,αλλα οπως τα μελη εξηγουν μεταξυ τους αυτα που δεν καταλαβαινουν ,ετσι θα επρεπε να γινεται και με τους διαχειριστες/συντονιστες(δεν γνωριζω ακριβως).

Δεν μου αρεσε καθολου το να στειλω μηνυμα "δεν μου ανοιγει τα Link" και αντι για απαντηση,να μου σβησουν την υπογραφη μου.Προσωπικη μου αποψη:καθολου ευγενικο.

[/url] Νεφέλη 12/06/08[/b][/font][/size][/color]

Link to comment
Share on other sites

Μην το παίρνεις προσωπικά το θέμα. Η υπογραφή σου δημιουργούσε κάποιο πρόβλημα στο σύστημα και γι'αυτό στη σβήσανε. Φαντάσου να είχανε όλοι τέτοιες υπογραφές και να περιμένανε οι admin να τις σβήσουμε μόνοι τους οι χρήστες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...