Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αλλαγη ωρας στο forum?


Recommended Posts


Διαφημίσεις


Έχω την εντύπωση πως μόνο οι διαχειριστές μπορούν να το κάνουν αυτό.

Και εγώ αναρωτιέμαι γιατί σήμερα κάτι δεν πάει καλά.

Είναι λάθος η ώρα και από το πρωί που προσπαθούσα, κατάφερα να μπω κατά τις 11:00

Υπάρχει κάποιο θέμα?..........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και εγώ τα ιδιά, έγραψα ένα μικρόοοοοοοο μήνυμα μου το έσβησε και τώρα το σκέφτομαι για να το ξαναγράψω, άσε που νόμιζα οτι ο υπολογιστής τα έφτυσε.

http://as1ce6u0g410010MzQzfDAwMDY0MjJsfHdlIGFyZSB0b2dldGhlcg.gif

Link to comment
Share on other sites

Kαι΄γω είχα το μεσημεράκι πρόβλημα με την ώρα έγραψα στις 12 και κατι και έγραψε πάνω ότι το έγραψα στις 9:00 τι έγινε τα'παιξε και αυτό...........τώρα όλο με πετάει έξω δεν μπορώ΄ούτε π.μ. να στείλω εσεις έχετε τέτοια πορβλήματα τι φταίει;;;;;;;;;;;;

a63700a23b.png 87032dd023.png
Link to comment
Share on other sites

Όντως κορίτσια από το πρώι κατι δεν πάει καλά!!! Δεν μπορούσα να μπω και εγώ για κανένα 2ωρο και η ώρα στο φορουμ και στο τσατ είναι απορυθμισμένη!!! Έχει στείλει καμία μνμ στην διαχειριση???

Kch2.jpgSOofp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστω βρε κοριτσια,νομιζα πως εγω ειχα το προβλημα με την ωρα και προσπαθουσα να βρω τροπο να το διορθωσω,αλλα ματαια...;)

Ας ελπισουμε οτι θα βρεθει λυση!

 

Γλυκιές μου πεταλουδίτσες...

Link to comment
Share on other sites

μπηκα και γω τωρα και λεω ..

¨παλι τι πατησα και τα εκανα χαλια με την ωρα¨

 

αλλα ευτυχως βλεπω τελικα πως δεν το εκανα εγω αλλα μαλλον ειναι απο το φορουμ.......

Link to comment
Share on other sites

εμενα απο εχτες το βραδυ μου εκανε προβλημα προσπαθουσα να στειλω μυνημα τιποτα και καποια στιγμη με πεταξε εξω και ξαναμπορεσα να μπω σημερα στις 1 περιπου

insekten-0042.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...
×
×
  • Δημιουργία νέου...