Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

SOS ΣΥΣΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΚΑΛΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ!!!!


Recommended Posts

γεια σας κοριτσια!!!βρισκομαι στον 4ο μηνα της εγκυμοσυνης μου στο τριτο μου παιδακι.

δυστυχως ομως δεν ειμαι καθολου ευχαριστημενη απο τον γιατρο που ειχα ως τωρα.ειχα ορκιστει πως δεν θα ξαναπηγαινα σ'αυτον αφου ειχα κανει ηδη το δευτερο μου παιδι.τελικα ο μονος λογος που πηγα παλι σ'ατον ηταν επειδη θα γεννουσα εδω στην κλινικη του που εχει εδω στην περιοχη μου κ δεν θα ετρεχα αθηνα ωστε να μπορω να βλεπω κ τα αλλα δυο παιδακια μου,να μην τους λειπω!!!

μου εχει κανει αρκετες βλακειες κ ειπα δεν παει αλλο,δεν ειμαι κ κανα ζωο ουτε εγω αλλα ουτε κ η ψυχουλα που εχω μεσα μου.

τωρα εχω φτασει στο σημειο να ψαχνω για εναν καλο γυναικολογο,γιατι γιατροι οπως ξερουμε υπαρχουν πολλοι,καλοι ομως......!!!

 

σας παρακαλω βρε κοριτσια μου πειτε μου σας παρακαλω οσες γνωριζετε καποιον καλο γυναικολογο,εχετε μεινει ευχαριστημενες απο τον γιατρο σας

ωστε να καταληξω καπου!!!!ειμαι μες στο αγχος!!!!

 

τα μαιευτηρια που θα με ενδιαφεραν ειναι το ΕΛΕΝΑ κ η ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ!!!

 

σας ευχαριστω πολυ εκ των προτερων!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


στο ελενα γεννησε η γυναικα ενος συναδελφου και ελεγε οτι ειναι καλος ο γυναικολογος της. ονομαζεται Χατζηγιαννης. δεν ξερω περισσοτερα, γι'αυτο ψαξε λιγακι! με το καλο!:)

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να μου πεις πως λεγεται χριστιανα μου????? ειναι καλος??τα εξηγει αναλυτικα?ενδιαφερεται???

μου ειχαν πει για το αλεξανδρας πως να μην το πολυ εμπιστευομαι γιατι εχει πολλες ελλειψεις κ δεν ειναι κ το καλυτερο.ετσι λοιπον μου ειπαν αν θελω δημοσιο να παω στο ελενα κ οχι στο αλεξανδας!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπορεις να μου πεις πως λεγεται χριστιανα μου????? ειναι καλος??τα εξηγει αναλυτικα?ενδιαφερεται???

μου ειχαν πει για το αλεξανδρας πως να μην το πολυ εμπιστευομαι γιατι εχει πολλες ελλειψεις κ δεν ειναι κ το καλυτερο.ετσι λοιπον μου ειπαν αν θελω δημοσιο να παω στο ελενα κ οχι στο αλεξανδας!!!!

σου στελνω πμ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα abgd!

Είμαι κι εγώ πολύ ευχαριστημένη από τον γυναικολόγο μου και τον συνιστώ ανεπιφύλακτα, ο οποίος είναι και δοκιμασμένος σχεδόν σε όλο το σόι και σε δύσκολες μάλιστα περιπτώσεις. Φοβερος επιστήμων και άνθρωπος. Είναι όμως στο "Μητέρα". Εάν σε ενδιαφέρει, στείλε μου προσωπικό μήνυμα για να σου δώσω περισσότερες πληροφορίες.

hxvGp3.pngY8wEp3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!!!βρισκομαι στον 4ο μηνα της εγκυμοσυνης μου στο τριτο μου παιδακι.

δυστυχως ομως δεν ειμαι καθολου ευχαριστημενη απο τον γιατρο που ειχα ως τωρα.ειχα ορκιστει πως δεν θα ξαναπηγαινα σ'αυτον αφου ειχα κανει ηδη το δευτερο μου παιδι.τελικα ο μονος λογος που πηγα παλι σ'ατον ηταν επειδη θα γεννουσα εδω στην κλινικη του που εχει εδω στην περιοχη μου κ δεν θα ετρεχα αθηνα ωστε να μπορω να βλεπω κ τα αλλα δυο παιδακια μου,να μην τους λειπω!!!

μου εχει κανει αρκετες βλακειες κ ειπα δεν παει αλλο,δεν ειμαι κ κανα ζωο ουτε εγω αλλα ουτε κ η ψυχουλα που εχω μεσα μου.

τωρα εχω φτασει στο σημειο να ψαχνω για εναν καλο γυναικολογο,γιατι γιατροι οπως ξερουμε υπαρχουν πολλοι,καλοι ομως......!!!

 

σας παρακαλω βρε κοριτσια μου πειτε μου σας παρακαλω οσες γνωριζετε καποιον καλο γυναικολογο,εχετε μεινει ευχαριστημενες απο τον γιατρο σας

ωστε να καταληξω καπου!!!!ειμαι μες στο αγχος!!!!

 

τα μαιευτηρια που θα με ενδιαφεραν ειναι το ΕΛΕΝΑ κ η ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ!!!

 

σας ευχαριστω πολυ εκ των προτερων!!!!!!!!

Μήπως εννοείς Βιοκλινική; Η Βιοϊατρική είναι διαγνωστικό κέντρο...

iyuNp3.png4hNCp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω γεννησα στο ΜΗΤΕΡΑ ο γυναικολογος μου ειναι παρα πολυ καλος και πανω απο ολα ανθρωπος.εγω στην πρωτη μου γεννα ημουν απο το πρωι και γεννησα 11 το βραδυ ειχα καποια επιπλοκη ολοι του ελεγαν να μου κανει καισαρικη αλλα επειδη ειναι κατα των καισαρικων εκτος αν κινδυνευει η μανα η το παιδι μου ειπε οτι θα το παλεψουμε και ετσι γεννησα ενα υγιεστατο κοριτσακι με φυσιολογικο τοκετο.στο λεω δηλαδη για να καταλαβεις οτι δεν ειναι χασαπης οπως μερικοι..αν θελεις σου λεω λεπτομερειες ..τον εμπιστευομαι με κλειστα ματια.εχει βοηθησει επισης και πολλες γυναικες μαλιστα η μια ειναι και θεια μου που οι αλλοι γιατροι τους ειχανε αφαιρεσει καθε ελπιδα για αποκτηση παιδιου και εκεινος τα καταφερε με θεραπεια να την βοηθησει και τωρα το παιδακι της ειναι 4 χρονων..οτι θελεις αν θελεις λεπτομερειες στειλε μου.δεν τον αλλαζω με τιποτα..

Twh6p3.png

WWMCp3.png

Link to comment
Share on other sites

εμενα ο γιατρος μου ειναι στο γαια και στο ρεα και θα στο συστηνα με κλειστα ματια αυτο που εκανε εντυπωση στο γιατρο μου ειναι οτι πηγα πρωτη φορα και τον πηρα μετα απο ενα μηνα και του λεω γιατρε καλησπερα η χαρα χωρις επιθετα χωρις τιποτα και θυμοταν τα παντα αν θελεις πες μου να σου στειλω πμ

  ο μπεμπακος μου γεννηθηκε 17/12/2009

Link to comment
Share on other sites

Φιλικο ζευγαρι προτιμησε το Ελενα και εμειναν τρομερα ικανοποιημενοι απο το Κο Ζαχαρο. Εξαιρετος ανθρωπος και επιστημονας. Επισης Κωνσταντινος Παντος επισης στο Ελενα αλλα δεν ξερω αν εχει παρει συνταξη τωρα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσια!

Δεν είμαι ακομη εγκυος αλλα αρχισαμε τις προσπαθειες με τον αντρα μου λιγες μερες πριν..ειναι το πρωτο παιδακι που επροκειτο να αποκτησουμε και ψαχνω για εναν καλο γυναικολογο στη Λαρισα. θα μπορουσε να βοηθησει καποια? επισης ενδιαφερομαι πιο πολυ για ιδιωτικο μαιευτηριο..Ιασω ή Υγεια..

περιμενω με ανυπομονησια απαντησεις..:P

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
Φιλικο ζευγαρι προτιμησε το Ελενα και εμειναν τρομερα ικανοποιημενοι απο το Κο Ζαχαρο. Εξαιρετος ανθρωπος και επιστημονας. Επισης Κωνσταντινος Παντος επισης στο Ελενα αλλα δεν ξερω αν εχει παρει συνταξη τωρα.

 

 

Κι εγώ είχα τον κο. Ζαχαρό και στις 2 εγκυμοσύνες μου και είμαι πάρα πολύ ικανοποιημένη

[IMG]http://lbym.lilypie.com/Suo4p2.png[/IMG]
[IMG]http://lb4m.lilypie.com/5wubp2.png[/IMG]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!

Δεν είμαι ακομη εγκυος αλλα αρχισαμε τις προσπαθειες με τον αντρα μου λιγες μερες πριν..ειναι το πρωτο παιδακι που επροκειτο να αποκτησουμε και ψαχνω για εναν καλο γυναικολογο στη Λαρισα. θα μπορουσε να βοηθησει καποια? επισης ενδιαφερομαι πιο πολυ για ιδιωτικο μαιευτηριο..Ιασω ή Υγεια..

περιμενω με ανυπομονησια απαντησεις..:P

 

Δειτε εδω

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΓΙΑΤΡΟ ΣΤΗΝ ΛΑΡΙΣΑ

Ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την κατανόηση

απο την ομάδα moderators

 

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και καλώς σας βρήκα.Εδώ και καιρό είμαι στην αναζήτηση γυναικολόγου ο οποίος θα μου κάνει κλικ και θα είναι και αξιόπιστος. έχω πάει σε αρκετούς από συστάσεις φίλων και συγγενών αλλά δεν έχω μείνει ικανοποιημένη. δεν έχω κάποιο πρόβλημα και σε όλους πήγαινα μόνο για τεστ Παπ.

αυτή τη φορά πήγα στο ίκα σε μία εξαιρετική μαια όπου μου έκανε το τεστ και απλά συνεχίζω και αναζητώ γιατρό.θα ήθελα κάποιον ο οπόιος να έχει ιατρείο νικαια-κορυδαλλό-κερατσίνι κάπου εκει γύρω και να συνεργάζεται με το ρεα ή το γαία. ξεκινήσαμε προσπάθειες με τον συντροφο μου και θα ήθελα να έχω κάποιον να με στηρίξει και να με συμβουλεψει σωστά.έχω μεγάλο άγχος και με προβληματίζει και το γεγονός ότι τα περισσότερα μαιευτήρια ζητανε υπέρογκα ποσά και δεν έχουμε μεγάλες δυνατότητες...είμαι λίγο στο χάος...συγνώμη αν σας κουρασα...ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και καλώς σας βρήκα.Εδώ και καιρό είμαι στην αναζήτηση γυναικολόγου ο οποίος θα μου κάνει κλικ και θα είναι και αξιόπιστος. έχω πάει σε αρκετούς από συστάσεις φίλων και συγγενών αλλά δεν έχω μείνει ικανοποιημένη. δεν έχω κάποιο πρόβλημα και σε όλους πήγαινα μόνο για τεστ Παπ.

αυτή τη φορά πήγα στο ίκα σε μία εξαιρετική μαια όπου μου έκανε το τεστ και απλά συνεχίζω και αναζητώ γιατρό.θα ήθελα κάποιον ο οπόιος να έχει ιατρείο νικαια-κορυδαλλό-κερατσίνι κάπου εκει γύρω και να συνεργάζεται με το ρεα ή το γαία. ξεκινήσαμε προσπάθειες με τον συντροφο μου και θα ήθελα να έχω κάποιον να με στηρίξει και να με συμβουλεψει σωστά.έχω μεγάλο άγχος και με προβληματίζει και το γεγονός ότι τα περισσότερα μαιευτήρια ζητανε υπέρογκα ποσά και δεν έχουμε μεγάλες δυνατότητες...είμαι λίγο στο χάος...συγνώμη αν σας κουρασα...ευχαριστώ.

Τα παρακάτω ποστ ίσως σας φανούν χρήσιμα

Γυναικολόγος Νικαια, Κορυδαλλός

ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΣΤΑ ΔΥΤΙΚΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ

 

ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟΥ ΡΕΑ

Μαιευτήριο Ρέα-Γιατροί

 

ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ ΓΑΙΑ

Αναζήτηση γυναικολόγου στο Γαία

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ

Γιατρός Ζιώγας

ΓΑΙΑ- Γιαννίκος

γεννα με τον ηλια μεταξα (κοστος)

Γνωριζετε τον γιατρο Μαριο Δαχλυθρα στο Γαια και Λητώ?

Επίσης μπορεί να διευκολήνει την αναζητηση σας το ΕΥΡΕΤΗΡΙΟ : Μαιευτήρες-Γυναικολόγοι

Ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την κατανόηση

απο την ομάδα moderators

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
εμενα ο γιατρος μου ειναι στο γαια και στο ρεα και θα στο συστηνα με κλειστα ματια αυτο που εκανε εντυπωση στο γιατρο μου ειναι οτι πηγα πρωτη φορα και τον πηρα μετα απο ενα μηνα και του λεω γιατρε καλησπερα η χαρα χωρις επιθετα χωρις τιποτα και θυμοταν τα παντα αν θελεις πες μου να σου στειλω πμ

 

Για σου χαρα25! σε παρακαλω πες μου περισσοτερες πληροφοριες για τον γιατρο σου που ειναι στο Ρεα, γιατι θα ηθελα να αλλαξω γιατρο.

Σε ευχαριστω!

[sIGPIC][/sIGPIC]Ο Άρης ήρθε στη ζωή μου στις 23/11/2010...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Γεια σας κορίτσια. Να ρωτήσω κι εγω αν γνωρίζετε τον κύριο Παπαδόπουλο Οδυσσέα στο Περιστέρι; Ειναι γυναικολόγος και μαιευτήρας.Είχα ακούσει ότι είναι στο ΕΛΕΝΑ.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...