Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΑΠΟ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΤΑΜΕΙΟ ΗΣΑΠ?


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια...:rolleyes:

Θα ηθελα να ρωτησω αν εχετε καποιο καλο γυναικολογο στη περιοχη του Πειραια κ γυρω που να ειναι συμβεβλημενος κατα προτιμηση με ταμειο ΗΣΑΠ κ να συνεργαζεται με το ΛΗΤΩ..

 

Τη πρωτη μου γεννα την εκανα εκει κ εμεινα απολυτα

ευχαριστημενη απο το μαιευτηριο..

Υποψιαζομαι τωρα μια δευτερη εγκυμοσυνη αλλα αν ισχυει θα ηθελα να αποφυγω τον προηγουμενο μου γιατρο γτ σε καποια θεματα με χαλασε αρκετα...

Πολυ καλος μεν απο θεμα οτι μου εξηγουσε τα παντα κ με προσεχε πολυ γτ ημουν κ 17 χρονων οταν ηταν να γεννησω αλλα απο την αλλη υποψιαζομαι οτι τσαμπα κ βερεσε εκανα καισαρικη κ θα ηθελα τωρα αν οντως ειμαι εγκυος κ μιας κ εχουν περασει κ 5 χρονια απο τοτε να προσπαθησω για φυσιολογικα με αποτελεσμα να ζηταω καποιον που να ειναι υποστηρικτης του Φ.Τ...Εκτος αυτου το ιατρειο του ειναι στα εξαρχεια οποτε θα ηθελα κατι πιο κοντινο,,, ομως δε ξερω κ καποιον στη περιοχη του Πειραια που να ειναι κ στο ταμειο μου κ στο ΛΗΤΩ αλλα κ καλος!!!!!!!!

 

(αν κρινω απο τις ιδιοτροπιες μου,,,που οπως βλεπετε δε ζηταω κ πολλα.:cool:.χαχαχα,,,παιζει οντως να ειμαι εγκυος παλι τελικα,:lol::lol::lol:,,αχχααχα)Αντε να δουμε!!!!

 

Εχετε κατι να μου προτεινετε???:?:

KGDg.jpg8vqfp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 χρόνια μετά...

Διαφημίσεις


Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...