Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μηπως γνωριζετε κατι? (Μπάϊμας, Τρουβάς, Γεωργούλιας)


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια! Θα ηθελα να σας ρωτησω το εξης: Eπειδη γεννησα στην επαρχεια αναγκαστικα τωρα που μετακομισαμε στην Αθηνα δεν μπορω να παω στον γυναικολογο που ειχα εκει. Εδω μου εχουν συστησει τρεις κι εχω ακουσει πολυ καλα λογια και για τους τρεις. Αν θα ξερατε κατι, θα μου ηταν πολυ χρησιμο γιατι πρεπει να κανω αφαιρεση ενος πολυποδα στον τραχηλο και θελω τον καλυτερο! Ο 1ος που μου ειπανε ονομαζεται Μπαϊμας και συνεργαζεται με το Ιασω. Ο 2ος ονομαζεται Τρουβας και συνεργαζεται με το Μητερα και ο 3ος ονομαζεται Γεωργουλιας και εχει συνεργασια με αρκετα μαιευτηρια, εκ των οποιων το ενα ειναι το Αλεξανδρα. Αν γνωριζετε κατι για καποιον απο αυτους, θα ηθελα να το ακουσω!

Σας ευχαριστω εκ των προτερων και ευχομαι ο,τι καλυτερο σε εσας και τις οικογενειες σας!

Φιλια! :) :)

Μετρα ποσα χερια ειναι εκει για να σκουπισουν το δακρυ σου και μετα κρινε το ποσο πλουσιος εισαι!

nDtZp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


γειά σου καλή μου αν κ λίγο αργοπορημένα,

βρήκες άκρη με τους γιατρούς?

δεν γνωρίζω κανέναν απ άυτους αν κ πολύ θα ήθελα να σε βοηθήσω. αν ακόμη το ψάχνεις μπορώ να σου πω άλλα ονόματα με κλειστά μάτια!!!

σου εύχομαι όλα να πανε καλά.

945076uyzon4w470.gif

"Τί ωφελείται ο άνθρωπος εάν κερδίσει τον κόσμο όλο και χάσει την ψυχή του;"

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου και απο μενα, για πες πες μου να καταλαβω εαν μιλαμε για τον ιδιο γιατρο,ο Γεωργουλιας λεγεται Γιωργος και αν συνεργαζεται με το ιασω γιατι τοτε πολυ πιθανον να γνωριζω γι'αυτον

insekten-0042.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...
Γεια σου και απο μενα, για πες πες μου να καταλαβω εαν μιλαμε για τον ιδιο γιατρο,ο Γεωργουλιας λεγεται Γιωργος και αν συνεργαζεται με το ιασω γιατι τοτε πολυ πιθανον να γνωριζω γι'αυτον

 

 

 

Αυτος ο γεωργουλιας ειναι καλος?και ζηταει χρηματα?και ποσα?γιατι ειναι ενα θεμα το οικονομικο

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Καλησπέρα αν και πολυ καθυστερημένα..:)

Υπάρχει και ένας Γεωργουλιας Νίκος ειναι Διευθυντης στο Αλεξάνδρας αλλα αποτι ξέρω συνεργάζεται και με το Λητω. Ειναι πολυ έμπειρος ως γυναικολογος! Εχει ένα ιδιαίτερο χιούμορ και στα λεει όλα έξω απο τα δόντια..

Εγω είχα δύσκολη εγκυμοσυνη απο την άποψη οτι εμφανήσα υπέρταση και σακχαρο κύησης..ωστόσο με είχε απο κοντά και πραγματικα ανησυχούσε για το τι έκανα κλπ..μάλιστα, επειδή εγω δεν είχα ξεκινήσει μαζι του απο την αρχή αλλα πήγα στον 6ο μήνα της εγκυμοσύνης (λόγω επιλογής), δε μου φερθηκε κάπως διαφορετικά!

Ανα πάσα στιγμη το κινητο του ειναι ανοικτό και η ομάδα του στο νοσοκομείο ειναι έτοιμοι να σε δεχθούν οποία στιγμη και αν σου τύχει κατι χωρις να σου δίνουν την εντύπωση ενός δημοσίου νοσοκομείου..

Τέλος, τον παραδέχτηκε κατα τη διάρκεια της καισαρικης που έκανα (λόγω ιστορικού) αν και το πάλεψε πολλάκις και μέχρι τέλους να πάω με φυσιολογικό τοκετο! Οσο δε για την αποθεραπεία μου, με τις οδηγίες του ήταν άμεση..δεν ένιωσα τίποτα και την επόμενη ημέρα ήμουν όρθια..

Ελπίζω να σε κάλυψα:)!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...