Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΑΛΛΟΥΜ....


Recommended Posts

΄ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ....ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΑΥΤΟΝ ...ΠΩΣ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΣΑΤΕ...ΚΤΛ

ΑΛΛΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΩΣ ΕΤΥΧΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΣΑ...

ΕΓΩ ΒΑΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΤΑΘΕΡΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΝΟΕΜΒΡΗ ΤΟΥ 2008 ΟΤΑΝ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ.ΕΤΣΙ ΜΙΑ ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΜΟΥ ΤΟΝ ΣΥΣΤΗΣΕ ΩΣ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΣΑΝ ΚΑΛΟ ΑΝΘΡΩΠΟ.

ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΑ ΑΜΕΣΩΣ ΓΝΩΜΗ.ΑΥΤΗ Η ΗΡΕΜΙΑ ΑΥΤΗ Η ΕΓΚΑΡΔΙΟΤΗΤΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕ ΚΕΡΔΙΣΑΝ.ΑΦΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΜΗΝΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΓΙΑΤΙ ΗΡΕΜΟΥΣΑ....ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΕΦΤΑΣΕ Ο ΤΟΚΕΤΟΣ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!

ΤΕΛΕΙΟΣ ΦΟΒΕΡΟΣ... ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΟΥΝ.ΤΟΝ "ΑΓΑΠΗΣΑ " ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΑΙ.

ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΧΙ ΤΟΝ ΤΟΚΕΤΟ.....

ΑΥΤΑ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΕΣΑΣ.....

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 78
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • litpot

    litpot 6 δημοσιεύσεις

  • arma

    arma 5 δημοσιεύσεις

  • reakon

    reakon 5 δημοσιεύσεις

  • jane28

    jane28 4 δημοσιεύσεις

Γεια σας και απο μενα!!

 

Κι εγω αυτόν έχω .Πήγα στο Αττικον και ο διευθυντης με ανεθεσε σε αυτόν. Μεχρι στιγμης είμαι πολυ ευχαριστημενη , σου εμπνεει εμπιστοσυνη , κοντευει η ωρα μου να γεννησω επομενως αργοτερα θα σας πω την εμπειρια μου. Αυτο που ξερω είναι ότι γενικα ειναι παρα πολυ υπερ του φυσιολογικου τοκετου , τον υποστηριζει πολυ.

 

Εγω θα γεννησω στο Αττικον αλλα ειναι και στο Μητερα

eNortjKzUjI0NDQwsFCyBlwwFUACyA,,27.png
Link to comment
Share on other sites

litpot kalispera.....apo oti mou eipe efige apo to mitera kai einai mono sto attikon

alla opos kai na exei kai to atiikon einai super.....mi fovasai tipota...salloum kai xero psomi....ego gennisa me kaisariki kai mou zitise den xero kai ego poses fores signomi kai se mena kaiston antra mou...einai ontos iper tou fisiologikou toketou..

axxxxxxxxxxxx ante me to kalo fili mou......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

litpot kalispera.....apo oti mou eipe efige apo to mitera kai einai mono sto attikon

alla opos kai na exei kai to atiikon einai super.....mi fovasai tipota...salloum kai xero psomi....ego gennisa me kaisariki kai mou zitise den xero kai ego poses fores signomi kai se mena kaiston antra mou...einai ontos iper tou fisiologikou toketou..

axxxxxxxxxxxx ante me to kalo fili mou......

 

Ευχαριστώ κοριτσάκι !!

eNortjKzUjI0NDQwsFCyBlwwFUACyA,,27.png
Link to comment
Share on other sites

giati den eixa eukoki diastoli....ekana 18 ores na genniso kai otan i diastoli eftase 10 o mikros girise kai kollise to kefali sto isxio mou kai den evgaine....etsi ekana kaisariki....esi min akous tiipota gia tis gennes....kathe mia exei xexoristei genna.....ti moraki exeis;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

΄ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ....ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΑΥΤΟΝ ...ΠΩΣ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΣΑΤΕ...ΚΤΛ

ΑΛΛΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΩΣ ΕΤΥΧΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΣΑ...

ΕΓΩ ΒΑΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΤΑΘΕΡΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΝΟΕΜΒΡΗ ΤΟΥ 2008 ΟΤΑΝ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ.ΕΤΣΙ ΜΙΑ ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΜΟΥ ΤΟΝ ΣΥΣΤΗΣΕ ΩΣ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΣΑΝ ΚΑΛΟ ΑΝΘΡΩΠΟ.

ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΑ ΑΜΕΣΩΣ ΓΝΩΜΗ.ΑΥΤΗ Η ΗΡΕΜΙΑ ΑΥΤΗ Η ΕΓΚΑΡΔΙΟΤΗΤΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕ ΚΕΡΔΙΣΑΝ.ΑΦΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΜΗΝΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΓΙΑΤΙ ΗΡΕΜΟΥΣΑ....ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΕΦΤΑΣΕ Ο ΤΟΚΕΤΟΣ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!

ΤΕΛΕΙΟΣ ΦΟΒΕΡΟΣ... ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΟΥΝ.ΤΟΝ "ΑΓΑΠΗΣΑ " ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΑΙ.

ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΧΙ ΤΟΝ ΤΟΚΕΤΟ.....

ΑΥΤΑ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΕΣΑΣ.....

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ.

Κι εγώ μία απ' τα ίδια. Τον γνώρισα μέσω φίλης και δεν νομίζω ότι θα τον άλλαζα για κανέναν άλλο :). Τον αγαπάμε όλοι "οικογενειακώς"!

 

 

Αυτο που ξερω είναι ότι γενικα ειναι παρα πολυ υπερ του φυσιολογικου τοκετου , τον υποστηριζει πολυ.

Είναι και θα το δεις και στην πράξη. Εγώ νομίζω ότι αν με είχε αναλάβει θα μπορούσε άνετα να μου κάνει καισαρική. Ευτυχώς γέννησα φυσιολογικά και μετά από 2 ωρίτσες έκανα το ντουζάκι μου σαν να μην τρέχει τίποτα!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλημερα σας κοριτσια!

Θα ηθελα να ευχαριστησω την καλη μου sonar που εξαιτιας της ( απο αυτα που εχει γραψει και τα στοιχεια που μου ειχε δωσει), αποφασησα να επισκεφθω τον Κ.Σαλλουμ...

Εφυγα απο εκει με τις καλυτερες εντυπωσεις!!!

Δεν εχω να πω τιποτα παραπανω....ενα ειναι το σιγουρο οτι δεν προκειται να τον αλλαξω..

Ευχαριστω Sonar!

Είσαι όλη μου η ΖΩΗ!!!

Link to comment
Share on other sites

Να 'σαι καλά και σου εύχομαι πραγματικά τα καλύτερα!

Χαίρομαι που σου "έκανε", γιατί το θέμα του γιατρού είναι μια πολύ προσωπική υπόθεση και ειδικά του γυναικολόγου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 months later...
  • 1 month later...
Μπορεί κάποια να μου στείλει τα στοιχεία του Σαλλούμ? Τηλέφωνο εποικινωνίας και τέτοια..

Καλημέρα, σου έστειλα πμ.

Συγνώμη που άργησα να σου απαντήσω αλλά είχα πολλά τρεξίματα και άργησα να δω το μήνυμά σου.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα !!! Μήπως θα μπορουσε και εμένα να μου στειλει καποια κοπέλα τα στοιχεία επικοινωνίας του; Στο Αττικό ειναι έτσι; Και αν ειναι ευκολο να μου λέγατε πόσο παιρνει και που έχει ιατρείο; Ευχαριστώ πολύ :):):)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Κορίτσια επειδή μάλλον δεν εχει δει καποια απο εσάς το μύνημα να ξαναζητήσω τα στοιχεια επικοινωνίας του Σαλλούμ; Καθώς και αν δέχεται μόνο στο Αττικό και ποσα παιρνει στον τοκετό; Ελπίζω να το δει κάποια κοπέλα σύντομα μιας και σκεφτομαι πολύ σοβαρά να αλλαξω γυναικολογο και μαλλον πρέπει να βιαστω λιγάκι

Ευχαριστώ εκ των προτερων!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Το ειδα και σε ευχαριστώ για ακόμη μία φορά

Αν γνωρίζει και κάποια κοπέλα ποσα χρήματα παιρνει στον τοκετό θα ήμουν για μια ακόμη φορά υπόχρεη

Καλημέρα και απο εμενα :):):)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλημερα κοριτσια

σας παρακαλω στειλτε μου οποια γνωριζει το κινητο

του σαλουμ κ την διευθυνση κ το τηλ του γραφειου του γιατι δεν μπορω να τα βρω

κ επειγομαι.επισης αν γνωριζει καποια αν εξεταζει στο αττικο η μονο στο γραφειο του κ ποσα παιρνει.

ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Θα ήθελα και εγώ τα στοιχεία του Σάλλουμ αν είναι δυνατόν. Ευχαριστώ!

Μπορείς απλά να κάνεις μια ευχή και αυτή θα ρθει μια μέρα ξαφνικά, απλά θα ρθεί στο δρόμο σου μπροστά!!!:-P

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...