Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αλλαγη γιατρου


Recommended Posts

titikamimi μήπως είσαι ο γιατρός της; Λες κ τα πήρε από εσένα κάνεις. Εγω αυτό που έχω να πω περι συμφωνιών είναι πώς δεν κάνουν κ τις καλύτερες συμφωνίες όλοι οι "καημένοι" οι γιατροι! Αυτος που πήγαινα δεν μας πήρε ποτέ επίσκεψη ενώ κάθε φορά τον ρωτούσαμε. Έλεγε "άλλη φορά, δεν πειράζει". Χαρά εμείς λέμε α τι καλά τι καλός κ λοιπές μη τις χαρακτηρίσω. Ωστόσο από το πρώτο ραντεβού τον ρωτούσαμε ποια θα είναι η αμοιβή του στο τέλος κ ποτέ δεν μας απάντησε παρα μόνο στους τελευταίους μήνες!!!! Δηλαδή αυτό το βρίσκεις σωστό; Ή αν εγώ ήθελα να αλλάξω μετά γιατρο, με το ποσό που μου είπε θα έπρεπε να τον ρωτήσω τι χρωστάω;;; Κ να μου ζητήσει ότι του κατέβει;;;

ναι ο γιατρος της ειμαι.τι αλλο θα ακουσω?Καθε ανθρωπος πρεπει να πληρωνεται και δυστυχως αυτος κοστολογει τις παροχες του. Οταν πηγαινουμε σε ενα γιατρο θα πρεπει να ειμαστε ξεκαθαρει για το τι ζηταμε. Στο κομμωτηριο 10 λεπτα ειναι το κουρεμα και δινουμε 30 ευρω τουλαχιστον

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 61
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ναι ο γιατρος της ειμαι.τι αλλο θα ακουσω?Καθε ανθρωπος πρεπει να πληρωνεται και δυστυχως αυτος κοστολογει τις παροχες του. Οταν πηγαινουμε σε ενα γιατρο θα πρεπει να ειμαστε ξεκαθαρει για το τι ζηταμε. Στο κομμωτηριο 10 λεπτα ειναι το κουρεμα και δινουμε 30 ευρω τουλαχιστον

 

30ευρω για κουρεμα στην Εκαλη μονο. Εγω ενα πραγμα δεν καταλαβαινω. Γιατι τετοια εμμονη επι του θεματος? Μπηκες το πρωι ειδες απαντησεις, συμφωνησες με μια κοπελα κ το θεμα δεν συνεχιστηκε. Δεν σχολιασες τη δικη μου δημοσιευση κ μπαινεις τωρα μονο για αυτο? Δεν ξερω τι προσωπικα θεματα εχεις αλλα δν χρειαζεται να επιτιθεσαι σε αγνωστους. Κουβεντα κανουμε. Οσο για το αν εισαι ο γιατρος της ειναι το τροπος του λεγειν που λεμε?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Η κοπελα αν καταλαβα καλα , ήξερε οτι ο γιατρος της ειναι συμβεβλημένος με τον ΕΟΠΥΥ ,οποτε προφανώς για αυτο δεν προβληματίστηκε για τα χρηματα που ΔΕΝ της ζητούσε!

Επειδή ειμαι της δουλειάς , δουλεύω γραμματέας σε γιατρο θα σας πω τα εξης:

 

Ο καθε γιατρος ή ειναι συμβεβλημένος με τον ΕΟΠΥΥ ή δεν ειναι! Αν ειναι περιλαμβάνει απο επίσκεψη μεχρι εξετασεις και υπέρηχους.

Αυτο που διαβασα οτι κάποιοι ειναι μονο για επισκέψεις και κάποιοι μονο για εξετασεις ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ! Όσοι ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ συμβ. εχουν κωδικούς απο τον ΕΟΠΥΥ για συνταγογράφηση!

 

Απο την στιγμή που πηγαινε μεσω ταμείου για εξεταση , η επίσκεψη ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ ! Για τον υπερηχο αν εκανε θα έδινε μονο την συμμετοχή , γύρω στα 9-10?.

 

Αυτα που ζητάει ο γιατρος ειναι καθαρά γιατι ξενέρωσε επειδη δεν θα παρει τα λεφτα του τοκετου !!! Απο την στιγμή που δεν της ζητούσε λεφτα , παει να πει πως κάλυπτε τον υπερηχο μεσω ταμείου , οποτε δεν τον ενοιαζαν τα 9-10? της καθε φοράς! Αν τα ηθελε ηταν υποχρεωμένος να την βαλει να υπογράψει στο χαρτί και της επίσκεψης και του παραπεμπτικου του υπέρηχου κα να της δωσει και απόδειξη για τα 10?.

Απο την στιγμή που δεν το εκανε , δεν εχει δικαίωμα να ζητήσει ΤΙΠΟΤΑ ΑΝΑΔΡΟΜΙΚΑ !!!

 

Όσον αφορα τους χαρακτηρισμούς τους γιατρού προς την κοπελα , απλα δειχνει τον πραγματικό του χαρακτήρα και παλι καλα που έφυγε απο αυτον εστω και για αλλο λογο!!!

Τωρα για το μεταξυ μας που μιλάτε με αυτο τον τροπο καποιες απο εσας , θα πω πως πρώτον πως ειστε αγενεις και δεύτερον πως κανένας γιατρος δεν ειναι Θεος για να μπορει να ασέλγει στο κορμί , στην ψυχη και στα χρηματα μας με αυτο τον τροπο ,οποτε δε καταλαβαινω το πάθος με το οποιο στηρίζεται τον συγκεκριμενο γιατρο!

 

Και επειδη δουλεύω με γιατρους, τα τελευταια 10χρονια της ζωής μου , και δυστυχώς εχω γνωρίσει πολλούς , οι πιο πολλοί απο αυτους ειναι τσαμπατζηδες , κλέφτες , ψεύτες και απατεώνες !!! Λίγοι ειναι άξιοι γιατροι και αξίζουν σαν άνθρωποι!!

HpRzp3.png0ExJp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Η κοπελα αν καταλαβα καλα , ήξερε οτι ο γιατρος της ειναι συμβεβλημένος με τον ΕΟΠΥΥ ,οποτε προφανώς για αυτο δεν προβληματίστηκε για τα χρηματα που ΔΕΝ της ζητούσε!

Επειδή ειμαι της δουλειάς , δουλεύω γραμματέας σε γιατρο θα σας πω τα εξης:

 

Ο καθε γιατρος ή ειναι συμβεβλημένος με τον ΕΟΠΥΥ ή δεν ειναι! Αν ειναι περιλαμβάνει απο επίσκεψη μεχρι εξετασεις και υπέρηχους.

Αυτο που διαβασα οτι κάποιοι ειναι μονο για επισκέψεις και κάποιοι μονο για εξετασεις ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ! Όσοι ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ συμβ. εχουν κωδικούς απο τον ΕΟΠΥΥ για συνταγογράφηση!

 

Απο την στιγμή που πηγαινε μεσω ταμείου για εξεταση , η επίσκεψη ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ ! Για τον υπερηχο αν εκανε θα έδινε μονο την συμμετοχή , γύρω στα 9-10?.

 

Αυτα που ζητάει ο γιατρος ειναι καθαρά γιατι ξενέρωσε επειδη δεν θα παρει τα λεφτα του τοκετου !!! Απο την στιγμή που δεν της ζητούσε λεφτα , παει να πει πως κάλυπτε τον υπερηχο μεσω ταμείου , οποτε δεν τον ενοιαζαν τα 9-10? της καθε φοράς! Αν τα ηθελε ηταν υποχρεωμένος να την βαλει να υπογράψει στο χαρτί και της επίσκεψης και του παραπεμπτικου του υπέρηχου κα να της δωσει και απόδειξη για τα 10?.

Απο την στιγμή που δεν το εκανε , δεν εχει δικαίωμα να ζητήσει ΤΙΠΟΤΑ ΑΝΑΔΡΟΜΙΚΑ !!!

 

Όσον αφορα τους χαρακτηρισμούς τους γιατρού προς την κοπελα , απλα δειχνει τον πραγματικό του χαρακτήρα και παλι καλα που έφυγε απο αυτον εστω και για αλλο λογο!!!

Τωρα για το μεταξυ μας που μιλάτε με αυτο τον τροπο καποιες απο εσας , θα πω πως πρώτον πως ειστε αγενεις και δεύτερον πως κανένας γιατρος δεν ειναι Θεος για να μπορει να ασέλγει στο κορμί , στην ψυχη και στα χρηματα μας με αυτο τον τροπο ,οποτε δε καταλαβαινω το πάθος με το οποιο στηρίζεται τον συγκεκριμενο γιατρο!

 

Και επειδη δουλεύω με γιατρους, τα τελευταια 10χρονια της ζωής μου , και δυστυχώς εχω γνωρίσει πολλούς , οι πιο πολλοί απο αυτους ειναι τσαμπατζηδες , κλέφτες , ψεύτες και απατεώνες !!! Λίγοι ειναι άξιοι γιατροι και αξίζουν σαν άνθρωποι!!

Δεν τα ξερεις τοσο καλα!!

Υπαρχουν δυο ειδων συμβασεις αυτοι που υπεγραψαν μονο για επισκεψεις και αυτοι που εχουν και πραξεις μεσα!

Δευτερον η κοπελα οταν της ζητηθηκε να πληρωσει τοτε καταλαβε οτι ο γιατρος της ειναι συμβεβλημενος με τον εοπυυ. Και παλι υπαρχει οριο επισκεψεων μεσω εοπυυ.Οποτε ας μη βγαζουμε συμπερασματα

Λυπαμαι οταν ακουω απο κοπελα που δουλευει σε ιατρειο να μιλαει ετσι για αυτους που της εδωσαν χρηματα. Θα ηθελα να ακουσω και καποιους απο τους ιατρους στους οποιους δουλεψατε την αποψη τους για εσαςή ας το θεσω γενικα προς τα ατομα που δουλεψαν μαζι τους.

Θα συμφωνησω με καποιες κοπελες εδω μεσα οι οποιες υποστηριζουν να πληρωθει ο ιατρος και μετα ο καθενας το δρομο του.Θα ηθελα να δω τους δικου σας χαρακτηρισμους αν δε σας εδιναν αυτα που ειχαν συμφωνηθει...(να μην επεφταν στο στομα σας)

,,,,,,,?

Link to comment
Share on other sites

Δεν τα ξερεις τοσο καλα!!

Υπαρχουν δυο ειδων συμβασεις αυτοι που υπεγραψαν μονο για επισκεψεις και αυτοι που εχουν και πραξεις μεσα!

Δευτερον η κοπελα οταν της ζητηθηκε να πληρωσει τοτε καταλαβε οτι ο γιατρος της ειναι συμβεβλημενος με τον εοπυυ. Και παλι υπαρχει οριο επισκεψεων μεσω εοπυυ.Οποτε ας μη βγαζουμε συμπερασματα

Λυπαμαι οταν ακουω απο κοπελα που δουλευει σε ιατρειο να μιλαει ετσι για αυτους που της εδωσαν χρηματα. Θα ηθελα να ακουσω και καποιους απο τους ιατρους στους οποιους δουλεψατε την αποψη τους για εσαςή ας το θεσω γενικα προς τα ατομα που δουλεψαν μαζι τους.

Θα συμφωνησω με καποιες κοπελες εδω μεσα οι οποιες υποστηριζουν να πληρωθει ο ιατρος και μετα ο καθενας το δρομο του.Θα ηθελα να δω τους δικου σας χαρακτηρισμους αν δε σας εδιναν αυτα που ειχαν συμφωνηθει...(να μην επεφταν στο στομα σας)

 

Λαθος καταλαβες, ηξερα πως ειναι με τον ΕΟΠΥΥ γιατι ειχα παει και πριν την εγκυμοσυνη και δεν ειχα πληρωσει. Για αυτο τον διαλεξα τον γιατρο κιολας, επειδη ηταν με ΕΟΠΥΥ. Η ιατρικη πραξη του υπερηχου κοστολογειται 8 ευρω και σε αυτο πληρωνει ο ασφαλισμενος συμμετοχη 15%. Επειδη η γραμματεας του δεν προλαβαινε γενικα (ειχε τυχει να περιμενω 40 λεπτα για να μου γραψει μια συνταγη), απο την στιγμη που πληρωσα 50 ευρω καποια στιγμη, θεωρησα πως ειναι ενα συγκεντρωτικο υπερηχων. Δεν ενημερωθηκα ποτε διαφορετικα και δεν συμφωνηθηκε ποτε κατι αλλο. Δεν καταλαβαινω πως μιλατε για αθετηση συμφωνιας απο την στιγμη που δεν υπηρχε συμφωνια.

Επισης δεν ειμαι υποχρεωμενη να γνωριζω οτι πρεπει να υπογραψω καπου για τον υπερηχο μεσω ΕΟΠΥΥ, δεν ειναι δουλεια μου να το ξερω. Απο την στιγμη που πραγματοποιω την επισκεψη και δεν αναφερεται κατι αλλο επιτοπου, δεν γινεται εκ των υστερων να λέει "α, δεν ήξερες????"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λαθος καταλαβες, ηξερα πως ειναι με τον ΕΟΠΥΥ γιατι ειχα παει και πριν την εγκυμοσυνη και δεν ειχα πληρωσει. Για αυτο τον διαλεξα τον γιατρο κιολας, επειδη ηταν με ΕΟΠΥΥ. Η ιατρικη πραξη του υπερηχου κοστολογειται 8 ευρω και σε αυτο πληρωνει ο ασφαλισμενος συμμετοχη 15%. Επειδη η γραμματεας του δεν προλαβαινε γενικα (ειχε τυχει να περιμενω 40 λεπτα για να μου γραψει μια συνταγη), απο την στιγμη που πληρωσα 50 ευρω καποια στιγμη, θεωρησα πως ειναι ενα συγκεντρωτικο υπερηχων. Δεν ενημερωθηκα ποτε διαφορετικα και δεν συμφωνηθηκε ποτε κατι αλλο. Δεν καταλαβαινω πως μιλατε για αθετηση συμφωνιας απο την στιγμη που δεν υπηρχε συμφωνια.

Επισης δεν ειμαι υποχρεωμενη να γνωριζω οτι πρεπει να υπογραψω καπου για τον υπερηχο μεσω ΕΟΠΥΥ, δεν ειναι δουλεια μου να το ξερω. Απο την στιγμη που πραγματοποιω την επισκεψη και δεν αναφερεται κατι αλλο επιτοπου, δεν γινεται εκ των υστερων να λέει "α, δεν ήξερες????"

απο που ξερεις σε τι αναλογει το 15%?γιατι εχω δει σε γυναικολογο η συμμετοχη μου να ειναι 40 ευρω μονο για υπερηχο.τον οποιο και υπογραφα.Και οπως λεει ο Νοντυ του ελεγες οτι το ρφαντεβου ειναι με εοπυυ?γιατι ο καθε ιατρος εχει ορισμενα ραντεβου

Link to comment
Share on other sites

Λαθος καταλαβες, ηξερα πως ειναι με τον ΕΟΠΥΥ γιατι ειχα παει και πριν την εγκυμοσυνη και δεν ειχα πληρωσει. Για αυτο τον διαλεξα τον γιατρο κιολας, επειδη ηταν με ΕΟΠΥΥ. Η ιατρικη πραξη του υπερηχου κοστολογειται 8 ευρω και σε αυτο πληρωνει ο ασφαλισμενος συμμετοχη 15%. Επειδη η γραμματεας του δεν προλαβαινε γενικα (ειχε τυχει να περιμενω 40 λεπτα για να μου γραψει μια συνταγη), απο την στιγμη που πληρωσα 50 ευρω καποια στιγμη, θεωρησα πως ειναι ενα συγκεντρωτικο υπερηχων. Δεν ενημερωθηκα ποτε διαφορετικα και δεν συμφωνηθηκε ποτε κατι αλλο. Δεν καταλαβαινω πως μιλατε για αθετηση συμφωνιας απο την στιγμη που δεν υπηρχε συμφωνια.

Επισης δεν ειμαι υποχρεωμενη να γνωριζω οτι πρεπει να υπογραψω καπου για τον υπερηχο μεσω ΕΟΠΥΥ, δεν ειναι δουλεια μου να το ξερω. Απο την στιγμη που πραγματοποιω την επισκεψη και δεν αναφερεται κατι αλλο επιτοπου, δεν γινεται εκ των υστερων να λέει "α, δεν ήξερες????"

 

Μιλάνε για αθετηση συμφωνίας, γιατί οι γιατροί υποστηρίζουν πάντα ο ένας τον άλλον και ειδικά όταν όταν παίζουν λεφτά στην μέση...άστα να πάνε!!! Επειδη έχω καεί και προσωπικά και οικογενειακά από γιατρούς, που υποτίθεται ήταν σπουδαίοι επιστήμονες, οικογενειακοι φίλοι και συνεργάτες, έχω κάθε δικαιωμα να ομιλώ για αυτούς και με ακόμη χειρότερα λόγια,παρόλα αυτά δεν το κάνω...

Όσον αφορά για την κοπέλα που λέει ότι μου έδιναν λεφτά οι προηγούμενοι εργοδότες, ναι μου έδιναν αλλά όχι τσάμπα...τους έβγαζα τέτοια δουλειά που πριν παραιτηθώ εκπαιδευα δύο άτομα κάθε φορά για να με αντικαταστησουν!!!

Πάλι καλά και δοξαζω τον Θεό που στον γιατρο που ειμαι τωρα εκτός από αξιόλογος άνθρωπος είναι και σπουδαίος επιστήμονας!!!

HpRzp3.png0ExJp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

απο που ξερεις σε τι αναλογει το 15%?γιατι εχω δει σε γυναικολογο η συμμετοχη μου να ειναι 40 ευρω μονο για υπερηχο.τον οποιο και υπογραφα.Και οπως λεει ο Νοντυ του ελεγες οτι το ρφαντεβου ειναι με εοπυυ?γιατι ο καθε ιατρος εχει ορισμενα ραντεβου

 

Ό κάθε γιατρος συμβεβλημενος με ΕΟΠΥΥ είναι υποχρεωμένος να ενημερώνει από πριν ότι το ραντεβού είναι ιδιωτικό και ότι έχει κλείσει το πλαφόν...Μεχρι πριν δύο μήνες είχαν όριο 300 επισκέψεις οι οποίες έγιναν 200. Όταν το υπερυχο κοστίζει περίπου 75? η συμμετοχή είναι 10,5... Βέβαια η τιμή του γυναικολογικου υπερηχου δεν γνωρίζω ποια είναι αλλά φαντάζομαι πως εκεί κυμαίνεται....

HpRzp3.png0ExJp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

απο που ξερεις σε τι αναλογει το 15%?γιατι εχω δει σε γυναικολογο η συμμετοχη μου να ειναι 40 ευρω μονο για υπερηχο.τον οποιο και υπογραφα.Και οπως λεει ο Νοντυ του ελεγες οτι το ρφαντεβου ειναι με εοπυυ?γιατι ο καθε ιατρος εχει ορισμενα ραντεβου

 

Οπως εχω ξαναγραψει πιο πανω, το τοπικο παραρτημα του ΕΟΠΥΥ με ενημερωσε πως ο υπερηχος ειναι στα 8 ευρω. Επισης πλεον φαινονται online τα ραντεβου που εχει συμπληρωσει ενας γιατρος και ο συγκεκριμενος σε κανεναν μηνα απο αυτους που πηγαινα δεν εχει φτασει το πλαφον του. Επισης ειναι υποχρεωμενος να ενημερωσει εκ των προτερων αν το εχει φτασει, να πει ποιο ειναι το κοστος ιδιωτικα και να το εισπραξει κοβοντας αποδειξη επιτοπου. Σε καμια περιπτωση αναδρομικα.

Δεν ξερω τι ειδους υπερηχο ειχες κανει, ισως ηταν κατι αλλο ή εχει αλλαξει το τιμολογιο απο τοτε. Οι πληροφοριες μου ειναι απευθειας απο τον ΕΟΠΥΥ.

Link to comment
Share on other sites

Οπως εχω ξαναγραψει πιο πανω, το τοπικο παραρτημα του ΕΟΠΥΥ με ενημερωσε πως ο υπερηχος ειναι στα 8 ευρω. Επισης πλεον φαινονται online τα ραντεβου που εχει συμπληρωσει ενας γιατρος και ο συγκεκριμενος σε κανεναν μηνα απο αυτους που πηγαινα δεν εχει φτασει το πλαφον του. Επισης ειναι υποχρεωμενος να ενημερωσει εκ των προτερων αν το εχει φτασει, να πει ποιο ειναι το κοστος ιδιωτικα και να το εισπραξει κοβοντας αποδειξη επιτοπου. Σε καμια περιπτωση αναδρομικα.

Δεν ξερω τι ειδους υπερηχο ειχες κανει, ισως ηταν κατι αλλο ή εχει αλλαξει το τιμολογιο απο τοτε. Οι πληροφοριες μου ειναι απευθειας απο τον ΕΟΠΥΥ.

μπορεις να πας στο τορινο ιατρο σου και να ζητησεις να δεις την καρτελα σου ηλεκτρονικα για να δεις τι σου εχει χρεωσει.

δεν ειναι 8 ευρω και ασε τι λενε οι υπαλληλοι χρεωνουν για τη δεξια ωοθηκη εριστερη ωοθηκη doppler k.a πολλα.οποτε ανεβαινει το κοστολογιο. Συν οτι αυτα ειναι για γυναικολογικους υπερηχους και δε ξερω ποσους δικαιουσε να κανεις μεσω εοπυυ για την εγκυμοσυνη δεν υπαρχει κοστολογιο.

Μην προσπαθεις να με πησεις.Το σωστο ηταν να του εδεινες τα χρηματα εφοσον δε θα ξαναπηγαινες.μια και απο οτι ειχες πει ειχατε μιλησει απο την αρχη παρακολυθηση και τοκετος ειναι καποιο ποσον.

Θελω να ρωτησω στον τωρινο ιατρο σου τι κανεις?ποσο σε παιρνει?μια και εφοσον ηθελες να γεννησεις σε εξωτερικο ιατρο καποιον θα εχεις εκει τι πληρωνεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η κοπέλα δεν νομίζω οτι οφείλει να πείσει κάποιον για τις απαντήσεις της ή για το πως χειρίστηκε την κατάσταση. Απο την στιγμή που ένιωσε οτι ο γιατρός αυτος δεν την καλύπτει και δεν τον εμπιστεύεται για να γεννήσει μαζί του καλά και έκανε. Ο γιατρός δεν τα "λέει" λίγο περίεργα; Δηλαδή ενώ ζήταγε 300 ευρώ μετά δέχτηκε να κάνει μείωση στις χρεώσεις του; Ήξερε ή δεν ήξερε σε τί ποσο αντιστοιχούν οι υπηρεσίες του; Το οτι την έβρισε στο τέλος σου δείχνει συμπεριφορά επιστήμονα; Μάλλον τα έπαιρνε και απο τον ασφαλιστικό φορέα και κοιτούσε να τα πάρει και απο την ασθενή του.

VH6Dp2.png

ivf7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Eγω πα΄ντως καταλαβα ότι η θεματοθετρια πηγαινε ΙΔΙΩΤΙΚΑ στον ιατρο...δεν προσεξε ότι μετα από κάθε επισκεψη ΔΕΝ υπεγραφε εντυπο ώστε να πληρωθεί μεσω ταμειου ο γιατρος??? Κακη συνενοηση από την αρχη...και επιπλέον εσεις που δινεται 15 ευρω για να σας κανει μια αποφοιτος λυκειου μανικιουρ τα νυχια(!) κοστολογείται με 15 ευρω τον υπερηχο του παιδιου σας??//

Εγω παντως δεν καταλαβαινω τι ηθελε η θεματοθετρια..ανακαλειψε λιγο αργα τα οικονομικα θεματα ενός τοκετου...αποφασισε να διακοψει τη συνεργασια της με το γιατρο θεωρώντας ότι δεν επρεπε να πληρωσει ΤΙΠΟΤΑ...και ο γιατρος βεβαια κακως το χειριστηκε επρεπε να αμείβεται σε κάθε επισκεψη..αλλα η θεματοθετρια τι θελει/? Να της πουμε μπραβο?/???

Εγω δεν λεω μπραβο ουτε στο γιατρο ουτε στη θεματοθετρια!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...