Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ "LUDUS" η "ΗΛΙΟΦΕΓΓΑΡΟ"


Recommended Posts

Γεια σας και πάλι,

 

 

 

Σκέφτομαι να εγγράψω τον μικρούλη μου (18 μηνών) σε παιδικό σταθμό και έχω υπ' όψιν μου τους παιδικούς σταθμούς "LUDUS" στο Μαρούσι και "ΗΛΙΟΦΕΓΓΑΡΟ" στην Πεύκη. Υπάρχουν γονείς από το forum που να έχουν κάποια εμπειρία από τη συνεργασία τους με τους συγκεκριμένους σταθμούς;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα Talita

 

Εγώ τον Ludus τον έχω στην καρδιά μου. Εκεί ήθελα να στείλω την κόρη μου, αλλά μεγάλο το κόστος, και αφού μας πήραν και στον δημοτικό, είπα να μην την στείλω.

 

Μία φίλη μου όμως στέλνει εκεί την κόρη της από πέρυσι που ήταν περίπου 27 μηνών και είναι σούπερ ευχαριστημένη. Ασχολούνται και δουλεύουν πολύ με τα παιδιά. Είναι καθαρά, τρώνε καλά και απ'ότι έχω δει σε video που μου έχει δείξει, κάνουν απίστευτα πράγματα γι' αυτήν την ηλικία των 2,5 χρονών. Βέβαια μέτρο σύγκρισης θα έχω τα χριστούγεννα που θα είναι η πρώτη γιορτή της κόρης μου στο δικό μας σταθμό που θα την δω και εγω. Αλλά κατά γενική ομολογία και εγώ εάν δεν είχα άλλη επιλογή (και βασικά το οικονομικό) θα την έστελνα εκει.

 

Μαίρη

Η Δαναη μου ήρθε 16-2-2008

Αντίο μεμπάκι 28-7-2010

Ο Τάσος μου ήρθε 22-8-2011

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...