Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μήπως ξέρετε τι είναι? (Καρουμπαλάκι στο σβέρκο)


Recommended Posts

Έχει περίπου ένα μήνα τώρα, που χαιδεύοντας το κεφαλάκι του μπεμπάκου μου, ψηλάφησα ένα μικρό καρουμπαλάκι πίσω στο σβέρκο του.

Το έχει μόνο από τη μια πλευρά, δε φαίνεται να ενοχλείται όταν το αγγίζω δεν έχει χτυπήσει ποτέ έτσι ώστε να δικαιολογείται η εμφάνηση του και δεν ξέρω αν εμφανίστηκε τώρα ή προυπήρχε. Μάλλον δεν έτυχε ποτέ να το ψάξω με τόση λεπτομέρεια.

Να είναι κανένας αδένας? ή να αρχίσω να ανησυχώ?

Σε μια βδομάδα έχουμε γιατρό και θα τον ρωτήσω αλλά ως τότε ήθελα και τη δικιά σας γνώμη. .....

glitterfy071816980D37.gif 767d1f5390.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


elena32 ευχαριστώ για την απάντηση. Δεν πέρασε κάποια ίωση πρόσφατα, οπότε αν έιναι όπως τα λες μάλλον θα φταίνε τα δοντάκια, δεν έχει βγάλει ακόμη βέβαια αλλά μια ενόχληση στα ούλα βλέπω οτι την έχει. Μακάρι να είναι αδένας και τίποτα πιο περίπλοκο....

glitterfy071816980D37.gif 767d1f5390.png
Link to comment
Share on other sites

ειναι σιγουρα αδενας κ αυτα βγαινουν μετα απο καποια ιωση η απο δοντια.σε κανα μηνα θα φυγει να ξερεις

 

τα δίδυμα μου έχουν και τα δύο τέτοια καρουμπαλάκια από 2 μηνών . Είναι αδένες που οφείλονται σε κάποια ίωση. Δεν είναι τίποτα. Το κακό είναι ότι μετα από 3 χρόνια ακόμα υπάρχουν. Επίσεις και εγώ που είμαι 36 έχω τέτοια καρουμπαλάκια από μωρό. Προφανως κάποια δεν φεύγουνε

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...