Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

σπερμα χαλια και εγκυος


Recommended Posts

κοριτσια γεια σας θελω να σας πω την ιστορια μου για να παρετε κουραγιο,εκανα πεντε ατυχες σπερματεγχυσεις λογω οτι ο αντρας μου ειχε χαλια σπερμα εκεινος 32 και εγω 28 με πολυκιστικες,οταν λεω χαλια οι γιατροι μας ειπαν οτι το σπερμα του μοιαζει με 70 ετων αντρα και οτι ουτε με θαυμα δεν θα κανουμε παιδι,εδω να σας πω οτι εχουμε μια κορουλα 6 ετων την εκανα 22 και οταν το ελεγα στουσ γιατρους μου απαντουσαν με τον ιδιο αντρα?κι ομως κοριτσια θελω να σας πω οτι γινονται θαυματα πανω που απελπιστηκαμε και το ξεχασαμε εγινε απο μονο του και πριν 8 εβδομαδες εμαθα οτι ειμαι εγκυος.....κλαμα ο αντρας μου κλαμα η κορουλα μου που επιτελους θα εχει αδερφακι κλαμα κι εγω μα πανω απο ολα προσευχη και ευχαριστω πολυ την παναγια,τον αγιο μου εφραιμ,και την αγια ειρηνη χρυσοβαλαντω, που ακουσαν το παραπονο και τα παρακαλια της κορουλας μου και μας ελεησαν με το πιο ομορφο δωρο.κουραγιο κοριτσακια μου και η παναγια θα γεμισει ολες τις αγκαλιτσες με υγιει μωρακια,σας το ευχομαι και θα προσευχομαι για ολες σας.........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να ηξερες μονο ποσο κουραγιο μου δινει η ιστορια σου!! Εγω εκανα την πρωτη μου σπερματεγχυση κ απο οτι φαινεται θα ειναι αποτυχημενη.. Η πιστη κ η προσευχη σωζουν κ κανουν θαυματα!!

Να σου ζησει η οικογενεια σου κ με το καλο το νεο σας μωρακι!! Να ειστε ολοι καλα!!

Ysh1p3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια γεια σας θελω να σας πω την ιστορια μου για να παρετε κουραγιο,εκανα πεντε ατυχες σπερματεγχυσεις λογω οτι ο αντρας μου ειχε χαλια σπερμα εκεινος 32 και εγω 28 με πολυκιστικες,οταν λεω χαλια οι γιατροι μας ειπαν οτι το σπερμα του μοιαζει με 70 ετων αντρα και οτι ουτε με θαυμα δεν θα κανουμε παιδι,εδω να σας πω οτι εχουμε μια κορουλα 6 ετων την εκανα 22 και οταν το ελεγα στουσ γιατρους μου απαντουσαν με τον ιδιο αντρα?κι ομως κοριτσια θελω να σας πω οτι γινονται θαυματα πανω που απελπιστηκαμε και το ξεχασαμε εγινε απο μονο του και πριν 8 εβδομαδες εμαθα οτι ειμαι εγκυος.....κλαμα ο αντρας μου κλαμα η κορουλα μου που επιτελους θα εχει αδερφακι κλαμα κι εγω μα πανω απο ολα προσευχη και ευχαριστω πολυ την παναγια,τον αγιο μου εφραιμ,και την αγια ειρηνη χρυσοβαλαντω, που ακουσαν το παραπονο και τα παρακαλια της κορουλας μου και μας ελεησαν με το πιο ομορφο δωρο.κουραγιο κοριτσακια μου και η παναγια θα γεμισει ολες τις αγκαλιτσες με υγιει μωρακια,σας το ευχομαι και θα προσευχομαι για ολες σας.........

 

 

σου ευχομαι να εχεις μια καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη και σε λιγους μηνες να κρατας ενα υγιεστατο μωρακι στην αγκαλια σου!!!!με την ιστορια σου μας δινεις πολυ κουραγιο επειδη κι εμεις εχουμε προβλημα με το σπερμα το οποιο εχει διορθωθει κατα πολυ αλλα δεν εχει φτασει στο επιθυμητο αποτελεσμα μηπως θα σου ηταν ευκολο να μας πεις για τι τιμες μιλαμε???που ειχε προβλημα στην ποσοτητα στην κινητικοτητα στη μορφολογια????ελπιζω να μην σε φερνω σε δυσκολη θεση απλα ρωταω γιατι εχω απελπιστει/απογοητευτει.......ευχαριστω!!!

 

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακι μου οι τιμεσ ηταν αθλιες δηλαδη 5εκατομυρια εκ τον οποιον ηταν ολα ψοφια και μασ ειχε τονισει ο ουρολογος οτι μπροστινη κινηση ειχαμε μηδενικη,να φανταστεις μου ελεγε οτι κανουν γυρω γυρω ολοι απο το ωαριο μεχρι να ψοφησουν,αυριο θα βρω τα σπερμοδιαγραματα και θα σου πω πιο συγκεκριμενα.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακι μου οι τιμεσ ηταν αθλιες δηλαδη 5εκατομυρια εκ τον οποιον ηταν ολα ψοφια και μασ ειχε τονισει ο ουρολογος οτι μπροστινη κινηση ειχαμε μηδενικη,να φανταστεις μου ελεγε οτι κανουν γυρω γυρω ολοι απο το ωαριο μεχρι να ψοφησουν,αυριο θα βρω τα σπερμοδιαγραματα και θα σου πω πιο συγκεκριμενα.

 

 

σ ευχαριστω παρα πολυ για την αμεση απαντηση!!!δεν χρειαζεται να ψαξεια αρκουν αυτα που μου ειπες

εγω δηλαδη με 16 εκατ 25% κιν και 80% ζωτικοτητα να μην μιλαω καθολου!!!!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σ ευχαριστω κοριτσακι μου για τις ευχες σου,θελω να σου πω να προσευχηθεις απο την καρδια σου στην παναγιτσα και να εχεις πιστη,και θα συμβει και σε σενα το θαυματακι και στο λεω εγω που το ζητουσα για 5 χρονια και ειχα απελπιστει,σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να πανε ολα καλα,και να γεμισει η αγκαλιτσα σου...

Link to comment
Share on other sites

σ ευχαριστω κοριτσακι μου για τις ευχες σου,θελω να σου πω να προσευχηθεις απο την καρδια σου στην παναγιτσα και να εχεις πιστη,και θα συμβει και σε σενα το θαυματακι και στο λεω εγω που το ζητουσα για 5 χρονια και ειχα απελπιστει,σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να πανε ολα καλα,και να γεμισει η αγκαλιτσα σου...

 

 

σ ευχαριστω πολυ και μπραβο για την υπομονη που εκανες 5 χρονια εγω 6 μηνες προσπαθω και παω να τρελαθω............

 

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια γεια σας θελω να σας πω την ιστορια μου για να παρετε κουραγιο,εκανα πεντε ατυχες σπερματεγχυσεις λογω οτι ο αντρας μου ειχε χαλια σπερμα εκεινος 32 και εγω 28 με πολυκιστικες,οταν λεω χαλια οι γιατροι μας ειπαν οτι το σπερμα του μοιαζει με 70 ετων αντρα και οτι ουτε με θαυμα δεν θα κανουμε παιδι,εδω να σας πω οτι εχουμε μια κορουλα 6 ετων την εκανα 22 και οταν το ελεγα στουσ γιατρους μου απαντουσαν με τον ιδιο αντρα?κι ομως κοριτσια θελω να σας πω οτι γινονται θαυματα πανω που απελπιστηκαμε και το ξεχασαμε εγινε απο μονο του και πριν 8 εβδομαδες εμαθα οτι ειμαι εγκυος.....κλαμα ο αντρας μου κλαμα η κορουλα μου που επιτελους θα εχει αδερφακι κλαμα κι εγω μα πανω απο ολα προσευχη και ευχαριστω πολυ την παναγια,τον αγιο μου εφραιμ,και την αγια ειρηνη χρυσοβαλαντω, που ακουσαν το παραπονο και τα παρακαλια της κορουλας μου και μας ελεησαν με το πιο ομορφο δωρο.κουραγιο κοριτσακια μου και η παναγια θα γεμισει ολες τις αγκαλιτσες με υγιει μωρακια,σας το ευχομαι και θα προσευχομαι για ολες σας.........

Σου εύχομαι να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη...και σε λίγους μήνες να χαιρέσαι και τα δύο σου παιδάκια!!!

Να ξέρες πόση ελπίδα μου δίνεις τώρα...εμείς προσπαθούμε εδώ και 2 χρόνια με χαμηλή κινητικότητα...και εμάς στην αρχή ήταν 0 τώρα είναι λίγο καλύτερα...καναμέ και εμείς τη πρώτη αποτυγχημένη σπερματέγχυνση στις 28/4...

Ευχαριστούμε!!!Η Παναγία θα μας κάνει όλες μάνες!!!

Αγία μου Άννα κάνεμε μάνα

Ο Άγιος Ιωάννης ο Θεολόγος να μας βοηθήσει όλες να γίνουμε μανούλες

Link to comment
Share on other sites

Με 99% ανώμαλα σπερματοζωάρια.....8% κινητικότητα....1 κλειστή σάλπιγγα....1 ημιδιαπερατή.....1 αποτυχημένη εξωσωματική με 22 ωάρια αλλά "τζούφιο" σπέρμα......ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ....μόλις το ξεχάσαμε λόγω μιας συγκυρίας ήρθε αναπάντεχα ο πρώτος μας γιος ως εκ θαύματος κατά τους γιατρούς και μόλις μου ήρθε η περίοδος στον 1 χρόνο περίπου λόγω θηλασμού έσκασε και η δεύτερη εγκυμοσύνη και μάλιστα δίδυμη.

Τώρα με τα 3 μου θηριάκια όλα αυτά μου φαίνονται σαν μια καλοστημένη φάρσα.

Καλή λευτεριά κοπέλα μου με ένα υγιές μωρό!

Link to comment
Share on other sites

Με 99% ανώμαλα σπερματοζωάρια.....8% κινητικότητα....1 κλειστή σάλπιγγα....1 ημιδιαπερατή.....1 αποτυχημένη εξωσωματική με 22 ωάρια αλλά "τζούφιο" σπέρμα......ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ....μόλις το ξεχάσαμε λόγω μιας συγκυρίας ήρθε αναπάντεχα ο πρώτος μας γιος ως εκ θαύματος κατά τους γιατρούς και μόλις μου ήρθε η περίοδος στον 1 χρόνο περίπου λόγω θηλασμού έσκασε και η δεύτερη εγκυμοσύνη και μάλιστα δίδυμη.

Τώρα με τα 3 μου θηριάκια όλα αυτά μου φαίνονται σαν μια καλοστημένη φάρσα.

Καλή λευτεριά κοπέλα μου με ένα υγιές μωρό!

 

ρε συ απίστευτο......να σου ζήσουν κοπέλα μου. είσαι πολύ τυχερή μαμά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Με 99% ανώμαλα σπερματοζωάρια.....8% κινητικότητα....1 κλειστή σάλπιγγα....1 ημιδιαπερατή.....1 αποτυχημένη εξωσωματική με 22 ωάρια αλλά "τζούφιο" σπέρμα......ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ....μόλις το ξεχάσαμε λόγω μιας συγκυρίας ήρθε αναπάντεχα ο πρώτος μας γιος ως εκ θαύματος κατά τους γιατρούς και μόλις μου ήρθε η περίοδος στον 1 χρόνο περίπου λόγω θηλασμού έσκασε και η δεύτερη εγκυμοσύνη και μάλιστα δίδυμη.

Τώρα με τα 3 μου θηριάκια όλα αυτά μου φαίνονται σαν μια καλοστημένη φάρσα.

Καλή λευτεριά κοπέλα μου με ένα υγιές μωρό!

 

AX τετοια να ακουμε!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...