Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Σπερματέγχυση στην Κύπρο


fm344

Recommended Posts

θελουμε να μαθουμε απο ζευγαρια που αποκτησαν παιδι με την μεθοδο της σπερματεγχυσης στην κυπρο,που εγινε η μεθοδος αυτη.

αν υπαρχουν ζευγαρια ,παρακαλουε να μας απαντησεται.

ευχαριστουμε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ το μόνο που μπορώ να σας πω είναι για πολύ καλό γυναικολόγο στην Κύπρο. Δεν έκανα τη μέθοδο αυτή αλλά είναι πόλύ καλός και σε αυτό αλλά και σε όλα τα άλλα που κάνει. Είναι ο Αντωνιάδης στην Πολυκλινική Λευκωσίας. Καλός γιατρός που επισκέφτηκα είναι και ο Μάος στο Ιπποκράτιο. Ποιό είναι το πρόβλημα και πάτε για τη μέθοδο αυτή; Εύχομαι ότι καλύτερο και αν έχετε κάποια ερώτηση που μπορώ να απαντήσω ευχαρίστως.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ!!!!! Με την πρώτη 2 αγοράκια με τον Φασουλιώτη στην ΙΣΙΣ Λευκωσία. Υπάρχουν και άλλα θέματα για γυναικολόγους εδώ που μπορείς να βρεις περισσότερες πληροφορίες. Εάν θυμάμαι καλα το θέμα ήταν "γυναικολόγος στην Κύπρο". Πήγαινε στο αναζήτηση και θα το βρεις

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το μόνο που μπορώ να σας πω είναι για πολύ καλό γυναικολόγο στην Κύπρο. Δεν έκανα τη μέθοδο αυτή αλλά είναι πόλύ καλός και σε αυτό αλλά και σε όλα τα άλλα που κάνει. Είναι ο Αντωνιάδης στην Πολυκλινική Λευκωσίας. Καλός γιατρός που επισκέφτηκα είναι και ο Μάος στο Ιπποκράτιο. Ποιό είναι το πρόβλημα και πάτε για τη μέθοδο αυτή; Εύχομαι ότι καλύτερο και αν έχετε κάποια ερώτηση που μπορώ να απαντήσω ευχαρίστως.

...........

σε ευχαριστουμε.το προβλημα εινια πως εχω κυρσολυλη,αλλα λογο της ηλικιας μου (45 ετων ειμαι)ο γιατρος δινει πολυ μικρο ποσοσστο επιτυχιας,και εφετερου το κστος ειναι αρκετα ακριβο για τα οικονομικα μας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ!!!!! Με την πρώτη 2 αγοράκια με τον Φασουλιώτη στην ΙΣΙΣ Λευκωσία. Υπάρχουν και άλλα θέματα για γυναικολόγους εδώ που μπορείς να βρεις περισσότερες πληροφορίες. Εάν θυμάμαι καλα το θέμα ήταν "γυναικολόγος στην Κύπρο". Πήγαινε στο αναζήτηση και θα το βρεις

..........

σε ευχαριστουμε.

σου στηλαμε και π.μ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 5 months later...

κοριτσια ειναι πολυδαπανη ιστορια μια εξωσωματική; που μπορω να μαθω λεπτομερειες ενδιαφερει την αδερφη μου, προσπαθουν 5 χρονια αλλα δεν... τι κοστος εχει περιπου; σας ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ειναι πολυδαπανη ιστορια μια εξωσωματική; που μπορω να μαθω λεπτομερειες ενδιαφερει την αδερφη μου, προσπαθουν 5 χρονια αλλα δεν... τι κοστος εχει περιπου; σας ευχαριστω

 

Να με κι εδώ!!! :-D γύρω στις 4000? πάνω κάτω.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...