Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Επιλογή γυναικολόγου στα Βόρεια προάστια


Recommended Posts


Διαφημίσεις


Στον Άγιο Στέφανο:Χρήστος Παρασκευαίδης.Είναι γιατρός με κατάρτιση και ήθος.Συνεργάζεταιμε τα μεγάλα ιδιωτικά μαιευτήρια (αυτός είναι και ο λόγος που δε με ξεγεννησε αφού είμαι φανατική των δημοσιων νοσοκομείων!)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κάποια άλλη κοπέλα?κάποιον αλλο γιατρό?

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ STETHI

 

Κ ΕΓΩ ΨΑΧΝΩ ΙΑΤΡΟ ΣΤΑ Β. ΠΡΟΑΣΤΕΙΑ , ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ FORUM Κ ΑΚΟΜΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΖΟΜΑΙ ...ΞΕΜΕΙΝΑ ΑΠΟ ΙΑΤΡΟ ΔΙΟΤΙ ΓΕΝΝΑΩ ΠΑΣΧΑ Κ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ..( ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΙ..)

ΜΟΥ ΣΥΝΕΣΤΕΙΣΑΝ ΤΟΝ Κ.ΜΠΑΡΔΗ ΝΙΚΟΛΑΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΙΑΤΡΕΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΙΑΣΩ,ΩΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΙΑΤΡΟ Κ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΚΑΛΟ ΑΝΘΡΩΠΟ( ΜΙΑ ΓΕΙΤΟΝΙΣΑ ΓΕΝΝΗΣΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΗΣ ΠΑΙΔΑΚΙ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΟΝΤΑ ΤΗΣ Κ ΕΧΕΙ Κ ΛΟΓΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ).

ΕΓΩ ΕΚΛΕΙΣΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ.ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ Κ ΣΤΟ FORUM ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΗΝΥΜΑ ΠΟΥ ΖΗΤΟΥΣΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ...

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΒΟΗΘΗΣΑ ΚΑΘΟΛΟΥ.

 

 

 

 

- QUOTE -

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ Κ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

 

ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 34 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ ΠΙΘ. ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ 20/04/14.

Ο ΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΜΕΧΡΙ Κ ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ( ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕ Κ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ), Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΙΑΤΡΕΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΜΕ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ, ΠΟΛΛΕΣ ΜΑΙΕΣ Κ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΣ ΚΑΘΩΣ Κ ΜΕΓΑΛΗ ΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗΣ ( ΠΑΝΤΑ ΠΑΩ ΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ Κ ΠΑΝΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 1 ΩΡΑ, ΑΚΟΜΑ Κ ΑΝ ΜΕ ΒΑΛΟΥΝΕ ΣΤΟ ΕΞΕΤΑΣΤΗΡΙΟ ΠΑΛΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ..) ΜΟΥ '' ΑΠΟΚΑΛΥΨΕ '' ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΘΑ ΛΕΙΠΕΙ Κ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΤΟΝ ΤΟΚΕΤΟ.

ΤΟΝ ΙΑΤΡΟ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ( ΜΕΣΩ ΜΙΑ ΦΙΛΗΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΣΥΝΕΣΤΗΣΕ) Κ ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΑ ΑΦΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΕΛΕΓΧΟ.

ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ Κ ΕΝΩ ΞΕΡΑΜΕ ΤΗΝ ΠΙΘΑΝΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΤΟΚ. ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ Κ Ο ΙΔΙΟΣ ΜΕ ΔΙΑΒΕΒΑΙΩΣΕ ΘΕΤΙΚΑ.ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΖΩ ΙΑΤΡΟ ΟΥΤΕ ΝΑ ΞΑΝΑΔΙΝΩ ΙΣΤΟΡΙΚΟ Κ ΦΤΟΥ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΤΛ.ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΛΕΙΨΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΑΝ ΘΕΛΩ ΩΣ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ( ΚΑΛΩΣ ΕΧΟΝΤΩΝ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ).ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΜΙΑ ΣΚΕΨΗ Κ Π. ΘΥΜΩΜΕΝΗ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΙΑΤΡΟ. ΜΙΑ ΓΕΙΤΟΝΙΣΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΤΟΝ Κ. ΜΠΑΡΔΗ ΝΙΚΟΛΑΟ, ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΙΑΣΩ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ( ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΦΥΣΙΟΛ. ΤΟΚΕΤΟΥ). ΜΗΠΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ?ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΑΤΕ ΠΟΛΥ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΟΥΣΕ ΟΣΟ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΝΤΕΛΛΩΣ ΞΕΚΡΕΜΑΣΤΗ!

 

- UNQUOTE -

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
καλησπερα MAGNIFICIENT X,

οταν με το καλο πας στο ραντεβου σου,στειλε μου σε παρακαλω λεπτομερειες για το γιατρο.

ευχαριστω.

 

Καλησπέρα stethi

 

Πήγα στον κ. Μπάρδη Νικόλαο , 2 φορές γιατί είχα αιματάκι.

Έμεινα πάρα πολυ ευχαριστημένη, καλός άνθρωπος κ σοβαρός επιστήμονας.

Μου πήρε ιστορικό ( περίπου μια ώρα κράτησε το πρώτο ραντεβου) κ ήταν πολυ υπομονετικός σε όλες τις ερωτήσεις που του έκανα. Δε βιάστηκε να με διώξει όπως είχα συνηθίσει στον προηγούμενο ο οποίος ότι ήθελα κ ότι απορίες είχα μιλούσα με τις μαιες οι οποίες μεταβίβαζαν τις απορίες μου κ μετά μου τηλεφωνούσαν... Ακόμα κ όταν πήγαινα για εξέταση, με έβλεπε ο ιατρός ούτε 10 λεπτά(με χρόνο παραμόνης στο ιατρείο περίπου 50 λεπτά) κ μετά έμεινα με τη μαία να συζητήσουμε.Ασε που ποτέ δεν τον έβρισκα στο τηλέφωνο...

Ο κ Μπάρδης μου εμπνέει εμπιστοσύνη κ απο αυτά τα 2 ραντεβού που έκανα έμεινα παρα πάνω απο ευχαριστημένη. Επίσης οι τιμές του είναι πολύ λογικές

( κ πάλι καμμία σχέση με αυτα που έδινα στον προηγούμενο ιατρο).

Το ιατρείο του είναι κοντα στο Ιασω ( στον ίδιο δρόμο), δέχεται με ραντεβόυ( εμένα με είδε εκτάκτως κ στο νοσοκομείο λόγω του ότι είχα το αιματάκι).

 

Ελπίζω να βοήθησα stethi, ότι θες στείλε μήνυμα,καλή τύχη!

 

:-P

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

μηπως μπορείς να πεις πόσα χρέωνε επίσκεψη και γενικά τι ζητησε για την γέννα???επίσης, με ποιές κλινικές συνεργάζεται???είμαι κι εγω ακόμη σε αναζήτηση....

υγ:Μιλάω πάντα για τον Μπαρδη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μηπως μπορείς να πεις πόσα χρέωνε επίσκεψη και γενικά τι ζητησε για την γέννα???επίσης, με ποιές κλινικές συνεργάζεται???είμαι κι εγω ακόμη σε αναζήτηση....

υγ:Μιλάω πάντα για τον Μπαρδη

 

Καλησπέρα

 

Πρόσφατα άλλαξα ιατρό κ πήγα στον κ Μπαρδή, είμαι π ευχαριστημένη.

Συνεργάζεται με Λητω κ Ιασώ κ όσο αναφορά την επίσκεψη είναι στα 50 ευρώ αλλά όχι για κάθε φορά που σε βλέπει

αλλά για ένα σύνολο επισκέψεων.

 

Ελπίζω να βοήθησα

 

06/2014 edit admin αλλαγή του κειμένου μετά απο παράκληση του μέλους

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...