Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ν.Φιλαδελφεια-Ν.Χαλκηδονα


Recommended Posts

καλησπερα!ξερετε εαν με την ενωση των Δημων (Καλλικρατη)μπορουμε να πηγαινουμε σε βρεφ/κους της Ν.φιλαδελφειας?Προκειται να μετακομισω το Σεπτεμβρη και ενδιαφερομαι κυριως για Δημοτικο βρεφ/κο σταθμο(και πληροφοριες εαν ξερετε) αλλα και για καποιο καλο ιδιωτικο!ξερετε καθολου τιμες?ευχαριστω:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα!ξερετε εαν με την ενωση των Δημων (Καλλικρατη)μπορουμε να πηγαινουμε σε βρεφ/κους της Ν.φιλαδελφειας?Προκειται να μετακομισω το Σεπτεμβρη και ενδιαφερομαι κυριως για Δημοτικο βρεφ/κο σταθμο(και πληροφοριες εαν ξερετε) αλλα και για καποιο καλο ιδιωτικο!ξερετε καθολου τιμες?ευχαριστω:P

 

 

δεν μενει καμια σ αυτη τη περιοχη?σνιφ?

Link to comment
Share on other sites

δεν μενει καμια σ αυτη τη περιοχη?σνιφ?

 

ποια περιοχη σε ενδιαφερει;ν.χαλκηδονα εχει μονο 1 βρεβωνηπιγ.1 νηπιαγογειο και 2 δημοτικα σχολεια,ν. φιλαδελφεια εχει πολλα...δεν ξερω ακριβος ποσα,εαν μετακομιζεις στην φιλαδελφεια δεν θα εχεις προβλημα..........θα με ενδιεφερε και εμενα αυτη πληροφορια αναλιτικα

Link to comment
Share on other sites

ποια περιοχη σε ενδιαφερει;ν.χαλκηδονα εχει μονο 1 βρεβωνηπιγ.1 νηπιαγογειο και 2 δημοτικα σχολεια,ν. φιλαδελφεια εχει πολλα...δεν ξερω ακριβος ποσα,εαν μετακομιζεις στην φιλαδελφεια δεν θα εχεις προβλημα..........θα με ενδιεφερε και εμενα αυτη πληροφορια αναλιτικα[/QUOT

 

θα μετακομισουμε Ν.Χαλκηδονα!αλλα λογω του Καλλικρατη θα δικαουμαι να παω τον μπεμπη και βρεφ/κο στη Ν.Φιλαδελφεια?τι παιζει με τους δημοτικους σταθμουσ?ειναι καλοι?και αν οχι οι ιδιωτικοι σε αυτες τις περιοχες ποσο κοστιζουν?

Link to comment
Share on other sites

ποια περιοχη σε ενδιαφερει;ν.χαλκηδονα εχει μονο 1 βρεβωνηπιγ.1 νηπιαγογειο και 2 δημοτικα σχολεια,ν. φιλαδελφεια εχει πολλα...δεν ξερω ακριβος ποσα,εαν μετακομιζεις στην φιλαδελφεια δεν θα εχεις προβλημα..........θα με ενδιεφερε και εμενα αυτη πληροφορια αναλιτικα[/QUOT

 

θα μετακομισουμε Ν.Χαλκηδονα!αλλα λογω του Καλλικρατη θα δικαουμαι να παω τον μπεμπη και βρεφ/κο στη Ν.Φιλαδελφεια?τι παιζει με τους δημοτικους σταθμουσ?ειναι καλοι?και αν οχι οι ιδιωτικοι σε αυτες τις περιοχες ποσο κοστιζουν?

 

εχω ακουσει τα καλυτερα λογια για το δημοτικο βρεφων.στην νεα χαλκηδονα...δεν γνωριζω για φιλαδελφεια τι παιζει,οσο αφορα ιδιωτικους υπαρχουν 2 μαλλον,τιμες...δεν ξερω να σου πω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΑ ΠΗΓΑΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΣΤΟ ΔΗΜ.ΤΗΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ-ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΤΙ ΑΣΧΗΜΟ

Link to comment
Share on other sites

ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΑ ΠΗΓΑΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΣΤΟ ΔΗΜ.ΤΗΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ-ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΤΙ ΑΣΧΗΜΟ

 

 

καλησπερα!ξερεις αν τα περνουν 1ετους?πως τα ειχαν παει απο ιωσεις?θα μαστε και γειτονισσες!ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...