Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Πληροφορίες για παιδικους σταθμους στη Πατρα


Recommended Posts

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Foko καλησπέρα θα μπορούσες να επικοινωνήσεις στα τηλέφωνα του Δήμου Πατρέων : 2610 966-200 εως 202 ή και με την γραμματεία των παιδικών σταθμών στο τηλ : 2610 622-420 , για να δείς σε ποια περιοχή σε βολεύει.

 

οι δημοτικοί παιδικοι σταθμοί της πόλης μας είναι 9 στον αριθμό αν δεν κάνω λάθος + ένας της Εργατικής Εστείας.

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

εγώ πάω το γιο μου στο "περνά περνα η μέλισσα" στην Πατρων Κλάους και ειμαι πολύ ευχαριστημένη.Είναι πολύ καθαρός και περιποιημένος σταθμός και οι κοπέλες πολύ καλές.Πρέπει να δεις βέβαια αν σε βολεύει η περιοχή. Η τιμή με το σχολικό είναι 280 και 260 χωρίς σχολικό νομίζω.Δίνουν πρωινό, φρούτο και μεσημεριανό.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...