Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΒC-ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΝ ΞΕΡΕΤΕ;


Recommended Posts

Ηθελα να ρωτησω οποια μανουλα ξερει αν ο παιδικος σταθμος ABC ειναι καλος, μια και δεν βρηκα εδω καποιο ποστ με καποιον που να τον επελεξε τελικα. Μετακομισαμε προσφατα Αγ Παρασκευη και δεν ξερουμε πολυ κοσμο...

Ρωταω στην περιοχη και δεν τον ξερει κανεις αλλα τον επισκεφθηκα εχθες και μου φανηκε καλος. Τον ξερετε; Ειναι καλος;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καμμια;;; :(

Ακουσα εχθες οτι ειναι καλος σταθμος αλλα τωρα τον Ιουλιο μενουν μονο 3 παιδαγωγοι για ολα τα παιδακια του σταθμου απο τις 12 και μετα, ενω στην ιστοσελιδα τους μιλανε για μια κοπελα ανα 10 παιδια!!! Οταν πηρα τηλ για δευτερο ραντεβου μου ειπαν να μην ερθω μετα τις 12! Να υποθεσω οτι αυτο επαληθευει τη φημη λετε;

Link to comment
Share on other sites

Ειναι γνωστος σταθμος, εχει καλη φημη αλλά δεν πηγα να τον δω οταν εψαχνα στην περιοχη γιατι δεν μας βολευε η δ/ση του (δεν θελουμε σχολικο).

Δεν εβρισκα επισης καποιον/α που να πηγαινει το παιδι του εκει ωστε να εχω συγκεκριμενες πηροφοριες. Εχει παντως μετακομισει εκει μολις πριν λιγα χρονια ενω ειναι απο τους παλιους σταθμους του ψυχικου νομιζω.

Αυτο που λες για τους παιδαγωγους ειναι σοβαρο! Αν ειναι να αντιστοιχει ενας για τοσα παιδακια, γιατι να μην το πας σε δημοτικο σταθμο? Για κατι τετοιες παροχες επιλεγουμε ιδιωτικο και πληρωνουμε. Μηπως να πας μια μερα χωρις ραντεβου να δεις αν οντως ισχυει πριν καταληξεις?

Link to comment
Share on other sites

σ ευχαριστώ, μου επιβεβαίωσες ό,τι είχα ακούσει μέχρι τώρα...να σαι καλά...

Απλά (δεν το λεω για εσένα) δεν μπορώ να βρω ούτε έναν/μια που να έχει παει στο σταθμό το παιδί του....μα κανείς;;;;;;;:confused:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...