Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

akupo!!!! Ta Pampers einai se para poli kali timi alla ta metaforika einai fotia!! Look here!!! http://www.britsuperstore.com/cgi-bin/ca000001.pl?ACTION=SHOWCART

 

Καλημέρα κορίτσια. Είμαι σχετικά καινούρια και λίγο... άσχετη! Μπαίνω στο britsuperstore και όταν πάω να κανω αναζητηση με μεταφέρει στο parents.Μήπως ξέρει καμια να μου πει τι κάνω λάθος?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Nai, sofaki1978 egw auto ennow....sto ebaby to vrika 259 euro!!!

 

Korina se ti xrwma les na to pareis?

 

το εχει και αυτο το ελληνικο σαιτ με μεταφορικα 6,40 για αθηνα.

 

http://sites.google.com/site/babyshopsgr/karotsia-perego

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

exeis agorasei apo auto to site? einai aksiopisto? i alitheia einai oti to ebaby dinei to karotsi se poli ftini timi alla exei 26,50 euro metaforika....fysika, kai pali einia poli pio ftina apo edw

 

αγορασα για λογαριασμο μιας φιλης ενα θηλαστρο,τριτη βραδυ το παραγγειλα,τεταρτη την πηραν τηλεφωνο και πεμπτη το ειχε.γιατι να μην ειναι αξιοπιστο???αλλωστε με αντικαταβολη πληρωνεις

 

ειχα την εντυπωση οτι τα μεταφορικα για καροτσι ειναι 40 ευρω το ebaby και μιας και δεν ειναι διαθεσιμο το χρωμα, σου εδειξα την σελιδα μηπως εχουν την αποχρωση που θελεις.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ενω οι ανθρωποι ειναι αψογοι κ τις δυο φορες που εκανα την παραγγελια(4μερες)δεν μου εχουν στειλει καμια απο τις δυο φορες τιμολογιο,κ δεν μπορω να καταλαβω πως τα στελνουν χωρις τιμολογιο

 

κι εγώ έχω παραγγείλει 2 φορές και τα έλαβα σε μία εβδομάδα ΜΕ τιμολόγιο κανονικά.

μεταφορικά 15 ευρώ ανά παραγγελία.

έχω μείνει υπερευχαριστημένη.

αυτή την εποχή έχει σε παιδικά ρούχα εκπτώσεις 40% -70%......αξίζει να ρίξετε μια ματιά

Link to comment
Share on other sites

βρήκα αυτό www.myus.com Εχετε ιδέα αν είναι αξιοπιστο? Ουσιαστικά λέει απο οτι κατάλαβα οτι αναλαμβάνουν και στέλνουν πράγματα σε 224 χώρες αν η σελίδα που θέλεις να ψωνίσεις δεν στέλνει εκτός Αμερικής.

το επαναφέρω! το έχει χρησιμοποιήσει κανένας σας??

Θέλω να παραγγείλω περίπου 7 ζευγάρια crocs απο το www.crocs.com απο αμερική γιατι τα έχει πιο φτηνα και έχει και μεγαλύτερη ποικιλία!!!

tBTkp3.png

και ο μικρός μας Θοδωρής ήρθε στις 11/04/2011

Link to comment
Share on other sites

το επαναφέρω! το έχει χρησιμοποιήσει κανένας σας??

Θέλω να παραγγείλω περίπου 7 ζευγάρια crocs απο το www.crocs.com απο αμερική γιατι τα έχει πιο φτηνα και έχει και μεγαλύτερη ποικιλία!!!

 

Δεν το έχω χρησιμοποιήσει προσωπκά αλλά το έχει φίλη μου.Λειτούργησε κανονικά.Είχε διαμέρισμα στην...Φλόριντα!!!τώρα τι να σου πω..δεν πιστεύω πως θα έχεις πρόβλημα αρκεί να σε συμφέρει οικονομικά.

Mjsrp2.pngGuD6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα και Καλή Σαρακοστή!!!!

Να σας πω,

ΚΑΜΙΑ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΑΠΟ ΑΓΓΛΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΦΤΗΝΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΠΑΠΟΎΤΣΙΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ 45 ΛΙΡΕΣ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ, ΞΕΡΕΤΕ???????????????

 

Επίσης παραγγέλνω συχνά από FragranceDirect. Κάνει 10-11 μέρες να έρθουν από την ημέρα παραγγελίας.:wink:

433965qzur0la2nd.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω χρησιμοποιήσει προσωπκά αλλά το έχει φίλη μου.Λειτούργησε κανονικά.Είχε διαμέρισμα στην...Φλόριντα!!!τώρα τι να σου πω..δεν πιστεύω πως θα έχεις πρόβλημα αρκεί να σε συμφέρει οικονομικά.

θελω να δω αν στο τελος της παραγγελιας αναφερει τα συνολικα κιλα της παραγγελιας. τοτε θα ξερω αν με συμφερει:rolleyes:. θα ενημερωσω!!!

tBTkp3.png

και ο μικρός μας Θοδωρής ήρθε στις 11/04/2011

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!! Να σας πω την εμπειρία από το mouger.gr??

Παρήγγειλα ένα αθλητικό για την μικρή μου αλλά δυστυχώς της ήταν μικρό. Πήρα τηλέφωνο και μια ευγενέστατη κυρία μου εξήγησε την διαδικασία επιστροφών. Τα έστειλα πίσω με δική τους χρέωση και μου έστειλαν την άλλη μέρα το μεγαλύτερο νούμερο με δική τους πάλι χρέωση. Δεν μπορώ να πω πολύ καλή εξηπυρέτηση....

Θα το προτιμήσω πάλι σίγουρα!΄

Άσε που η τιμή του παπουτσιού ήταν 70% κάτω μέσω του e-shop από την τιμή που το έχουν (ή είχαν, μπορεί να ήταν παλαιότερη collection) στο ράφι.

Link to comment
Share on other sites

Kοριτσια μηπως μπορειτε να με διαφωτισετε σχετικα με το ffelunique ?

Θελω να παραγγειλω κατι αρωματα και δεν ξερω αν καταλαβα καλα οταν διαβασα για 0 μεταφορικα.Εχει παραγγειλει καποια κοπελα απο αυτο το site?Ειναι πολυ καλο για να ειναι αληθινο?

 

Έχω παραγγείλει και είναι άψογοι! Μάλιστα την πρώτη φορά (το έχω ξαναγράψει νομίζω) είχε σπάσει στην μεταφορά ένα βερνίκι που είχα πάρει και όταν τους το είπα, χωρίς δεύτερη κουβέντα, την επόμενη μέρα είχαν φορτώσει άλλο σε αντικατάσταση. Και οι τιμές που αναφέρει είναι "delivered" εάν θα δεις, με courier στην πόρτα σου. Δεν πληρώνεις κάτι άλλο.

Κρέμες έχω πάρει από εκεί (δεν είμαι σίγουρη εάν στις κολώνιες έχει καλές τιμές). 25 ευρώ στην πόρτα μου, 45 ευρώ από Ελλάδα. Και επίσης έχει καλές τιμές στα σαμπουάν, μάσκες κτλ.

Είχα αγοράσει σαμπουάν τις Loreal professional 14 ευρώ από το κομμωτήριο και μετά είδα ότι το είχε 8,80 ευρώ παραδοτέο. Ε όπως και να το κάνεις, είναι διαφορά!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορές αυτό το είδατε?? λέτε να συμφέρει?

 

http://www.britsuperstore.com/acatalog/Marks_and_Spencers_Clothing.html

πάω να το μελετήσω παραπάνω :lol::lol:

 

για πανες που κοιταξα οχι δεν συμφερει,αλλα το γαλα milupa της κορης μου συμφερει πολυυυυυυυυυυυυυυυυ!

 

10 κουτια milupa με τα μεταφορικα 157 ευρω.

 

10 κουτια στην ελλαδα 280 ευρω!:shock::shock::shock::shock::shock::shock:!

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

για πανες που κοιταξα οχι δεν συμφερει,αλλα το γαλα milupa της κορης μου συμφερει πολυυυυυυυυυυυυυυυυ!

 

10 κουτια milupa με τα μεταφορικα 157 ευρω.

 

10 κουτια στην ελλαδα 280 ευρω!:shock::shock::shock::shock::shock::shock:!

 

όχι όχι κάνει shipping τα προϊόντα της marks and Spenser (που είχαμε φαγωθεί να βρούμε ένα τρόπο να παραγγείλουμε από το u.k) έχει και την διαδικασία :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

όχι όχι κάνει shipping τα προϊόντα της marks and Spenser (που είχαμε φαγωθεί να βρούμε ένα τρόπο να παραγγείλουμε από το u.k) έχει και την διαδικασία :lol::lol:

 

σωπα!!!!αντε ψαξε και πες μας!:D

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα!! Παραλάβαμε και εμείς την κούνια από babyshops. Όλα ΟΚ ήταν.

AGE τη βρήκες για m&s??? Θέλω κ εγώωωω!!

 

:lol::lol::lol: όπως και όλες μας :D:D

διάβασε εδώ http://www.britsuperstore.com/acatalog/Marks_and_Spencers_Clothing.html

το πράγμα δουλεύει κάπως έτσι

μπαίνεις στο site των m&s παραγγέλνεις και στην διεύθυνση αποστολέα γράφεις το όνομά σου με την δική τους διεύθυνση + ένα κωδικό που σου έχουν δώσει για να μπορέσεις να χρησιμοποιήσεις τις υπηρεσίες τους.

Μόλις λάβουν τα πράγματα σου στέλνουν μαιλ με το πόσο κοστίζει η μεταφορά τους στην διεύθυνση που θα τους δώσεις τους πληρώνεις και σου στέλνουν τα πράγματα.

 

προς το παρόν τους έχω στείλει mail για να μου δώσουν τιμή για την μεταφορά στο πρώτο μαιλ μου απάντησαν ότι δεν μπορούν να μου δώσουν τιμή γιατί εξαρτάται από το βάρος/όγκο. τους ξαναέγραψα ζητώντας τους να μου δώσουν περίπου τιμή για 3-4 κιλά

περιμένω........:-):smile:

(α.......τους ρώτησα και αν μπορούν να παραλάβουν πράγματα απο το Mothercare.com :mrgreen::mrgreen:)

Link to comment
Share on other sites

www.toys-shop.gr Έχει έδρα στην Καβάλα - είναι από το Τσαφ-Τσουφ. Εχθές παρήγγειλα 2 παιχνίδια για μια υποχρέωση που είχαμε σήμερα και για την οποία - κλασικά - δεν μπορούσα να βγω να ψωνίσω, ήρθαν σήμερα στις 9 το πρωί μέσω ΕΛΤΑ, με μια επιβάρυνση 4 ευρώ επειδή τα ήθελα Σάββατο και για την οποία με είχαν ενημερώσει τηλεφωνικά. Η εύκολη λύση. Έτσι θα παίρνω τα δώρα μας από εδώ και πέρα!

 

Εχω ψωνίσει και εγώ από εκεί από ρηλάξ μέχρι παιχνίδια. Ερχονται μέσα σε 3-4 μέρες με κουριερ και έχει και πολύ καλές τιμές.

Link to comment
Share on other sites

το επαναφέρω! το έχει χρησιμοποιήσει κανένας σας??

Θέλω να παραγγείλω περίπου 7 ζευγάρια crocs απο το www.crocs.com απο αμερική γιατι τα έχει πιο φτηνα και έχει και μεγαλύτερη ποικιλία!!!

 

Γιατί απο αμερική? είναι πολύ φθηνότερα? πάντως νομίζω οτι αυτό http://www.crocs.eu/home/homepage,en_ES,pg.html είναι το ευυρωπαϊκό σαιτ.

αν τελικά παραγγείλεις μπορείς να με ενημερώσεις σε παρακαλώ γιατί θέλω να παραγγείλω & εγώ?

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σημερα μου ηρθαν κατι ρουχα απο Dorothy Perkins, ολα μια χαρα.

Εμεινα πολυ ευχαριστημενη οποτε μπορειτε να το βαλετε κι αυτο στην λιστα :)

 

http://www.dorothyperkins.com/webapp/wcs/stores/servlet/TopCategoriesDisplay?storeId=12552&catalogId=20552

binvp2.png ZVLBp2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια το εχω ξαναγραψει νομιζω..δεν αξιζει τα κροκς απο εξω ιδια λεφτα με μουγερ τα εχουν αντε κανα πενταευρο λιγοτερο...

http://www.crocs.eu/crocs-disney-mickey-mouse-kids-mammoth/10239,en_ES,pd.html?cgid=boys-footwear

αυτο το πηραμε 20 ευρω με εκπτωση απο αλουετ..

ο αστερης μας, ηρθε στη ζωη 29/10/07!!!!

η τοσοδουλα μας,ηρθε στη ζωη 14/11/09!!!

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια θυμήστε μου πιο νουμερο είναι το 92-98

Έριξα μια ματια στο toys.de και έχει πολυ χαμηλές τιμές - απλά δεν γνωρίζω γερμανικά.

Μήπως ξέρει καμμιά περίπου πόσο είναι τα μεταφορικά?

1gGKp3.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...